PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αφιέρωμα: Νίκος Γκάλφας-Γιώργος Παφίλης
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 10:16:11    Θέμα δημοσίευσης: Αφιέρωμα: Νίκος Γκάλφας-Γιώργος Παφίλης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκος Γκάλφας(glf)-Γιώργος Παφίλης – Peugeot 106 Rallye



2 φίλοι που ξεκίνησαν από το 2003 το όνειρο τον αγώνων αυτοκινήτου και κατέληξαν το 2004 να είναι Πρωταθλητές και Κυπελλούχοι στο Πανελλήνιο Κύπελλο Ασφάλτου στην κλάση Ν2

2003.Πρώτη χρονιά σε αγώνες...
Στόχος:Συλλογή εμπειριών και όσο γίνετε καλύτερη εκμάθηση του αυτοκινήτου και των όλων διαδικασιών.

7 αγώνες.5 Ράλι και 2 σπριντ. Ότι καλύτερο για το πλήρωμα, καθώς οι εμπειρίες που αποκόμισαν θα τους βοηθούσαν τα μέγιστα στην επόμενη τους χρονιά, την οποία περίμεναν με αγωνία.

Αγωνιστική σεζόν 2004.

Ας δούμε αναλυτικά το τι έγινε φέτος .


Σπριντ Ελατοχώρι Πιερίας 13-14 Μαρτίου
Πρώτος αγώνας της χρονιάς και το πλήρωμα έδειξε τις προθέσεις του. Με όπλο το νέο μπλοκέ που φορούσε πλέον το αυτοκίνητο και γεμάτοι εμπειρίες από την προηγούμενη χρονιά η πρώτη θέση είναι γεγονός.


Το καλύτερο ξεκίνημα που θα μπορούσε να γίνει.


Ράλι Θερμαϊκού 27-28 Μαρτίου
Η δεύτερη εξόρμηση της χρονιάς θα ήταν το Ράλι Θερμαϊκού, αγώνας του Πανελλήνιου Κυπέλλου για την άσφαλτο και παράλληλα για το Κύπελλο Β. Ελλάδος. Και εδώ το πλήρωμα πραγματοποίησε πολύ καλή εμφάνιση,και παρά το ότι παρουσιάστηκε πρόβλημα στα φρένα του αυτοκινήτου κατάφεραν και πήραν τη δεύτερη θέση στην κατηγορία τους.



Στην επιστροφή για Κοζάνη,το κόκκινο 106 απόλαυσε τη συνοδεία των αυτοκινήτων του Peugeot Sport Club Ελλάδος.


Ράλι Φίλιππος 17-18 Απριλίου
Ο τρίτος αγώνας για το 2004 ήταν το 10ο Ράλι Φίλιππος, το ράλι της γειτονικής μας Ημαθίας που φέτος αναβαθμίστηκε και προσμετρά στο Πανελλήνιο Κύπελλο Ράλι Ασφάλτου. Σε αυτό τον αγώνα τη θέση του Γιώργου στο δεξί μπάκετ πήρε ο αδελφός του Νίκου, Μάρκος. Χωρίς αγωνιστική εμπειρία ο Μάρκος,στάθηκε άξια δίπλα στο Νίκο με αποτέλεσμα να κερδίσουν και αυτό τον αγώνα. Οι σαμπάνιες από τον Γιώργο που τους περίμενε με αγωνία στον τερματισμό είναι γεγονός!




Ράλι Αχαιός 07-08 Μαϊου
Μετά την ανέλπιστη νίκη του πληρώματος στο Ράλι Φίλιππος, είχαμε βρεθεί στην πρώτη θέση της βαθμολογίας Ν/2 για το Πανελλήνιο Κύπελλο Ασφάλτου και επόμενος αγώνας του θεσμού θα ήταν το 29ο Ράλι Αχαιός. Η απόφαση για να κατέβει ο ομάδα στην Πάτρα ήταν της τελευταίας στιγμής. Αυτό όμως δεν σημαίνει το ότι κατέβηκαν για πλάκα. Πήραν τη δεύτερη θέση στην κατηγορία τους έχοντας να αντιμετωπίσουν πολύ υψηλό συναγωνισμό.




