PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Χειρόφρενο...με δισκόφρενα πίσω
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Aggelos (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 XS

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2004, 22:29:02    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Χειρόφρενο...με δισκόφρενα πίσω Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό τμήμα του site,αλλά δεν πειράζει...
Ισως κάποιοι από εσάς έχετε πειραματιστεί με το τράβιγμα του χειρόφρενου σε κίνιση,για να πλασαριστείτε σε κάποια στροφή.Εγώ σκευτόμουν να μπο σε μία αλάνα με ωραίο επιπεδο χώμα και να αρχίσω τα χειρόφρενα,και για τιν πλάκα μου αλλά και για να δω το πως γλυστράει το αμάξι...Πάω να κάνω την πρώτη δοκιμή,με λίγα km(ευτυχώς),στρίβω το τιμόνι,ανεβάζω το χειρόφρενο και τίποτα...Το μόνο που έγηνε ήταν ότι άναψε μια ένδειξη στην κεντρική κονσόλα που έλεγε "handbrake on",αλλά το χειρόφρενο δεν δούλεψε.Το τεστ εγινε κανα δυο φορές ακόμα και πάλι το ίδιο...
Αυτό που σκεύτηκα είναι ότι το χειρόφρενο μου είναι υδραυλικό και σε συνδυασμό με έναν αισθητήρα ταχύτητας,αν είσαι σε κίνηση δεν δίνει πίεση στην τρόμπα,ενώ αν δεν κινήσαι δίνει...
Έχει παρατηρήσει κανείς τίποτα τέτοιο?Και αν ναι,η ικασία μου είναι σωστή ή απλά πρέπει να πάω σε μηχανικό να το τσεκάρω...
Βέβαια θα μου πείτε..."Τι το θέλεις το χειρόφρενο σε υπερστροφικό αυτοκίνητο...".Έτσι απλά,για να ξέρω το αμαξάκι μου καλήτερα...
Ευχαριστώ για την βοήθεια εκ,των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2004, 22:48:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμ να και ενα μειονέκτημα των πίσω δισκόφρενων.. δεν κανουν για χειρόφρενα ειδικά το σύστημα τησ Peugeot που το χειρόφρενο εφαρμόζει στο δισκόφρενο και οχι σε εξτρα ταμπουράκι.. Με ταμπούρα πίσω είναι αλλιώς τα πράγματα... γυρναειιιιιιιιι




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2004, 23:39:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Εμ να και ενα μειονέκτημα των πίσω δισκόφρενων.. δεν κανουν για χειρόφρενα ειδικά το σύστημα τησ Peugeot που το χειρόφρενο εφαρμόζει στο δισκόφρενο και οχι σε εξτρα ταμπουράκι.. Με ταμπούρα πίσω είναι αλλιώς τα πράγματα... γυρναειιιιιιιιι


...σαν τρελλό!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΣΧΕΤΟ: Νίκο, εσύ δεν είχες μοτέρ 1.6 από ραλλύ? Έβαλες από 1.6XS (γιατί αν θυμάμαι είχαμε (γιατί η Κούλα έχει γίνει πια αεροπλάνο!!!!) το ίδιο 1.4ΧΤ)? Γιατί (αν επιτρέπεται πάντα Wink )? Είναι καλύτερο (είμαι άσχετος με τα μηχανολογικά) του XS από του ράλλου?


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 02:21:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά είναι μια αμαρτωλή ιστορια η ολη υπόθεση. Του Ραλλού το μοτερ ειναι ποιο εξελίξιμο αλλα του 206 ποιο καλό απο αποψη κεφαλής εμβόλων κτλ κτλ.. τι να σου πω.. Το θέμα είναι οτι εβαλα του XS γιατι βρήκα και αγόρασα καινούριο μοτερ απο γαλλια σε προνομιακή τιμή αφ'ενος αφ'ετερου το δηλωσα κανονικα Smile




