PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φιμέ τζάμια και μεμβράνες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53, 54  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2013, 17:07:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα, ψαχνομαι αυτες τις μερες για να βαλω τα φιμε.... ειμαι αναμεσα σε Llumar και στην V-KOOL....
τις ξερετε και τις δυο? ειναι καλες και οι δυο? τι διαφορες εχουν σαν εταιριες? σε ποιοτητα εννοω...ή ειναι το ιδιο?ευχαριστω προκαταβολικα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2013, 17:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Llumar με κλειστά μάτια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nightmare (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2009)

Ένταξη: 09 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2013, 17:28:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προτεινόμενο καταστημα??
ή ολα ειναι εξισου καλα??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2013, 18:13:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nightmare έγραψε:
προτεινόμενο καταστημα??
ή ολα ειναι εξισου καλα??


νομίζω ο κινδήρογλου είναι ο αντιπρόσωπος κ σίγουρα θα κάνει την καλύτερη δουλειά. ( kin.gr )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2013, 18:23:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
nightmare έγραψε:
προτεινόμενο καταστημα??
ή ολα ειναι εξισου καλα??


νομίζω ο κινδήρογλου είναι ο αντιπρόσωπος κ σίγουρα θα κάνει την καλύτερη δουλειά. ( kin.gr )


+99999 Όπως είπα: Με κλειστά τα μάτια Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2013, 23:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

v-kool γιατι οχι? υπαρχει κακη φιμη? δεν ειναι καλη? ομως ρωτησα και η v-kool δινει εγγυηση εφορου ζωης ενω η llumar δινει 10 χρονια και ειναι και 15 ευρω παραπανω απο την v-kool....ξερει καποιος την v-kool? γιατι η llumar θεωρειτε καλυτερη? ευχαριστω προκαταβολικα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2013, 23:56:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τη V kool δεν την ξέρω.

Η llumar θεωρείται απ'τις κορυφαίες όπως και η 3Μ.
Επειδή η τελευταία όμως δίνει εφόρου ζωής εγγύηση στην ακριβή της σειρά, εγώ θα έβαζα αυτές.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Rallyes (Nikos)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 06 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 144
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Μάϊ 2013, 23:59:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η 3μ δινει 3 χρονια...εφορου ζωης δινει σε πολυ ακριβα που ρωτησα...
γενικα 3m ή llumar ? ποια απο τις δυο? η v kool θα εδινε εφορου ζωης ομως αν δεν ηταν καλη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Μάϊ 2013, 08:10:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyes έγραψε:
η 3μ δινει 3 χρονια...εφορου ζωης δινει σε πολυ ακριβα που ρωτησα...
γενικα 3m ή llumar ? ποια απο τις δυο? η v kool θα εδινε εφορου ζωης ομως αν δεν ηταν καλη?


Πρωτη φορα ακουω για την V Kool. Θα σου ελεγα η Lumar η 3Μ. Εγω 3Μ εχω εδω και 5 χρονια και ακριβως οπως την ημερα που τα εβαλα. Με εφορου ζωης. Να δωσει 3 χρονια πρωτη φορα το ακουω και αυτο. Εγω θα σου ελεγα 3Μ.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
actinf 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 11 Ιαν 2013
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Μάϊ 2013, 09:11:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η εγγύηση της 3Μ είναι ανάλογα με την σειρά που θα βάλεις.
Η οικονομική σειρά (Standart FX-ST) έχει μόνο 3 χρόνια εγγύηση.
Η Classic Color Stable και η Crystaline(πανάκριβη!) είναι αυτές με εφόρου ζωής.
Εγώ τις είχα βάλει στο κατάστημα ΠΑΡΜΠΡΙΖ-ΝΙΚΗΤΑΣ. Έχει ένα στην Καλλιθέα και ένα στον Γέρακα. Πολύ σωστοί και σε φίλο που διαπίστωσε μία φυσαλίδα που δεν έφυγε με τον χρόνο, την αλλάξανε χωρίς δεύτερη κουβέντα.

Η Vkool είναι και αυτή πολύ μεγάλη εταιρεία στον χώρο, μπορείς να την εμπιστευτείς. Και αν αναφέρεσαι στο κατάστημα της Γλυφάδας, ξέρω ότι κάνουν πολύ σωστές τοποθετήσεις.

Llumar το ίδιο, μαζί με 3Μ όπως είπε και ο φίλος παραπάνω, στην Ελλάδα είναι οι πιο γνωστές. Δεν ξέρω προσωπικά κάποιο κατάστημα, όμως υπάρχουν πάρα πολλά επίσημα για τις συγκεκριμένες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Μάϊ 2013, 09:21:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω πηγα 3S πανω στη Συγγρου/Ν.σμυρνη, απο 210 μου εκανε τιμη 190 ευρω, τοτε. Εφορου ζωης.