Ράλι Κένταυρος 22-23 Μαϊου
To Ράλι Κένταυρος ήταν ο δεύτερος αγώνας ράλι που είχε κάνει το πλήρωμα πέρυσι στην πρώτη του χρονιά στους αγώνες και από τότε υπήρχε η αίσθηση ότι αυτός ο αγώνας τους ταιριάζει. Το αποτέλεσμα ήταν και σε αυτό το ράλι η πρώτη θέση,και πλέον αρχίζουν τα χαμόγελα και τα όνειρα για το «στέμμα»,το οποίο απ ότι φαίνεται τους αξίζει και με το παραπάνω.




Σπριντ Σ.Μ.Α.Κ. 03-04 Ιουλίου
Πριν τις καλοκαιρινές διακοπές διοργανώθηκε ο τοπικός αγώνας ράλι σπριντ της Κοζάνης και φυσικά όλα τα πληρώματα της Κοζάνης έδωσαν το παρόν. Στο φετινό αγώνα ο Γιώργος δε θα ήταν παρών μιας και είχε προγραμματίσει ταξίδι στην Ralliart Αγγλίας. Συνοδηγός ήρθε ο Θεόδωρος Αγραφιώτης που έχει κατάστημα ελαστικών DRIVER στην Κοζάνη. Αν και δεν είναι και ότι καλύτερο ο οδηγός να τρέχει με διαφορετικό συνοδηγό κάθε φορά,ο Θοδωρής τα κατάφερε θαυμάσια στο ρόλο του βοηθώντας το Νίκο να πάρουν μία ακόμα νίκη.




Ράλι Δ.Ε.Θ. 04-05 Σεπτεμβρίου
Η συμμετοχή του πληρώματος στο 38ο Ράλλυ ΔΕΘ αποφασίστηκε την τελευταία στιγμή μιας και φέτος προσμετρά στο Πρωτάθλημα Ράλλυ αλλά όχι στο Κύπελλο Ασφάλτου που αποτελεί και το φετινό τους στόχο. Κάτι οι βραδινές ειδικές του Σαββάτου, κάτι η ιστορία του αγώνα και οι γνωστές ειδικές των παιδιών γύρω από το Χολομώντα, μόλις βρέθηκαν οι νέοι χορηγοί, δηλώθηκε και η συμμετοχή στο ράλλυ.

Αν και ο αγώνας ήταν γεμάτος από ατυχίες,τελικά η δεύτερη θέση ήρθε.
Highlight του αγώνα η στιγμή που το αυτοκίνητο έπεσε σε λακκούβα με αποτέλεσμα να κοπεί η παροχή καυσίμου και το 106 να σβήσει! Αναγκαστικά το αυτοκίνητο πήγε τσουλώντας με όση φόρα είχε,μέχρι το τέλος της ειδικής χάνοντας όμως πολύτιμο χρόνο.



Ράλι Λαμίας 23-24 Οκτωβρίου
Το Ράλλυ Λαμίας ήταν ο επόμενος γύρος του Πανελλήνιου Κυπέλλου Ασφάλτου και συνεπώς κατεβήκαμε για πρώτη φορά στα ιστορικά λόγω Ράλλυ Ακρόπολις βουνά για να δούμε τις διαδρομές. Για πρώτη φορά το πλήρωμα βρέθηκε σε αγώνα όπου οι δοκιμές ορίστηκαν με πρόγραμμα διελεύσεων και έπρεπε με 4 περάσματα σε κάθε ειδική διαδρομή να υπάρχουν σωστές σημειώσεις ώστε να μην προκύψει κανένα πρόβλημα.


Όλα πήγαν κατ ευχήν και η δεύτερη θέση σε έναν ακόμα πανελλήνιο αγώνα είναι γεγονός.


14ο Μακεδονικό Σπριντ 30-31 Οκτωβρίου
Λόγω της κοντινής απόστασης από τη Βέροια, της συμμετοχής πολλών πληρωμάτων από την Κοζάνη αλλά και για να προβάλει τους χορηγούς του το πλήρωμα συμμετείχε στο 14ο Μακεδονικό Σπριντ. Με στρωτή οδήγηση και χωρίς άγχος τα παιδιά δεν δυσκολεύτηκαν να πάρουν και σε αυτό το σπριντ την πρώτη θέση.