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 11:51:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλει γρήγορο τράβηγμα και δυνατά για αρκετό χρόνο και μετά μπλοκάρει. Δίνω δύο ενδεχόμενα :
1) Το συρματόσχοινο είναι πολύ χαλαρό και θέλει σφίξιμο (άλλωστε δεν βολεύει στα 10 κλικ). Στην πράξη δουλεύει όταν το τραβήξεις όσο πιο ψηλά μπορείς.
2) Το δισκόφρενο θέλει κάποιο χρόνο μέχρι να αποδώσει τη μέγιστη ροπή πέδησης ο οποίος σε συνδυασμό με τα ίσως καινούργια σου λάστιχα έχει ως αποτέλεσμα να μην μπλοκάρει τη στιγμή που το ζητάς.

Πηγαίνοντας στην ευθεία αν το τραβήξεις φρενάρει αλλά μπλοκάρει δύσκολα. Δεν έχω αποφασίσει πιο από τα δύο είναι πιο πιθανό, και είχα σκοπό να επισκευθώ την Peugeot
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 12:36:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με δισκοφρενα δεν πιανει καλα το χειροφρενο οπως με τα ταμπουρα.
θελει δυνατο τραβηγμα. λιγη εξάσκηση...

ΕΝΑ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ!


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 14:16:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε καλε που γυρναει..... Laughing Laughing Laughing
ποιος τραβαει χειροφρενα σημερα Question
ποιος Question Exclamation
μηπως ξερετε τι θα πει Κ-Α-Γ-Κ-Ο-Υ-Ρ-Α-Σ Question


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Νωe (Τασος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 S16

Ένταξη: 05 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: Αθήνα - Καισαριανή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 14:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Αντε καλε που γυρναει..... Laughing Laughing Laughing
ποιος τραβαει χειροφρενα σημερα Question
ποιος Question Exclamation
μηπως ξερετε τι θα πει Κ-Α-Γ-Κ-Ο-Υ-Ρ-Α-Σ Question


σιγα μην σκισεις κανα καλσον εσυ μικρε...... Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 14:22:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγνωμη μεσιέ αλλα στο χειροφρενο εχω κανει διατριβη Exclamation Exclamation Exclamation
οσο για το καλσον,εσυ προσεχε μην το.....βρεξεις.... Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Νωe (Τασος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 S16

Ένταξη: 05 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: Αθήνα - Καισαριανή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 14:26:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λιγα με το υποβρηχιο μου...... Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
αντε γιατι δεν θα σας αφησω να κανετε μπανια το καλοκαιρι...... Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 15:36:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

....με το ζόρι κρατιέμαι και δε γράφω τίποτα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Νωe (Τασος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 S16

Ένταξη: 05 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 91
Τόπος: Αθήνα - Καισαριανή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 15:43:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
....με το ζόρι κρατιέμαι και δε γράφω τίποτα!



για πε.... για πε...... Cool Cool Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 16:01:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ λέω να πούμε πως θα το φτιάξουμε γιατί δεν μπορεί να σου λέει ο άλλος "τραβάω χειρόβολα και σκορπάνε τα πλήθη" και εμείς να έχουμε μείνει με το μαρκούτσι στο χέρι Mad

Άφήστε που συνηθισμένος στο προηγούμενο αμάξι (αλφα 33), και ενώ πηγαίναμε στο ράλι ΕΛΠΑ αποφάσισα να κάνω αναστροφή με χειρόφρενο (το πρώτο αφού πήρα τον πύραυλο και σε φρέσκια άσφαλτο) διαπιστωσα οτι θα χρειαζόμουν προπόνηση από την αρχή. Άσε που γίναμε και ψιλορεζίλι γιατί αντί για αναστροφή κατέληξα δίπλα σε ένα θάμνο Embarassed Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 16:39:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gavanas έγραψε:
Εγώ λέω να πούμε πως θα το φτιάξουμε γιατί δεν μπορεί να σου λέει ο άλλος "τραβάω χειρόβολα και σκορπάνε τα πλήθη" και εμείς να έχουμε μείνει με το μαρκούτσι στο χέρι Mad

