PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Βελτίωση του 1,4 8V 75Hp ή Αλλαγή κινητήρα....???
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dbecks7 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XT 5θυρο

Ένταξη: 07 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Δεκ 2002, 12:14:52    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Βελτίωση του 1,4 8V 75Hp ή Αλλαγή κινητήρα....??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Geia sas.Exo ena 206XT 1,4 kai tha ithela na mou peite ti einai pio ftino na kano gia na..."anevo" ligo...Eyxaristo poly!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2002, 19:34:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hello και σε σένα dbeck7 στο Club. Cool

Όσο για το θέμα σου, να σου θυμίσω 3 χρυσούς κανόνες από το Fast n' Furious (αν το έχεις δει, αν όχι να πας να το νοικιάσεις το γρηγορότερο... Laughing )

The Constructor's Pyramid
1.Fast + Cheap = Not Good
2.Fast + Good = Not Cheap
3.Cheap + Good = Not Fast


Και το signature μου από εκεί είναι...



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 00:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Slash έγραψε:
Hello και σε σένα dbeck7 στο Club. Cool

Όσο για το θέμα σου, να σου θυμίσω 3 χρυσούς κανόνες από το Fast n' Furious (αν το έχεις δει, αν όχι να πας να το νοικιάσεις το γρηγορότερο... Laughing )

The Constructor's Pyramid
1.Fast + Cheap = Not Good
2.Fast + Good = Not Cheap
3.Cheap + Good = Not Fast


Και το signature μου από εκεί είναι...

Καλα μιλαμε για αψογη απαντηση..
Πως φαινεται το ατομο που εχει εντρυφησει στο Club.... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 08:28:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε dbecks7,

Το πιο φτηνό "πέιραγμα" είναι το Φίλτρο-Πρόγραμμα-Εξάτμιση (Φ.Π.Α.). Κατά την γνώμη μου, αν θές (ψυχολογικά πιο πολύ) να ανεβάσεις κατά κάτι τις επιδόσεις σου, πήγενε και βάλε ένα φιλτράκι και ένα τελικό για το αμάξι σου! ΠΡΟΣΟΧΗ!! Όσο πιο μεγάλο είναι το τελικό δεν σημαίνει ότι τρέχει και περισότερο!! Συνήθως χάνεις!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dbecks7 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XT 5θυρο

Ένταξη: 07 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2002, 23:04:24    Θέμα δημοσίευσης: .. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nai alla vre paidia mipos tha mporousate na mou peite pano kato poso na ypologizo?den ta vgazoume kai...klanontas(sorry) ta leftoudakia....oso gia to club as elpisoume oti de tha xreiazetai kapoia syndromh gia na diatirithei....syggnomi alla poly apla den mou perisseyoun.pernao mia xara alla prospatho o,ti perisseyei na to dino...pros to amaksaki mas!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 08:43:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για Φίλτρο-Εξάτμιση υπολόγιζε περίπου στις 80 με 100.000δρχ!! Ανάλογα την μάρκα που θα επιλέξεις.


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 09:51:48    Θέμα δημοσίευσης: Re: .. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dbecks7 έγραψε:
oso gia to club as elpisoume oti de tha xreiazetai kapoia syndromh gia na diatirithei


Αν επισημοποιηθούμε τότε σίγουρα θα χρειαστεί συνδρομή.

Αν πάλι δεν επισημοποιηθούμε, τότε πάλι μπορεί να δίνουμε κάτι για τον server που φιλοξενεί αυτό που βλέπεις μπροστά σου αυτή τη στιγμή.......

Το τσάμπα είναι ωραίο, αλλά.................


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nicos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 18:14:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον επειδή έχω βάλει προγραμματάκι στο δικό μου (307 1.6) και μου έδωσε, μόνο αυτό, 8-9 αλογάκια (+ άλλα 4-5 σκούπα και τελικό) θα σου πω ότι η πιο φτηνή αλλά και καλή λύση για πρόγραμμα είναι στην overboost ( τα γνωστά τσιπάκια της Genessis). νομίζω οτι με 100χιλιάδες για προγραμματισμό και στον δρόμο (για 206 νομίζω ότι πάει και πιο κάτω, τουλάχιστο αν πεις οτι είσαι απο το club όπως επίσης νομίζω ότι η αύξηση της ιπποδύναμης για τα 206 είναι αναλογικά μεγαλύτερη, κοντά στα 10-12 άλογα) είναι η φτηνότερη λύση και με εγγύηση για ένα χρόνο.