Ράλι Αλεξανδρούπολης 06-07 Νοεμβρίου

Ράλι Αλεξανδρούπολης και δυστυχώς η ατυχία χτύπησε το «φτερωτό» 106. Με την εκκίνηση της πρώτης ειδικής τα παιδιά μπήκαν για τα καλά σε αγωνιστικό ρυθμό όμως βγήκαν από το δρόμο μετά τη μέση της ειδικής. Η πρώτη εγκατάλειψη για φέτος χωρίς ευτυχώς πολλές ζημιές στο αυτοκίνητο (ψαλίδι, ακρόμπαρο) και παρά τα πολλά χλμ που είχαν στο σημείο. Το κακό είναι ότι έμειναν λίγο πίσω στη βαθμολογία των Ράλλυ Β. Ελλάδος.


Αττικό Ράλι 04-05 Δεκεμβρίου
Μόνος σκοπός της συμμετοχής στον τελευταίο αγώνα του Κυπέλλου Ασφάλτου ήταν η εξασφάλιση βαθμών που θα έφερναν και το Γιώργο Παφίλη στην 1η θέση του Κυπέλλου στο τέλος της χρονιάς, μιας και είχε χάσει τη συμμετοχή του στο Ράλλυ Φίλιππος, στην αρχή της χρονιάς.
Τρέχοντας για πρώτη φορά στην Αττική και χωρίς τακάκια φρένων μπροστά για 2 ειδικές διαδρομές τα παιδιά έκαναν ένα αγώνα με πολύ άγχος και πίεση για να μη γίνει το λάθος. Κάνοντας και λάθος επιλογή ελαστικών στο δεύτερο μισό του αγώνα που άρχισε να βρέχει, είναι ένα μικρό κατόρθωμα το ότι κέρδισαν την κλάση Ν/2 στον αγώνα μετά από ωραίο συναγωνισμό με τον Παπαγεωργίου. Ο καλύτερος επίλογος για μια φανταστική αγωνιστική χρονιά.




Το Peugeot Sport Club, τους εύχεται ολόψυχα να συνεχίσουν την καλή προσπάθεια και προσπαθώντας να τους βοηθήσει με όποιο τρόπο μπορεί ώστε να συνεχίσουν να διακρίνονται και να μας κάνουν περήφανους, γνωρίζοντας καλά πόσο δύσκολο είναι να συμμετέχεις με μειωμένο budget με κόπους και θυσίες, ώστε να κάνεις το όνειρό σου πραγματικότητα.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Δεκ 2004, 14:05:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε πρόεδρε τι είναι αυτά που κάνεις... Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Δεκ 2004, 12:30:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητηρια στο Νικο και απο εμενα και του ευχομαι να μεινει στους αγωνες και να εχει ακομα καλυτερη συνεχεια!
(πρωταθλητης Α6, F3, πρωταθλητης Ελλαδος κλπ Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Δεκ 2004, 12:35:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ρε πρόεδρε τι είναι αυτά που κάνεις... Rolling eyes

Εεεεελα τωρα που δε θες?! Shocked Laughing Laughing Laughing (ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩΩΩΩΩΩΩ! Razz Razz Razz Razz )
Συγχαρητηρια (και παλι) και εις ανωτερα αγορι!!!!!!!! Very happy Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Δεκ 2004, 10:09:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτά είναι...άντε σιγά σιγά να μας μεταδίδετε την "αρρώστια" σας.... Silly

το αγωνιστικό τμήμα του club πάλι έκανε το θαύμα του....

ΜΠΡΑΒΟ και εις ανώτερα παιδία....



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Δεκ 2004, 10:49:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια Νίκο, πάντα άξιος και ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ.....
Αποτελείς κόσμημα για το PSClub και το αφιέρωμα αυτό ήταν αναγκαίο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Δεκ 2004, 11:04:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα κανει ο Προεδρος ρε Νικο Exclamation Exclamation Exclamation

Με την ΑΞΙΑ σας και την ΤΡΕΛΛΑ σας καταφερατε να επικρατησετε πολλών συναγωνιστικων συνδιασμων, ορισμενοι απο τους οποιους και ισχυροτεροι (θεωρητικα)

Να σαι καλα ρε Κοζανιτη και εσυ και τα χερια σου Wink Laughing Laughing

Συγχαρητηρια βεβαιως και στον συνοδηγο.. Keep on speaking Νικο.