Άφήστε που συνηθισμένος στο προηγούμενο αμάξι (αλφα 33), και ενώ πηγαίναμε στο ράλι ΕΛΠΑ αποφάσισα να κάνω αναστροφή με χειρόφρενο (το πρώτο αφού πήρα τον πύραυλο και σε φρέσκια άσφαλτο) διαπιστωσα οτι θα χρειαζόμουν προπόνηση από την αρχή. Άσε που γίναμε και ψιλορεζίλι γιατί αντί για αναστροφή κατέληξα δίπλα σε ένα θάμνο Embarassed Embarassed Embarassed


κι εμενα δισκοφρενα εχει πίσω (ενω το προηγούμενο που οδηγούσα ταμπούρα) και μια χαρα φευγει...!! μια φορα το δοκίμασα στη φιλοθεη (κλασσικα) και όλα νορμαλ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 17:10:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Βασικά είναι μια αμαρτωλή ιστορια η ολη υπόθεση. Του Ραλλού το μοτερ ειναι ποιο εξελίξιμο αλλα του 206 ποιο καλό απο αποψη κεφαλής εμβόλων κτλ κτλ.. τι να σου πω.. Το θέμα είναι οτι εβαλα του XS γιατι βρήκα και αγόρασα καινούριο μοτερ απο γαλλια σε προνομιακή τιμή αφ'ενος αφ'ετερου το δηλωσα κανονικα Smile


Όντως, δεν έχει νόημα να μου πεις γιατί δε θα καταλάβω κιόλας!!! Wink Είναι απλά καλύτερο...και το δήλωσες και κανονικά! Cool
Ευχαριστώωωωωωωωωωω... Very happy


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 19:57:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και γω με δισκόφρενα είμαι.. και θέλει μόνο ένα γερό τσίμπημα !!! και φυσικά το αμάξι πρέπει να έχει ήδη δεχτει μια γερή τιμονιά ώστε να έχει ορμή να ξεκολλήσει! με το που θα μπλοκάρουν οι ρόδες το αφήνουμε το χειρόφρενο ! και αν δούμε ότι η τιμονιά είχε δώσει περισσότερη ορμή από αυτή που χρειάζεται, μπορούμε να φύγουμε προς τα μπροστά (ίσιο τιμόνι) με γκάζι, οπότε "σβήνει" το χειρόφρενο και φεύγουμε με ίσιες και σπιναριστές τις ρόδες!

αααααααααααααχχχχχχ τα είπα και ξαλάφρωσα!!!

βέβαια δύο φορές χρειάστηκε να σφίξω τη... λαβή του χειρόφρενου που δένει στο σασί γιατί είχε λασκάρει, αλλά μικρό το κακό. και από τότε που δεν έχει τη μοκέτα, τις τσεκάρω και με το χέρι αν θα λασκάρουν πάλι !!!!

χεχεχεχεχε


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 20:30:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε καλη ασφαλτο τραβας και το συμπλεκταρισμα ενα κλικ πριν πατησεις γκαζι και εισαι................. Vatanen Wink Cool Cool Cool Cool Laughing


ROTAX 125-και τα μυαλα.......................
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 20:32:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τουλάχιστον έχεις γερά χέρια και δεν χρειάζεσαι πολλά εργαλεία!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2004, 21:12:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ ένα θα πω... Κάθε 3-4 μήνες το χειρόφρενο μου πάει για σφίξιμο! Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Aggelos (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 XS

Ένταξη: 30 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιαν 2004, 01:50:19    Θέμα δημοσίευσης: Κατάλαβα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαν να μου λέτε ότι έχω κουλαμάρα στα χέρια...(καμία σχέση με το Κούλα,πολύ κωλόπαιδο ο Κυριάκος...)Θα το ξαναβάλω μέσα στην αλάνα και θα το πσάξω ξανά...
Άσχετο...το ότι υπάρχει ABS δεν επηρεάζει το μπλοκάρισμα των τροχών?Ή μήπως το ABS επιδρά μόνο στα φρένα του μικρού Γάλλου?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1714s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on