αυτά.

αν θες περισσότερες πληρ. ευχαρίστως να σου τις προσφέρω Smile .


the big brother
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2002, 18:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206XT Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dbecks7 έγραψε:
Geia sas.Exo ena 206XT 1,4 kai tha ithela na mou peite ti einai pio ftino na kano gia na..."anevo" ligo...Eyxaristo poly!

Απο εγκεφαλο ποιον εχεις? Γιατι εαν εχεις τον sagem με τις 3 φυσες που εχω και εγω λυπαμαι που θα σου το πω αλλα ειναι πολυ δυσκολο εως ακατορθωτο να γινει κατι οσο αφορα το επαναπρογραμματισμο του...




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nicos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Δεκ 2002, 16:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λυπάμαι που θα σε διαψεύσω αγαπητέ alxdr74 αλλά και ο δικός μου τρίφυσος είναι (bosh νομίζω) και ένα 206 με sagem το οποίο έκανε προγραμματισμό την δεύτερη μέρα που πήγα για να πληρώσω τρίφυσος ήταν . Και όχι μόνο αυτό αλλά το σημαντικότερο είναι ότι χρειάστηκε να κάνουμε επαναφορά των ρυθμίσεων γιατί η οθόνη μου έδειχνε την ένδειξη ΄antipolution fault' και όντως έγινε (για την ιστορία&.... τελικά η ένδειξη παρέμεινε και χρειάστηκε να την σβήσουμε σε διαγνωστικό της Peugeot με μηδενικό κόστος). Όσο για τους sagem αν είναι αυτός που είδα (που είμαι σίγουρος) δηλαδή εγκέφαλος που όταν τον ανοίγεις έχει ένα κολλώδες προστατευτικό μείγμα το οποίο πρέπει να ξύσεις και μετά να το αντικαταστήσεις. Και σε αυτόν επαναφέρανε τις αρχικές ρυθμίσεις.

ΓΙ' ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΟ και δεν με ακούει κανείς Genessis Overboost. Το καλυτερότερο είναι ότι ο τύπος από την εταιρεία μου είπε για τα μέλη του 206club ότι μπορεί να κάνει ατομική έκπτωση (350 ευρώ) ή εάν γίνει ομαδική παραγγελία από 3-5 το κόστος θα είναι 300 ευρώ ενώ για παραγγελία από 5 και πάνω το κόστος πέφτει στα 250 ευρώ !!!!!.

Εγώ σας ξαναδίνω το τηλ. 210 8105296 ζητήστε τον Γιώργο και πείτε του ότι είστε από το 206club και ρωτήστε τον ότι θέλετε (ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΟΝΤΑΣ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ).


the big brother
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Δεκ 2002, 00:30:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nicos γεια σου.για να κανουμε αυτην την αλλαγη πρεπει να κατεβουμε αθηνα?προσ θεσσαλονικη δεν εχει τιποτα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nicos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Δεκ 2002, 13:28:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη σίγουρα θα υπάρχουν και στην συμπρωτευουσα μαγαζιά που αναλαμβάνουν τετοιου είδους βελτιώσεις, αλλά δυστηχώς εγώ δεν ξέρω τίποτα σχετικά, αλλά και να ήξερα δεν θα μπορούσα να εγγυηθώ για σωστή δουλειά.

Φαντάζομαι ότι τα εκ Θεσσαλονίκης μέλη του club είναι πιο αρμόδια στο να λύσουν την απορία σου.

