PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Λάδια για 207 1.6THP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

207 GT/RC/CC/Rallye: Κάθε πότε αλλάζετε λάδια;
Κάθε 5.000 χλμ
17%
 17%  [ 38 ]
Κάθε 7.500 χλμ
22%
 22%  [ 51 ]
Κάθε 10.000 χλμ
44%
 44%  [ 98 ]
Κάθε 15.000 χλμ
6%
 6%  [ 15 ]
Κάθε 20.000 χλμ
8%
 8%  [ 18 ]
Άλλο... τι;
0%
 0%  [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 222

Συγγραφέας Μήνυμα
Globalzero (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (1st stage)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 134
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 19:34:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ανεβώ Θεσσαλονίκη το ΣΚ,γνωριζεις καποιος μαγαζι με λιπαντικα να παω να παρω TOTAL 9000 0W30?

Θα τα επερνα απο EBAY αλλα ειναι επειγον αφου δευτέρα αλλάζω κινητηρα!!! Confused


e-tuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 20:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Globalzero έγραψε:
Θα ανεβώ Θεσσαλονίκη το ΣΚ,γνωριζεις καποιος μαγαζι με λιπαντικα να παω να παρω TOTAL 9000 0W30?

Θα τα επερνα απο EBAY αλλα ειναι επειγον αφου δευτέρα αλλάζω κινητηρα!!! Confused


http://www.rpc.gr/


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Globalzero (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (1st stage)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 134
Τόπος: Θεσσαλονίκη-Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 20:54:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SAKIS-LEMANS έγραψε:
Globalzero έγραψε:
Θα ανεβώ Θεσσαλονίκη το ΣΚ,γνωριζεις καποιος μαγαζι με λιπαντικα να παω να παρω TOTAL 9000 0W30?

Θα τα επερνα απο EBAY αλλα ειναι επειγον αφου δευτέρα αλλάζω κινητηρα!!! Confused


http://www.rpc.gr/


τσαμπα πραγμα 14 ευρω το λιτρο!
Αρε ebay που 8α πεσει,Απο εξω τα δίνουν 5 ευρω το λιτρο..


e-tuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 21:11:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry βρέ παίδες αλλά επειδή δεν τα πάω πολύ καλά με τα internetικά, δεν είναι επίφοβη η αγορά λαδιών από ebay; Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 21:22:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Globalzero έγραψε:
τσαμπα πραγμα 14 ευρω το λιτρο!
Αρε ebay που 8α πεσει,Απο εξω τα δίνουν 5 ευρω το λιτρο..
Πάρε τον ένα τηλέφωνο αύριο, ζήτα τον Ντίνο και πες του πως ο Σταύρος με το 206 είπε για μια καλύτερη τιμή Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 22:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χθες αλλαξα κ τα πρωτα λαδια κ σημερα ειδα οτι ειναι λιγο παραπανω απο το μαξ(γυρω στο 1 δαχτυλο),απο την μια λεω να τα αφησω κ να τα κατεβασει μονο του,απο την αλλη με αγχωνει μπας κ ΔΕΝ κατεβουνε μονα τους,μιας κ δε μου καιει λαδι Crying or Very sad υπολογιζω να ειναι γυρω στα 100ml-200ml max,κ με παραξενεψε γιατι εβαλε ο μαστορας 4300ml,οποτε η πολλα ηταν η τα προηγουμενα δεν αδειασαν καλα.κ αν συμβαινει το 2ο,την γαμησαμεν,διοτι τα πρωτα ηταν 0-30 κ αυτα που εβαλα τωρα ειναι 5-40 Confused τουλαχιστον στηριζομαι στο οτι ηταν πολυ λιγα τα πρωτα(100ml)οποτε πιστευω δε θα εχω καποιο προβλημα.να γαμησω τιποτα,μεχρι κ στην αλλαγη λαδιων πρεπει να ειμαι απο πανω??? Evil



