PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγορά Ελαστικών/Ζαντων από Διαδίκτυο
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 09:18:09    Θέμα δημοσίευσης: Αγορά Ελαστικών/Ζαντων από Διαδίκτυο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει κανείς από εσάς αγοράσει από online κατάστημα ελαστικών και συγκεκριμένα από αυτο???
http://www.elastika-online.gr/elastika.html

Έχει καλές τιμές από ότι βλέπω...αλλά δεν είμαι σίγουρος αν μπορώ να τους εμπιστευτώ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 10:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Shocked Τώρα είδα ότι πουλάνε τα P Zero Nero σε προσφορά
http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifenbestellen.pl?typ=R-117680&dsco=37
Έχει κανείς εμπειρία με αυτά τα λάστιχα???Είναι καλά???Βέβαια από ότι βλέπω είναι δείκτης ταχύτητας ZR.... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 10:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μην βλεπεται της τιμες κ διπλα ενα 60 % εκπτωση πχ
κοιτα να της συγκρινης με τιμες που πεζουν σε ενα βουλκανιζατερ κ μην ξεχασεις κ τα 40 περιπου ευρω που ειναι η τοποθετιση μαζι με ζυγοσταθμιση
απο εκει κ περα συγκρινε τιμες ποιοτιτα κ ολο το πακετο
Wink


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 10:29:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

από όσοα εχω ακούσει από ανθρώπους με 206 που τα φοράνε σε 16άρια
κορυφή από πλευράς κρατήματος
λίγο περίεργη αισθηση λόγω μαλακου πλαινού.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 10:56:11    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
μην βλεπεται της τιμες κ διπλα ενα 60 % εκπτωση πχ
κοιτα να της συγκρινης με τιμες που πεζουν σε ενα βουλκανιζατερ κ μην ξεχασεις κ τα 40 περιπου ευρω που ειναι η τοποθετιση μαζι με ζυγοσταθμιση
απο εκει κ περα συγκρινε τιμες ποιοτιτα κ ολο το πακετο
Wink

Όπως τα λες mike...
εννοείται ότι θα το κάνω αυτό πρώτα και θα συγκρίνω και τον κόπο...άσε που παίζει και μια μικρή άκρη με χοντρική Yokohama οπότε θα συγκριθεί με αυτή την άκρη.... Wink

Η γνώμη σας για τα Yokohama AVS dB????Η αλλιώς.....
Ποιά προτείνεται για sport συμπεριφορά και σε στεγνό και σε βρεγμένο από την παραπάνω μάρκα μόνο???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 12:14:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
μην βλεπεται της τιμες κ διπλα ενα 60 % εκπτωση πχ
κοιτα να της συγκρινης με τιμες που πεζουν σε ενα βουλκανιζατερ κ μην ξεχασεις κ τα 40 περιπου ευρω που ειναι η τοποθετιση μαζι με ζυγοσταθμιση
απο εκει κ περα συγκρινε τιμες ποιοτιτα κ ολο το πακετο
Wink


Ναι, συμαντικο αυτο.
Οταν παιρνεις τα λαστιχα απο βουλκανιζατερ η τοποθετηση-ζηγοσταθμιση ειναι ας πουμε "δωρο".
Οταν ομως πας ενα σετ λαστιχα για τοποθετηση, τοτε φυσικα θα σε χρεωσει για την εργασια και 40 και 50 μεχρι και 60 μου εχει τυχει να μου ζητησουν. Απλα ρωτας προκαταβολικα.

Οποτε οτι πιστευεις οτι θα κερδισεις απο την τιμη του ελαστικου, μαλλον θα το δωσεις ουτος ή αλλωστε στη τοποθετηση. Εξαλου και σαν club εχουμε καλες προσφορες απο διαφορα καταστηματα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 13:05:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα 17" δεν μπορώ να πώ ότι τα PZero Nero ήταν όπως τα περίμενα. Συμπαθητικό λάστιχο πάντως Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 13:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Στα 17" δεν μπορώ να πώ ότι τα PZero Nero ήταν όπως τα περίμενα. Συμπαθητικό λάστιχο πάντως Smile


σταυρο σε 1400 κυβικα αμαξι μην περιμενεις πολλα απο ενα λαστιχο w σαν λαστιχο ειναι πολυ καλο στην βροχη καλο στο στεγνο πιανει ευκολα θερμοκρασια λιτουργιας αλλα το κακο του ειναι ο ομαλος σκελετος του που το κανει να θυμιζει 175 70 13 σε αυτοκινητα που εχουν σκληρη αναρτηση


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 13:29:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πριν λιγο καιρο ειχα μια τετοια περιπτοση με εναν πελατη ο οποιος μου ειπε οτι τα βρηκε 20ευρω την τετραδα λιγοτερα απο το ιντερνετ η απαντηση μου ηταν περιμενε τα 20 μερες κ μονταρισετα με τα χερια 18 αρια τογιο


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 13:35:30    Θέμα δημοσίευσης: Re: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
...
Ποιά προτείνεται για sport συμπεριφορά και σε στεγνό και σε βρεγμένο από την παραπάνω μάρκα μόνο???