Μετα εχεις πανω στην Βουλιαγμενης υψος Ελληνικο/Γλυφαδα που εχει Lumar και οι τιμες ειναι ιδιες περιπου οταν ειχα ρωτησει.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2013, 14:54:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια χαρά, ενδιαφερομαι και γω για φιμέ και σκεφτομαι ή για 3M ή για Llumar..... ποια ειναι καλυτερη? ποια να διαλεξω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2013, 15:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyestas έγραψε:
Γεια χαρά, ενδιαφερομαι και γω για φιμέ και σκεφτομαι ή για 3M ή για Llumar..... ποια ειναι καλυτερη? ποια να διαλεξω?


Και οι 2 ειναι πολυ καλες εταιρειες.. Στη θεση σου θα διαλεγα την οικονομικοτερη.. Και προσοχη οι μεμβρανες να ειναι οντως 3m και Llumar γιατι υπαρχουν και μερικοι που βαζουν οτι να ναι..


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Μάϊ 2013, 15:39:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
Rallyestas έγραψε:
Γεια χαρά, ενδιαφερομαι και γω για φιμέ και σκεφτομαι ή για 3M ή για Llumar..... ποια ειναι καλυτερη? ποια να διαλεξω?


Και οι 2 ειναι πολυ καλες εταιρειες.. Στη θεση σου θα διαλεγα την οικονομικοτερη.. Και προσοχη οι μεμβρανες να ειναι οντως 3m και Llumar γιατι υπαρχουν και μερικοι που βαζουν οτι να ναι..


θα ρωτησω για τις ακριβεις τιμες και θα διαλεξω οτι πιο οικονομικο τοτε...αν ειναι ιδιες ωστοσο τι να διαλεξω?

τελος ΠΩΣ θα καταλαβω αν οντως ειναι γνησια 3m ή Llumar???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Αύγ 2013, 09:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα εγω εχω Lumar περιπου 4-5 χρονια και παρατηρησα τον τελευταιο καιρο η πισω μεμβρανη να ιριδιζει αυτο ειναι λόγος αλλαγης η συνηθες φαινομενο?

επισης ξερει κανεις που βαζουνε καθρευτί μεμβρανη (θελω μονο για το πισω τζαμι)

ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Αύγ 2013, 10:22:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyestas έγραψε:
Manos206 έγραψε:
Rallyestas έγραψε:
Γεια χαρά, ενδιαφερομαι και γω για φιμέ και σκεφτομαι ή για 3M ή για Llumar..... ποια ειναι καλυτερη? ποια να διαλεξω?


Και οι 2 ειναι πολυ καλες εταιρειες.. Στη θεση σου θα διαλεγα την οικονομικοτερη.. Και προσοχη οι μεμβρανες να ειναι οντως 3m και Llumar γιατι υπαρχουν και μερικοι που βαζουν οτι να ναι..


θα ρωτησω για τις ακριβεις τιμες και θα διαλεξω οτι πιο οικονομικο τοτε...αν ειναι ιδιες ωστοσο τι να διαλεξω?

τελος ΠΩΣ θα καταλαβω αν οντως ειναι γνησια 3m ή Llumar???

Μπορείς να πάς απευθείας σε κατάστημα πχ Llumar και να είσαι όσο γίνεται πιο σίγουρος.. Θα σου δώσουν και πιστοποιητικό απο τη llumar (τουλάχιστον εμένα μου δώσανε)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Αύγ 2013, 14:28:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mario207 έγραψε:
Καλησπερα εγω εχω Lumar περιπου 4-5 χρονια και παρατηρησα τον τελευταιο καιρο η πισω μεμβρανη να ιριδιζει αυτο ειναι λόγος αλλαγης η συνηθες φαινομενο?

επισης ξερει κανεις που βαζουνε καθρευτί μεμβρανη (θελω μονο για το πισω τζαμι)

ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 16:16:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντος που ρωτησα μολις για llumar titanium μου πανε 180 ευρο. Καλα ειναι ή λιγο ακριβουτσικος?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 16:41:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχω βαλει της Suntek με 130 ευρω.. Δεν εχουν βγαλει κανενα θεμα μεχρι τωρα.. 180 για τετοια εποχη τα βρισκω πολλα..


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2014, 17:23:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι llumar μετα απο σχεδον 6 χρονια, το μονο που εχω παρατηρησει, ειναι ενα ελαφρυ θαμπωμα στο πανω μερος του τζαμιου του οδηγού, στο σημειο που ερχεται σε επαφη με το λάστιχο, απο την τριβη στο ανοιξε-κλεισε του παραθυρου... 220€ το 2008



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 50, 51, 52, 53, 54  Επόμενη
Σελίδα 51 από 54

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1968s (PHP: 53% - SQL: 47%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on