PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Χταπόδι Maxi
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 12:15:10    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Χταπόδι Maxi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και φίλος με 106 τετραπετάλουδο το χρειάζεται άμεσα, είπα να το ποστάρω και εδώ. Φωτό έχουμε αλλά είναι όλες από αντίγραφα.

Αν γνωρίζει κάποιος κάτι, μπορεί να ποστάρει εδώ ή ακόμα καλύτερα να γράψει χαρακτηριστικά (διαμέτρους σωλήνα κ.λ.π) και φωτό αν υπάρχουν (από το γνήσιο) Wink

Έχει ακουστεί ότι Ποπάυ εδώ Αθήνα, φτιάχνει πιστά αντίγραφα αλλά τιμή και λοιπές πληροφορίες δεν έχουμε. Crying or Very sad


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 12:18:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.106sportclub.gr/forumdb/viewtopic.php?t=3110&start=0


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 12:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστη το εχω δει. Απλα περιμενω να δω μην γνωριζει και καποιος αλλος τιποτα και βγαλουμε καποια ακρη. Εδω σε ολο το νετ δεν βρισκω τιποτα αλλο Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 16:33:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εχω ξαναγραψει και παλιοτερα...
Δεν ειναι maxi αυτο του link. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 17:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης ο τυπος δεν ειδε διαφορα γιατι το χταποδι του μαξι ειναι για 220+++αλογα νουμερα πουν εφτασε ποτε στη ζωη του σε ΣΟΒΑΡΟ δυναμομετρο με αυτο το σεταπ που ειχε τοτε

ο φιλος σου νικολα αν μιλαμε για απλο τετραπεταλουδο πραγμα που σημαινει οτι καπου 180+- θα γυροφερνει του ειναι αχρηστο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 17:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:


ο φιλος σου νικολα αν μιλαμε για απλο τετραπεταλουδο πραγμα που σημαινει οτι καπου 180+- θα γυροφερνει του ειναι αχρηστο


Δεν νομιζω Τακη Laughing Laughing

Στελιο, για το C2R2 που μου έστειλες, υπαρχουν πληροφοριες ??? Απλα, το προβλημα μας ειναι οτι κανενας δεν μπορει να πει με σιγουρια, οτι υπαρχει, το παραγγελνουμε και με τοσα λεφτα Confused


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 17:46:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης, οπως προειπε και ο Στελιος για το λινκ απο το 106sportsclub, αυτο δεν ειναι Μαξι, για τον απλουστατο λογο οτι στις ενωσεις του το Μαξι φερει μικρά ελατήρια ώστε να απορροφά τους κραδασμούς και να μην σπάει Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 20:11:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το χταποδι του Maxi ειναι εντελως διαφορετικο για αλλους λογους ρε...
Η αντιστρεπτικη περναει μεσα απο το μηχανοστασιο οποτε η δομη της εξατμισης αλλαζει δραματικα μιας και ο διαθεσιμος χωρος ειναι μεγαλος πια.
Επισης το υλικο κατασκευης δεν ειναι συμβατικη λαμαρινα αλλα ειδικη λαμαρινα παχους 1mm κολλημενη με tig στα σημεια ενωσης.
Γενικα πολλα χταποδια εχουν "βαφτιστει" S1600 αλλα κανενα δεν ειναι μιας και δεν υπηρχε σαν κωδικος PS προς πωληση παρα μονον κατοπιν παραγγελιας και αυτο με κωδικο και αριθμηση καροτσας.

Επι του θεματος τωρα,το χταποδι του C2R2 επαρκει και με το παραπανω αλλα κοστιζει πολλα και επειδη σιγουρα ο φιλος σου δεν προκειται να πληρωσει 1000αρικο και βαλε που κοστιζει αυτο του R2,ας βολευτει με κατι αλλο ή με κανενα διχαλο της προκοπης... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 22:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν καποιος εχει καλες σχεσεις με Ποπαυ και μπορει να εξυπηρετησει, ας με ενημερωσει. Στελιο, ενα χταποδι που ειδαμε και το εχει φτιαξει ο παραπανω εξατμισας, ειναι πιστη αντιγραφη.

Οι 3 σωληνες κατεβαινουν κανονικα και η τεταρτη "καβαλάει" τις αλλες τρεις. Σε καθε ενωση εχει ελατηρια για τους λογους που προανεφερα. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikolas206gti στις Σαβ 28 Μάϊ 2011, 22:38:10, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2011, 22:36:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστη αντιγραφη δεν ειναι σε καμια περιπτωση ξεκινωντας πρωτα απο ολα απο το υλικο...
Και οχι,δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα γιατι το καθε υλικο εχει αλλη ροη,βαθμο διαστολης,κλπ,κλπ,κλπ...
Οποτε δεν ειναι το θεμα να εχει απλα ιδιο σχημα αλλα και ιδια πολλαααα ακομα πραγματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 00:05:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E εντάξει ρε Στέλιο, σίγουρα 100% αντιγραφή (από όλες τις απόψεις) δε μπορεί να είναι. Αλλά όπως και να χει, αν το σχήμα (κούρμπες, μήκη, ενώσεις) και διατομές είναι ίδιες, τότε θα πλησιάζει αρκετά σε απόδοση με ένα original. Ε? Rolling eyes


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 00:10:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κρυο σιγουρα...ζεστο?
δε σου κανει εντυπωση πως καποια απο αυτα τα τερατα σερνονται μετα απο μερικους γυρους πιστα? Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 06:50:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη οπως ειπε και ο Τακης,οταν πιανεις 900 βαθμους τοτε πολλα αλλαζουν...
Και παλι,εστω οτι θα ειναι ιδιο σε σχημα και διαστασεις και το μονο που αλλαζει ειναι το υλικο.
Τις ιδιες καυσεις θα κανει η 4πεταλουδη σαβουρα με το μοτερ του kit car;
@@ θα κανει και μετα θα πουνε οτι δεν δουλευει κιολας οποτε τζαμπα η ολη υποθεση... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 09:13:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kaι ξαναρωταω τι σεταπ ειναι το αμαξι του φιλου σου νικολα που θελει χταποδι μαξι?

