PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λιβάδι
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάϊ 2003, 09:54:04    Θέμα δημοσίευσης: Λιβάδι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και από όσο κατάλαβα δεν πολυπάτε σε αγώνες, ενημερώνω και για το σπριντ στο Λιβάδι που γίνεται την Κυριακή στην περιοχή της Θεσσαλονίκης.
Βγήκαν και οι συμμετοχές στο site του A.O.Θ.
http://www.aoth.gr/

Νίκο το Diafas Team γιατί δεν κατεβαίνει ?

Εγώ θα τρέξω και αυτό και μετά θα αρχίσω να.... ξεχρεώνω κόσμο !!! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Μάϊ 2003, 13:37:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: Λιβάδι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Αν και από όσο κατάλαβα δεν πολυπάτε σε αγώνες, ενημερώνω και για το σπριντ στο Λιβάδι που γίνεται την Κυριακή στην περιοχή της Θεσσαλονίκης.
Βγήκαν και οι συμμετοχές στο site του A.O.Θ.
http://www.aoth.gr/

Νίκο το Diafas Team γιατί δεν κατεβαίνει ?

Εγώ θα τρέξω και αυτό και μετά θα αρχίσω να.... ξεχρεώνω κόσμο !!! Very happy


Απο οσο ξερω δεν δειχνουν και πολυ ενδιαφερον για αυτον τον αγωνα.Δεν μου ειπαν τιποτα τα παιδια,αλλα απο οσο ξερω θα ειναι και αυτοι στην εκθεση αυτοκινητου στα κοιλα οποτε μαλλον γιαυτο.Ουτε και εγω θα κατεβω λογο της εκθεσης οποτε Νικολα να σου ευχηθω εναν καλο αγωνα και με προσοχη.

ΕΛΑ ΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΟΙΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΓΙΑ ΚΕΡΚΙΔΑ ΣΤΟΝ ΣΥΝΦΟΡΟΥΜΑ ΜΑΣ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 01:36:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο Λιβάδι είχα έξοδο και ... παραλίγο επαναφορά στην άσφαλτο. Αλλά όπως έμπαινα, βρήκα σε ένα κολωνάκι πεσμένο από παλιότερα, και μου έφαγε το κάτω μέρος....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 09:01:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eλπίζω να μην είχες καμμία σοβαρή ζημιά! Περαστικά και την επόμενη φορά δρυμήτερος!!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 14:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σαν πολυ αερα πηγαινες μαστορα..........
Την επομενη φορα γραφετε και πουθενα σε 2 δεξια φυλαγμενη η αλλιως ΄΄φυλαξ'΄΄ δεν ειναι ολες τεζα αερα και οπου παει.Πες και τον Γιωργο να σε συγκρατει που και που.Αυτο δεν ειναι EVO7..τα 106 θελουν προσοχη. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 14:11:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περαστικα στο ραλλακι σου Νίκο!


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 15:06:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περαστικα και απο εμενα στην rallaρα σου!!! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 15:16:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντάξει, την γλύτωσε πολύ φθηνά ο γάλλος μου. Το μόνο που μου λείπει είναι ένα δίχαλο και είναι έτοιμο το αμάξι.
Οι απώλειες ήταν ένα ακρόμπαρο, η μια πλευρά που πιάνει την βάση σαζμαν, το δίχαλο και .... μια τρύπα από 2 κομάτια αλουμίνιο στο καπάκι του βολάν. Δεν έχασε ούτε βαλβολίνες και ο κινητήρας δεν κατάλαβε τίποτα.

και σκεφτείτε ότι έσκασα με 3η επάνω σε πεσμένο κολονάκι... !!!!

Από αύριο θα έχω έτοιμο και το video της εξόδου από την εσωτερική κάμερα. Μη το χάσετε.

Τέλος πρέπει να ευχαριστήσω και από εδώ το Ντίνο το Γκαγκαστάθη που το βράδυ του Σαββάτου μου έδωσε ένα εγκέφαλο (από τους καλούς Smile ενώ είχαμε κάψει ( ?? ) τον εγκέφαλο από το 106 GTI της ομάδας υποστήριξης "Tunas". Μιλάμε για πολύ γκαντεμιά αυτο το ΣΚ ....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 15:26:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαλε καλου κακου το καπακι της PS για το καρτερ....


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 16:47:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nικο το κολονακι δεν σου στραβωσε το πατωμα Question Σημερα το βραδυ τι κανεις Question Θελω να δω το βιντεακι Wink Θα βρεθουμε Question Στειλε SMS στο κινητο να μου πεις ωρα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 17:23:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Nικο το κολονακι δεν σου στραβωσε το πατωμα Question Σημερα το βραδυ τι κανεις Question Θελω να δω το βιντεακι Wink Θα βρεθουμε Question Στειλε SMS στο κινητο να μου πεις ωρα.


μη στεναχωριέσαι καθόλου, μπορείς να δεις και στο σπίτι το videaki, το έχω έτοιμο !

http://www.galfas.gr/racing/video/glf-sprint_AO8-e3odos.avi

ειναι DivX 3 2,5 MB (κάντε δεξί-κλικ και Save As...)

