PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανακοίνωση Miltek
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
vama51 (Basilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC Overload

Ένταξη: 25 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 123
Τόπος: Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 19:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Ανακοίνωση Miltek Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν την είδα κάπου αλλού,αν υπάρχει ας επεξεργαστεί κατάλληλα το θέμα.

http://www.millteksport.gr/index3.htm
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:26:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό ειναι εδω και πολύ καιρό



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
venzinas (Μανθος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 04 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 242

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντος γελασα με την καρδια μου Laughing Laughing Laughing
τρελη αγανακτηση το τυπακι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:33:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσο το κάθε "τυπάκι" θα θέλει να πουλάει με 100%+ κέρδος τέτοια και χειρότερα θα ακούμε οοοουυυσσσστττ παλιο λαμόγια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 20:54:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι το κειμενάκι το έχει εδώ και χρόνια, απλός το προσαρμόζει ανάλογα τα περιστατικά την ζήτηση !
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Αύγ 2009, 21:48:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου αρεσει παντως που ο καραγκιοζης περιλαμβανει και το αγγλικο εργοστασιο μαζι... Rolling eyes
Αμα του πεταξω του πατσαβουρη μια Milltek με χαρτι εγγυησης του εργοστασιου στην μαπα,να δω τι θα πει ο παλιομλκας. Cool

Απλα περιμενει να δει ποσοι θα "τσιμπησουν" ωστε να φοβηθουν να κανουν την αγορα απο εξω. Evil
Ενημερωνω παντως μιας και το δοκιμασα ο ιδιος,ψωνιστε απο εξωτερικο αφοβα,τα προιοντα της Milltek καλυπτονται ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ με την εγγυηση του εργοστασιου,απλα σε περιπτωση που χρειαστειτε την εγγυηση θα πρεπει να απευθυνθειτε στον αντιπροσωπο απο τον οποιο αγορασατε την εξατμιση,πραγμα πολυ ευκολο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
mez (Isidοros)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 ήταν-κάποτε-Rallye

Ένταξη: 15 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 306
Τόπος: Αθήνα Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 09:23:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ο τύπος την παλεύει? Τι μλακιές είναι αυτές που γράφει, δεν φτάνει που πουλάει τις εξατμίσεις σε τιμές φαρμακείου!!!


"It's all about balance"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 10:18:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα απο εξω δεν ειναι και τοσο ευκολο καθως το κοστος μεταφορικων απο εδω εκει ειναι αρκετα μεγαλυτερο απο οτι απο εκει εδω αλλα παλι απο το να πεταξεις κατι οσο μια Full εχατμιση συμφερει Smile .

Αυτο που με μπερδευει ειναι που μιλαει για μεγαλα καταστηματα στην Ελλαδα πως και αυτα δεν εχουν μιλισει με Miltec εξω να του κλεισουν το μαγαζακι ?

Καθως αν πχ λεω εγω ο Παζαροπουλος Αγοραζει Miltek απο την Miltek (εξωτερικου) τοτε βασει νομοθεσιας δεν ειναι υποχρεομενος να αλαξει το χαλασμενο καθως ειναι Γνησιο ? και αν εγω πχ δε εχω διαθεση κτλ κτλ να το παω νομικα το Νομικο της καθε μεγαλης εταιρειας τι κανει ?


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 11:03:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μονο και μονο απο την ηλιθια γραφη φαινεται οτι ειναι καραγκιοζης.
Οταν ειναι επισημη αντιπροσωπεια δεν μιλαει κατ αυτο τον τονο λεγοντας ηλιθιο τον καθενα που μπορει και να εκανε λαθος αγορα η οτιδηποτε.
Πιστευω οτι ακομα και η Μιλτεκ αν δει αυτα που γραφονται θα παλαβωσει χαχαχα.
Δεν παμε καθολου μα καθολου καλα....


ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΠΟ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ 207 Η ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΗΓAIΝΕΤΕ ΠΙΣΩ ΕΚEΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ TA ΦΕΡΝΕΤΕ ΚΟΛΑΡΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑΝ, ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΩΣΑΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΑΪΜΟΥ. Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ilias207Rallye (Ilias)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


2009 Peugeot 207 Le mans

Ένταξη: 03 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 397
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 13:00:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως απο τα οσα γραφει φαινεται να προσπαθει να κανει δυσφημιση στους υπολοιπους. Ισως να εχουν και καποια βαση τα οσα λεει ομως...