στελιο εγω του προτεινα αυτο που ισως μας κοψει κατι απο τη τιμη ο ιταλος
http://psa-evolution.com/Merc%20collettore%20Saxo%20kit.htm

και το οποιο θεωρω ανωτερο απο οποιαδηποτε αντιγραφη ελληνα εξατμισα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 10:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν λέτε ελατηριάκια στις ενώσεις, δεν εννοείτε αυτά τα λαμάκια φαντάζομαι... Rolling eyes

Όσο για την απόδοση, δεν είπα ότι θα έχει ίδια, προς θεού. Απλά ότι θα είναι όσο το δυνατόν πιό κοντά σε απόδοση με το του maxi σε σχέση πχ με ένα ss. Αλλά επειδή μιλάτε για διαφοροποίηση σε υλικό και άρα διαφοροποίηση σε διατομές λόγω διαστολών, ποσο μεγάλες θα είναι αυτές οι διακυμάνσεις? 1mm? Δε νομίζω...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 10:36:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
kaι ξαναρωταω τι σεταπ ειναι το αμαξι του φιλου σου νικολα που θελει χταποδι μαξι?

στελιο εγω του προτεινα αυτο που ισως μας κοψει κατι απο τη τιμη ο ιταλος
http://psa-evolution.com/Merc%20collettore%20Saxo%20kit.htm

και το οποιο θεωρω ανωτερο απο οποιαδηποτε αντιγραφη ελληνα εξατμισα


Τακη, υπολογιζετε γυρω στα 210 αλλα υπαρχουν βλεψεις για ακομα καλυτερα πραγματα στο μοτερ οποτε το χταποδι ειναι μονοδρομος.

Συμφωνω με τους προλαλησαντες, οτι μπορει να ειναι αντιγραφη αλλα η ποιοτητα σωληνα ειναι σιγουρα διαφορετικη με οτι αυτο συνεπαγεται θερμοκρασιες κ.λ.π. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kari 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 23 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 13

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 14:20:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πληροφοριακά ο ποπάυ το πουλαεί 1200€+φπα 23% αλλά για να μπεί πρέπει να τροποποιηθεί το κάρτερ και η αντιστεπτική και να αλλαχθεί το δύναμό εάν το αμάξι είναι 3φυσο με το δυναμό του μονόφυσου πράγμα που το έχουν κάνει αρκετοί.
Παντώς σαν κατασκευή είναι άριστη το λέω αυτό γιατί το έχω δει, και πρόκειτε για πιστή αντιγραφή του χταποδιού phase II που φόραγέ το 106 MAXI της LION.
Τωρά για γνήσιο είναι μάλλον δύσκολο να καταφέρεις να βρείς.
Υπάρχει όμως και αυτό από την pam-sport
http://www.pam-sport.com/moteur_106_maxi_330.htm
αλλά για να τα βάλεις ισχύουν όλα τα παραπάνω.
Πάντως φτιάχνει και ο Παπαδόπουλος αλλά δεν ξέρω λεπτομέριες για το χτάποδι αυτό (τιμή-τοποθέτηση)
Ελπίζω να βοήθησα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 14:30:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε ήσουν πληρως κατανοητος και σ' ευχαριστω για την ενημερωση. Wink

Αρα, το χταποδι βγαινει καπου στα 1400 + € όταν ο Ιταλος ακομα και με 900 € μπορει να μας το στειλει. Τι λες Τακη ?? Cool

Τελος παντων. Θα ενημερωσω το παιδι και απο εκει και περα ειναι δικο του θεμα το τι θα κανει Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Μάϊ 2011, 14:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kari έγραψε:
Παντώς σαν κατασκευή είναι άριστη το λέω αυτό γιατί το έχω δει, και πρόκειτε για πιστή αντιγραφή του χταποδιού phase II που φόραγέ το 106 MAXI της LION.
θελει αρκετες τροποποιησεις για να μπει πανω. υπαρχει ενας παλιος μηχανουργος στης McLaren στο ηρακλειο κρήτης (δεν κανω πλακα) συνταξιουχος γερος Αγγλος ο ποιος ασχολειται και κατασκευαζει διαφορα για να περνάει η ώρα του. αν ενδιαφερεσαι παραγματικα μπορω να ρωτησω τιμή. αν και δεν νομιζω οτι ειναι απαραίτητο χταπόδι σε light 4πεταλουδο γιατι η μανουρα για να μπει ειναι αρκετα μεγάλη...


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Μάϊ 2011, 09:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

italos Μου απαντησε καπου 910 με μεταφορικα κομπλε για ελλαδα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1268s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on