Εγω απο τα Parada παντως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.
Μεχρι τις 15.000 χιλιομετρα το λαστιχο ειναι απλα εξαιρετικο στο στεγνο,μετριο στο βρεγμενο.
Αν δεν σε νοιαζει τοσο πολυ το πως παει στο βρεγμενο,προτιμησε τα απο τα AVS.

Το μειονεκτημα τους ειναι οτι μετα τις 15 χιλλιαδες χιλιομετρα αρχιζουν και γλιστρανε σταδιακα ολο και περισσοτερο.
Απο πελμα παντως δεν "σκαμπαζουν"(φθορα εννοω).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 14:49:32    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mikerrgp έγραψε:
...σε 1400 κυβικα αμαξι μην περιμενεις πολλα απο ενα λαστιχο w

Έχεις δίκιο mike, αλλά σε διάσταση 225/45/17 υπάρχει δείκτης ταχύτητας V ή ZR - (για να πεις ότι τα ζεσταίνεις...)????

Pughell έγραψε:
...Εγω απο τα Parada παντως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.....

Έχω ακούσει και εγω καλά λόγια γι'αυτά, αλλά θα τα φοβόμουν σε βροχή (aquaplaning)...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 14:54:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DrJekyll έγραψε:
Pughell έγραψε:
...Εγω απο τα Parada παντως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.....

Έχω ακούσει και εγω καλά λόγια γι'αυτά, αλλά θα τα φοβόμουν σε βροχή (aquaplaning)...

Λογικο και κατανοητο.Αυτο ειναι το αδυνατο τους σημειο. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
KouKou (Stefanos)
Μέλος
Μέλος


207 GT/saxo 1.1

Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 192
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Δεκ 2008, 09:12:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες επαναφερω το ερωτημα του post.
εχει αγορασει κανεις ελαστικα απο το elastika-online?

Αν ναι θα ηθελα εντυπωσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Δεκ 2008, 05:37:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mπααα, δεν πρεπει να εχει παρει κανεις....!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Δεκ 2008, 07:38:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχει νόημα. Τουλάχιστον με το συγκεκριμένο σάιτ, οι τιμές του έρχονται πάνω κάτω στα ίδια επίπεδα με το βουλκανιζατέρ. Και θέλεις και τοποθέτηση+ζυγοστάθμιση. Wink


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
KouKou (Stefanos)
Μέλος
Μέλος


207 GT/saxo 1.1

Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 192
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Δεκ 2008, 18:14:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifenbestellen.pl?typ=R-132560&dsco=37

μπορει καποιος να μου προτεινει που θα βρω αυτα σε αυτην την τιμη εστω και παραπλήσια? την τοποθετηση την βρίσκω σε γνωστο βουλκανιζατερ 10 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
anestis_106 (ANESTIS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 106 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 28 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 09:08:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνώμη μου είναι να βρεις ένα βουλκανιζατέρ που εμπιστεύεσαι και να πηγαίνεις πάντα εκεί, ακόμα και αν χρειαστεί να πληρώσεις 10 ευρώ παραπάνω. Αν κάτι τύχει στο λάστιχο με ποιον θα συννενοηθείς με το site?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 15:11:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά, για 10 ευρώ παρακάτω δεν το συζητάμε. Αλλά για 60;;; Συγκεκριμένα, στη διάστασή μου-και πολλών από εδώ μέσα-(195/50R15), βρίσκω Parada και T1R από Αγγλία, με 180-190 ευρώ, περίπου, με τα μεταφορικά... Cool


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 15:26:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τοποθετηση / ζυγοσταθμιση μετα που και πόσο?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
206kwn (kwstas o butcher)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (16v) (2006)

Ένταξη: 14 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1466
Τόπος: balearic islands

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 15:52:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι τοσο η τοποθετηση-ζυγοσταθμιση.... εχθες που πηγαμε για καφε μου ειπε ο κωστης οτι βρηκε parada 205-40-17 νομιζω 260 ευρω μαζι με μεταφορικα μαζι με ολα.... τοποθετηση-ζυγοσταθμιση τωρα και 100 ευρω να ειναι στη χειροτερη βγαινουν πολλυ λιγοτερα τα λεφτα.... βγαινουν 360 ευρω απο τα 600++++++ Shocked Shocked .... δεν ξερω ομως κατι δεν μου παει καλα...
παιζει να εχουν καποιο προβλημα τα λαστιχα?? πολυ φτηνα δεν ειναι???

παντως αν το τσεκαρουμε και τα λαστιχα ειναι καλα και κανονιστει κανενα group buy θελω κανα 5ρι τετραδες Laughing Laughing .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 1 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2323s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on