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Ιούλ 2012, 23:47:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
χθες αλλαξα κ τα πρωτα λαδια κ σημερα ειδα οτι ειναι λιγο παραπανω απο το μαξ(γυρω στο 1 δαχτυλο)


Τι γινεται ρε παιδια με αυτο το μοτερ του βαγγου?Ολο εκπληξεις ειναι...αντι να καιει λαδια,παραγει παραπανω!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2012, 10:50:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
χθες αλλαξα κ τα πρωτα λαδια κ σημερα ειδα οτι ειναι λιγο παραπανω απο το μαξ(γυρω στο 1 δαχτυλο),απο την μια λεω να τα αφησω κ να τα κατεβασει μονο του,απο την αλλη με αγχωνει μπας κ ΔΕΝ κατεβουνε μονα τους,μιας κ δε μου καιει λαδι Crying or Very sad υπολογιζω να ειναι γυρω στα 100ml-200ml max,κ με παραξενεψε γιατι εβαλε ο μαστορας 4300ml,οποτε η πολλα ηταν η τα προηγουμενα δεν αδειασαν καλα.κ αν συμβαινει το 2ο,την γαμησαμεν,διοτι τα πρωτα ηταν 0-30 κ αυτα που εβαλα τωρα ειναι 5-40 Confused τουλαχιστον στηριζομαι στο οτι ηταν πολυ λιγα τα πρωτα(100ml)οποτε πιστευω δε θα εχω καποιο προβλημα.να γαμησω τιποτα,μεχρι κ στην αλλαγη λαδιων πρεπει να ειμαι απο πανω??? Evil


4050ml εχω μετρησει οτι περνει με φιλτρο για να παει ακριβως max

οταν τα αλλαζει ο μαστορας τα λαδια ειναι κρυα οποτε βαζει βαζει μεχρι να δει να παει στο max. Οταν ομως τα μετρησεις σωστα δλδ ζεστη μηχανη και μετα απο 15 min για να κατσουν το λαδι εχει διογκωθει to χα υπολογισει καποτε και πραγματικα το ΔV για 4 lt λαδι απο θερμοκρασια περιβαλλοντος στους 90 C ειναι περιπου 150-200ml ........ οποτε αν βαλεις 4050 ζεστα θα μετρας 4200 - 4250 αν βαλεις απο την αρχη 4200 θα μετρας 4400 ζεστα στο δεικτη......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2012, 11:59:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιος!! Cool


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2012, 12:04:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά το έχω ξαναπεί και στο παρελθόν, με 4 λίτρα ακριβώς είναι στο max (το δικό μου).

Κάπου είχα διαβάσει ότι τα 207 παίρνουν 4 ενώ τα mini και τα ds3 παίρνουν 4.2 λίτρα. Rolling eyes

Φίλος με προ f/l rallye επιμένει ότι του πάει στο max με 4.2 λίτρα. Η μόνη διαφορά που έχουμε παρατηρήσει είναι ο διαφορετικός δείκτης μέτρησης λαδιού μεταξύ των δύο αυτοκινήτων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2012, 12:47:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Βασικά το έχω ξαναπεί και στο παρελθόν, με 4 λίτρα ακριβώς είναι στο max (το δικό μου).

Κάπου είχα διαβάσει ότι τα 207 παίρνουν 4 ενώ τα mini και τα ds3 παίρνουν 4.2 λίτρα. Rolling eyes

Φίλος με προ f/l rallye επιμένει ότι του πάει στο max με 4.2 λίτρα. Η μόνη διαφορά που έχουμε παρατηρήσει είναι ο διαφορετικός δείκτης μέτρησης λαδιού μεταξύ των δύο αυτοκινήτων.
Όταν μιλάτε για αλλαγές λαδιών, να λέτε και αν αλλάζετε φίλτρο ή όχι, γιατί είναι άλλα 200 ml περίπου... Rolling eyes

Οπότε Βάγγο, αν άλλαξες ΚΑΙ φίλτρο λαδιού, και σύμφωνα με τα λεγόμενα του mathanas, μάλλον σε έπνιξε...