Παντως οι τιμες του ειναι πολυ απροσιτες, καθως απο οσο εχω μαθει ζηταει κοντα στα 2 χιλιαρικα για μια full εξατμιση Milltek.
Tην ιδια στιγμη, εγω βρηκα απο ebay full Milltek ΓΝΗΣΙΑ για 207 175THP με 1000 λιρες + 15 λιρες μεταφορικα δηλαδη 1150 ευρω περιπου στο συνολο. Εγγυηση εφ'ορου ζωης.
Τα λεφτα που ζηταει ο ιδιος ειναι περιπου τα διπλασια απο οσο μπορει να την παρει ο καθενας μας.. Very happy

Υ.Γ.: Εγω πιστευω πως στο θεμα της εγγυησης θα κανει και αυτος τον κινεζο, αν παρουσιαστει η οποιαδηποτε μηχανικη βλαβη.
Ας πουμε πχ οτι βαζουμε την Milltek του εν λογω κυριου, και το αμαξι κανει ενα backfire... δε νομιζω να μας καλυψει την ζημια...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 13:13:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ilias207Rallye έγραψε:
Οντως απο τα οσα γραφει φαινεται να προσπαθει να κανει δυσφημιση στους υπολοιπους. Ισως να εχουν και καποια βαση τα οσα λεει ομως...

Παντως οι τιμες του ειναι πολυ απροσιτες, καθως απο οσο εχω μαθει ζηταει κοντα στα 2 χιλιαρικα για μια full εξατμιση Milltek.
Tην ιδια στιγμη, εγω βρηκα απο ebay full Milltek ΓΝΗΣΙΑ για 207 175THP με 1000 λιρες + 15 λιρες μεταφορικα δηλαδη 1150 ευρω περιπου στο συνολο. Εγγυηση εφ'ορου ζωης.
Τα λεφτα που ζηταει ο ιδιος ειναι περιπου τα διπλασια απο οσο μπορει να την παρει ο καθενας μας.. Very happy

Υ.Γ.: Εγω πιστευω πως στο θεμα της εγγυησης θα κανει και αυτος τον κινεζο, αν παρουσιαστει η οποιαδηποτε μηχανικη βλαβη.
Ας πουμε πχ οτι βαζουμε την Milltek του εν λογω κυριου, και το αμαξι κανει ενα backfire... δε νομιζω να μας καλυψει την ζημια...

+1000



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 13:15:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σας παρακαλω ολους σας!!
Αφηστε ησυχο τον Ελληναρα μηπως και καταφερει να ξεβρακωσει κανεναν..! Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 13:25:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Σας παρακαλω ολους σας!!
Αφηστε ησυχο τον Ελληναρα μηπως και καταφερει να ξεβρακωσει κανεναν..! Silly

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 13:37:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί σας φαίνεται περίεργο...

αν το πήρες απ έξω, από εκείνη την χώρα θα έχεις και εγγύηση. σε όλα τα πράγματα αυτό ισχύει. ο τύπος απλά ξεκαθαρίζει την κατάσταση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 13:39:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδή αν πάθεις κάτι με το αυτοκίνητο σου στην Γαλλία θα σου πουν να πάς πίσω στην Ελλάδα ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 13:46:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αρες μαρες κουκουναρες παιδες.
Εγω τα θεωρω ολα αυτα αν μη τι αλλο κατινιες και ηλιθιοτητες.
Ανθρωπος δικος μου,πελατης του χαλασε ενα clarion στην Ιταλια και πηγε εδωσε το χαρτι της εγγυησης στην αντιπροσωπεια,τον καθυστερησαν απλα ενα 20λεπτο για να επιβεβαιωθει η εγγυηση του το φτιαξανε και εφυγε.
Ολα τα αλλα ειναι απλα οδοντοκρεμες......



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 14:24:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η αγγλία έτσι τα λέει πάντως....

Παράθεση:
All warranty cases should be dealt with by the Milltek appointed distributor from whom you purchased the system.


http://www.millteksport.com/exhaust.faqs.cfm


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 14:47:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Αγγλια μια χαρα τα λεει και ξεκαθαριζει απολυτα οτι απο οποιον την παρεις,σε εκεινον θα αναφερθεις και εκεινος με την σειρα του θα "καθαρισει" με την Milltek.Τιποτα μεμπτο σε ολα τα παραπανω...

Απλα ο κομπογιαννιτης ο δικος μας επειδη δεν θελει να ασχοληθει με την πιθανη βλαβη καποιου πελατη,προτιμαει να χασει εστω και τους καποιους λιγους που μπορει να κερδισει αν φερθει σαν σωστος επαγγελματιας παρα να βαλει στην τσεπη του λιγοτερα ευρω απο αυτα που θελει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 15:32:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εάν κάποιος πάθει ζημιά με την miltek είναι υποχρεωμένος να του την αλλάξει και ας μην την πήρε από ελλάδα αυτός που έπαθε ζημιά. Είναι υποχρεωμένος να το κάνει καθώς αντιπροσωπεύει την miltek....

Όσο για τα άλλα που λέει.. άστο, με κάλυψαν οι προλαλήσαντες!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2009, 16:01:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι δεν στελνετε ενα μαιλ στην μιλτεκ με την μεταφρασμενη παπατζα του μαιμουδιαρη εμπορου να ρωτησετε τι ισχυει??
καντε μεταφρα με το γκουκλε και στειλτε το....
και πειτε μας τι θα απαντησουν....πρεπει να φυγω απο το σπιτι, αλλιως το εκανα και εγω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,181s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on