περιμένω σχόλια !!! Very happy

Αριστείδη, μάλλον υπάρχει μια ποδιά διαθέσιμη και αναλόγως με το βάρος θα φορεθεί ή όχι!

Νικ, σήμερα έχει βραδιά προβολών στο Αβάντζο, αν και ανυσηχώ που δεν θα είναι ο περιπτεράς. Έχω και το.... DVD από το Κένταυρος !!! χαμός !!!
έλα να δεις περάσματα ! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 18:10:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Nικο το κολονακι δεν σου στραβωσε το πατωμα Question Σημερα το βραδυ τι κανεις Question Θελω να δω το βιντεακι Wink Θα βρεθουμε Question Στειλε SMS στο κινητο να μου πεις ωρα.


μη στεναχωριέσαι καθόλου, μπορείς να δεις και στο σπίτι το videaki, το έχω έτοιμο !

http://www.galfas.gr/racing/video/glf-sprint_AO8-e3odos.avi

ειναι DivX 3 2,5 MB (κάντε δεξί-κλικ και Save As...)

περιμένω σχόλια !!! Very happy

Αριστείδη, μάλλον υπάρχει μια ποδιά διαθέσιμη και αναλόγως με το βάρος θα φορεθεί ή όχι!

Νικ, σήμερα έχει βραδιά προβολών στο Αβάντζο, αν και ανυσηχώ που δεν θα είναι ο περιπτεράς. Έχω και το.... DVD από το Κένταυρος !!! χαμός !!!
έλα να δεις περάσματα ! Very happy


ΝΙΚΟ ΩΡΑ ΠΕΣ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 18:14:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eίδα το βιντεάκι και πόνεσε η ψυχή μου!!!! Για άλλη μια φορά περαστικά!

Δεν μου λες, το κολωνάκι το έριξε κάποιος προηγούμενος ή ήταν βαλμένο επίτιδες; Shocked Γιατί στο σημείο που ήταν .....

Απ'ότι είδα η στροφή είχε μια περίεργη κλίση με αποτέλεσμα να βρίσκεσαι στον αέρα... τα λέω σωστά ή όχι;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:15:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το κολωνάκι πρέπει να είχε χρόνο ή περισσότερο εκεί πέρα. μάλιστα, εκεί κοντά είδα και κάτι μπλε πλαστικά, προφανώς του τυχερού που το ακούμπησε.
ΑΛΛΑ γιατί δεν το πέταξε μέσα στο γκρεμό ο χριστιανός ήθελα να ξερα............

για την κλίση που λες καλά το κατάλαβες. Η άσφαλτος είναι λίγο ψηλότερα από το χώμα. Όταν ξαναβγήκα στην άσφαλτο με το κολωνάκι μπροστά μου, σηκώθηκε η μούρη και μάλλον εκεί έσπασε το ακρόμπαρο. Όταν σταμάτησα και βγήκα από το αμάξι, είδα (με... τρόμο) το κολωνάκι μέσα στη μέση της στροφής !!! έτρεξα και το έσμπρωξα πάλι μέσα για να μην το βρει ο επόμενος μπροστά του (και έρθει και σκάσει επάνω στο δικό μου που ήταν δίπλα στο δρόμο).

Όταν τελείωσε ο αγώνας το πέταξα στο γκρεμό, αφού πρώτα το .... φωτογραφήσω !! Very happy

Νικ, κατά τις 11.... α, και το πάτωμα δεν κατάλαβε τίποτα Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:17:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ελπιζω το επομενο βιντεακι να σε δειχνει να πηγαινεις με το πλαι, οχι αλλο δυσαρεστο...


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:29:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λίγο άσχετο....

Με τι κάμερα τραβάς; Οι λήψεις είναι πολύ καλές!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:32:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως πρεπει να εχει ειδικη βαση (ή βεντουζα) που βιδωνει πανω στο cage... γαμωτ.. θελω και εγω να βρω μια τετοια για το drift challenge να τραβηξω in-car video


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:38:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Λίγο άσχετο....

Με τι κάμερα τραβάς; Οι λήψεις είναι πολύ καλές!


Με του συνοδηγου του.Αυτος οτι αγοραζει ειναι κορυφη.Απο EVO μεχρι καμερα Wink ΠΑΚΕΤΟ.

Αφου ελεγε πως αν ΔΕΝ επαιρνε το EVO θα εφερνε 306 MAXI απο Γαλλια.

Βασικα για μενα μαλ***α εκανε που πηρε το EVO.ΝΙΚΟΛΑ ΤΙ ΛΕΣ Question Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:41:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω ενα 306 Maxi MkII θα προτιμουσα Wink
αντε με βαρια καρδια ενα 106 maxi Very happy Very happy


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Ιούν 2003, 19:43:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Με του συνοδηγου του.


... έτσι θα την ζητήσω; Shocked

Πάντως και εγώ θα ήθελα το πακέτο του JWRC αλλά με βλέπω μόνο για κλίμακα 1/1000!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,168s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on