Ευχομαι να ειναι μονο η αρχη για πολλές νικες και απολαυση Exclamation


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ydwr στις Τρι 14 Δεκ 2004, 09:19:44, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Δεκ 2004, 18:50:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επομενο βημα του TEAM ειναι η προσπαθεια να βρεθει χορηγος.Ο Νικος ετοιμαζει το πακετο με το υλικο το οποιο θα σταλει σε καποιες εταιριες για να δουμε αν θα μπορεσουν να μας εξασφαλισουν τις συμετοχες για το επομενο Πανελληνιο πρωταθλημα.Αντε να δουμε........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Δεκ 2004, 23:33:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ομολογουμένως η ιδέα δεν ήταν του Προέδρου. Ομως σαφέστατα τέτοιες κινήσεις στηρίζουμε και θα στηρίζουμε, ενώ μελλοντικά θα είναι και πιο έμπρακτες!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
speedy100 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 126

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2004, 10:31:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια και από εμένα και πάντα τέτοια. Exclamation Exclamation Exclamation
Εύχομαι και ελπίζω να σας δούμε και σε κανένα αγώνα στο εξωτερικό σιγά-σιγά και με λίγη τύχη στα οικονομικά… είναι μεγάλη εμπειρία και να το κυνηγήσετε από τώρα που είστε νέοι ακόμη. Μην περιμένετε να ωριμάσετε στην Ελλάδα με τους Ελληνικούς αγώνες μόνο γιατί τα δύο αυτά «σχολεία» δεν συμβαδίζουν και πολύ.

Φιλικά Very happy
Speedy100


Getting to the top is one thing. Staying up there is a totally different game...
Speedy100 Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2004, 11:55:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωρε κάτσε να μπορέσω να τρέξω τα 5 ράλι Β. Ελλάδος του χρόνου... αυτό το ξεπαράδιασμα που έφαγα φέτος δε θέλω να το ξανακάνω...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2004, 16:02:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και στο rally.gr !

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=7045


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Δεκ 2004, 16:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
και στο rally.gr !

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=7045


AYTA EINAI!!!

Τα καλύτερα αγορίνα... Exclamation Exclamation Όλοι μας σας ευχόμαστε τα καλύτερα... Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2004, 07:37:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
και στο rally.gr !

http://www.rally.gr/default.asp?menu_code=main-article&article_id=7045


τι λες τωρα..... Wink
εισαι ολα τα λεφτα ....
Onfire Onfire Onfire
Silly Silly Silly
Onfire Onfire Onfire



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Δεκ 2004, 18:11:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nίκος Γκάλφας: Το χόμπι που έγινε λατρεία


Τελειο!!! Surprised

Συγχαρητήρια!!!!! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 31 Δεκ 2004, 20:28:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο και από 'μένα στα παιδιά! Very happy

Και εις ανώτερα...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
gjk 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16V

Ένταξη: 03 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: ΒΕΛΒΕΝΤΟ-(Κοζανη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2005, 03:12:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο ρε μπραβο στον τοπο Thumb right Thumb right Cheers


sweet 16
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 19:51:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια στους τρελοΚοζανίτες και στον Sidobrix για το αφιέρωμα... Wink
Πράγματι η πορεία του Νίκου είναι ένα όνειρο που έγινε πραγματικότητα και συνεχίζει ξέφρενο χωρίς σταματημό! Μπράβο Νικόλα και Γιώργο! Cheers Ελπίζουμε αυτό το Rallye να φέρνει πάντα τέτοια και ακόμα ψηλότερα!! Cool

Για το Evo άσε δεν το συζητάω... Laughing Twisted evil Twisted evil Twisted evil




Άντε να πω και στον ούρδα με το Renault ένα μπράβο μη τον πάρει το παράπονο... Razz Splat Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2005, 02:16:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σου ρε φύλε ! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς σου στέλνω (γροθιά στο στομάχι.... Smile )

καλά που θυμήθες και το manager και δεν θα έχουμε δράματα Smile

να και μια για να μας θυμάσαι





Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2005, 17:01:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θου-βου που εισαι χαμενος εσυ ρε πατριδα Question Question Question Αντε ανεβα να σε δουμε απο κοντα Wink Πειτε μου τωρα αληθεια απο την φωτο που βλεπετε.....ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΑΡΑΣ Question Laughing Laughing Laughing Προσεχτε τι θα πειτε μην ανοιξω το κουτι με τις σφαλιαρες Laughing Laughing Laughing

Και επειδη εχω καιρο μαλλον χρονια να πεταξω παρτε μερικες ντοματες για να εκτονωθω Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat

Ναι καλα καταλαβατε....ο Γκαλφας στην φωτο ειναι ΑΧΤΕΝΙΣΤΟΣ Laughing Laughing Laughing χαχαχα....γμτ πνιγηκα Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,206s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on