Πάντως σίγουρα υπάρχουν τέτοιου είδους βελτιώσεις και στην Θεσσαλονίκη Wink


the big brother
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Δεκ 2002, 04:54:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To πρόβλημα είναι ότι υπάρχουν αρκετοί βελτιωτές που υπόσχονται το τέλειο τσίπωμα. Αλλά όπως και στην Αθήνα οι περισσότεροι πουλάνε "φούμαρα".
Εάν όντως η Genesis Overboost είναι καλή περίπτωση μπορούμε να κάνουμε το εξής: Ρωτάτε την Genesis στην Αθήνα, με ποιόν ή ποιούς συνεργάζονται στην Β. Ελλάδα και Θεσσαλονίκη. Αλλιώς θα πρέπει να βρεθούν μερικά υποψήφια θύματα να δοκιμάσουν τις άγνωστες γεύσεις που μας σερβίρουν...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Δεκ 2002, 09:13:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω ετσι πιστευω οτι μαγαζια υπαρχουν αλλα ποιοσ εγγυαται για το αποτελεσμα.?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Δεκ 2002, 01:10:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να γίνω πιο συγκεκριμένος:
Νίκο, μια και μας άναψες το φυτίλι, μπορείς να ρωτήσεις την Genesis Overboost εάν και με ποιούς συνεργάζονται εδώ στην Θεσσαλονίκη ή αλλού στη Β. Ελλάδα;


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ramses 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.1 8V

Ένταξη: 21 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Δεκ 2002, 14:31:14    Θέμα δημοσίευσης: trantula Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gia thn TARANTULA ti exete na peite 3erw oti einai piasokolides alla 3eroume an kanoun kalh douleia?


ramses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
nicos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Δεκ 2002, 15:48:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παίδες,

Δεν ξέρω για Θεσσαλονίκη, γιατί δεν παίρνεται την GENESIS OVERBOOST ένα τηλ. να ρωτήσετε… άμα βρω χρόνο θα πάρω εγώ. ΟΚ?

Τα λέμε.


the big brother
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 00:27:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαίρετε παίδες και Pug-o-φιλοι,
προσπαθώ και εγώ απεγνωσμένα να βρώ ένα τρόπο να κάνω το λιονταράκι να βρυγχάται λίγο πιο δυνατά αλλά πραγματικα με όλα αυτά που ακούω καθημερινά το σκέφτομαι να δώσω τα φραγκάκια έτσι.
Στο θέμα των εγκεφάλων το πιο "ξακουστό" πρόβλημα είναι η λειτουργία του A/C μετά το τσίπωμα. Ή ακόμη και των ηλεκτρικών παραθύρων. Υπάρχει κάποιος με 206 1.4 που να το έχει τσιπώσει (με ατμοσφαιρική μηχανή πάντα) να μας πει τι γίνεται?
Νίκο θα κάνω και μια προσπάθεια στην Overboost.
Όσο αφορά αλλαγή εκκεντροφόρου και ροϊκή τι γνώμες υπάρχουν? Αυτή τι στιγμή βρίσκομαι μόνο στο φίλτρο (σκούπα Green) με αισθητή αλλαγή ροπής. Και κάποιες πινελιές εξωτερικά (ζάντες OZ Superleggera μαγνησίου - παναλαφρες! φώτα Lexus και αεροτομή).
Να πω σε όλους τους φίλου ότι στον Ασπρόπυργο΄, στην ΒΙ.ΠΕ. οδό Αγ. Σοφίας υπάρχει εργοστάσιο που φτιάχνει αεροτομές ,spoilers κλπ και τα προμηθευει στις αντιπροσωπείες (και την LION) και θα τα βρείτε σαφώς πιο φθηνά. Το ξέρω επειδή είναι πλάτη στο μαγαζί που δουλεύω.
Thanks...
Question Shocked Question



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 01:32:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν καλωσήρθες Lord!! Κατα δεύτερο δεν ρωτας καμιά τιμούλα για τις αεροτομές και τα σπόιλερ έτσι για να ξέρουμε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Ιαν 2003, 12:25:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Niκο με το 307,μηπως μπορεις να μας πεις σε ποιες στροφες βγαινει η max ιπποδυναμη και ποσο ανεβηκε ο κοφτης?

Οσο για το φιλο με το 206 1.4 δε θεωρω σωστη βελτιωση το προγραμμα με φιλτρο εξατμιση.
Μαζι με αυτα καλο ειναι να μπει και το καπακι του 1.6 8ν για να πουμε οτι γινεται κατι.
Εχω δει τη συγκεκριμενη βελτιωση σε xsara και πηγαινε καλα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 1 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2307s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on