Αλλά αν ο Σαλιαράκης μιλάει για 4 λίτρα χωρίς φίλτρο λαδιού, τότε έχουμε πρόβλημα γιατί έχουμε 2 διαφορετικές μετρήσεις Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2012, 12:54:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
SαλιγκαρAKIS έγραψε:
Βασικά το έχω ξαναπεί και στο παρελθόν, με 4 λίτρα ακριβώς είναι στο max (το δικό μου).

Κάπου είχα διαβάσει ότι τα 207 παίρνουν 4 ενώ τα mini και τα ds3 παίρνουν 4.2 λίτρα. Rolling eyes

Φίλος με προ f/l rallye επιμένει ότι του πάει στο max με 4.2 λίτρα. Η μόνη διαφορά που έχουμε παρατηρήσει είναι ο διαφορετικός δείκτης μέτρησης λαδιού μεταξύ των δύο αυτοκινήτων.
Όταν μιλάτε για αλλαγές λαδιών, να λέτε και αν αλλάζετε φίλτρο ή όχι, γιατί είναι άλλα 200 ml περίπου... Rolling eyes

Οπότε Βάγγο, αν άλλαξες ΚΑΙ φίλτρο λαδιού, και σύμφωνα με τα λεγόμενα του mathanas, μάλλον σε έπνιξε...

Αλλά αν ο Σαλιαράκης μιλάει για 4 λίτρα χωρίς φίλτρο λαδιού, τότε έχουμε πρόβλημα γιατί έχουμε 2 διαφορετικές μετρήσεις Rolling eyes


O Σαλιαράκης μιλάει με φίλτρο λαδιού πάντα.

Με 4 λίτρα είναι στο max. Μόνο στη πρώτη πρώτη αλλαγή του είχα βάλει 4200-300 και ήταν αρκετά πάνω από το max. Από εκεί και έπειτα βάζω 4 λίτρα ακριβώς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2012, 13:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως και εγω 4 λίτρα βάζω (με αλλαγη φιλτρου) και παει στο Max.!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2012, 15:38:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λαδια υπαρχουν,γιαυτο κ εμενα εβαλε μπολικα! Laughing αν δε μου τα κατεβασει σε κανα 2 μερες,με τους καυσωνες,θα παρω ενα καλαμακι κ θα ρουφηξω καμια 100αρια μλ Laughing θα παω να τραβηξω μερικα,να μην επιβαρυνω το μοτερ με τα εξτρα λαδια Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2012, 17:12:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saikoe_39 έγραψε:
Παντως και εγω 4 λίτρα βάζω (με αλλαγη φιλτρου) και παει στο Max.!


Το ίδιο και εδώ,2 φορές έχω αλλάξει λάδια με φίλτρο και της 2 φορές 4 λίτρα ακριβώς έχει πάρει και πάει στα max.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούλ 2012, 16:36:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί κάποιος να μου πεί από που ακριβώς αγοράζουμε λάδια μέσω ebay;

Thanks.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούλ 2012, 22:14:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το δικό μου θέλει 4.2 μέχρι να πάει στο μαξ! Rolling eyes


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιούλ 2012, 21:33:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα αφαιρεσα το περιττο λαδι κ ηταν μολις 100-150μλ μαξ! Cool



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 22:09:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το Castrol EDGE 0W-30 είναι καλό για τους THP?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
boxeur (Ανδρέας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


308 1.6T

Ένταξη: 27 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Trikala - Kozani

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Αύγ 2012, 03:43:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="SαλιγκαρAKIS"]Μπορεί κάποιος να μου πεί από που ακριβώς αγοράζουμε λάδια μέσω ebay;

Thanks.[/quote]

http://www.ebay.de/itm/TOTAL-Quartz-Energy-9000-0W-30-Motorol-5-Ltr-0W30-/180569388432?pt=Autopflege_Wartung&hash=item2a0ac63590
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Επόμενη
Σελίδα 52 από 56

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2108s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 15 - GZIP enabled - Debug on