PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Πρόβλημα σε εργοστασιακό ράδιο CD 206CC

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΙΑΚΩΒΟΣ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206CC 1.6

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Νοέ 2004, 23:21:31    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Πρόβλημα σε εργοστασιακό ράδιο CD 206CC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σε όλους,

το ραδιόφωνο του ακριβoπληρωμένου εργοστασιακού ράδιο CD (clarion) δε λειτουργεί. Μια χαρά όλα μέχρι τα 75.000 χλμ (εξαιρουμένης της χαμηλής ποιότητας ήχου), όταν ένα απόγευμα χάνει τον σταθμό και κάνει θόρυβο όπως κάνει όταν σε μια συχνότητα δεν έχει σήμα. Κλείνω το ραδιόφωνο και ακούω CD. Μετά από μία ώρα γυρνάω στο ράδιο κι όλα μια χαρά, ο ραδιοφωνικός δέκτης καμπάνα. Περαστικό ήταν, είπα. Αμ δε...

Από το επόμενο πρωί το ραδιόφωνο παίζει μια χαρά για 2-3 λεπτά όταν το ανοίγω και μετά δεν πιάνει τίποτα, σαν να έχω πάει στην Ανταρκτική που δεν έχει σήμα ραδιοφώνου. Εκεί που ακούς (μόνο για τα πρώτα 2-3 λεπτά), το σήμα χάνεται και όσο κι αν ψάχνω, δεν πιάνει σταθμό. Μερικές φορές ψάχνει και δεν βρίσκει τίποτα (οι συχνότητες δηλαδή αλλάζουν γρήγορα, αλλά δε λέει να σταματήσει κάπου και απλά γυρίζει ατελείωτα). Άλλες πάλι φορές όταν ψάχνω, ανεβαίνει ή κατεβαίνει κατά 10, δηλαδή 90,10 – 90,20 - 90,30 MHZ, χωρίς να γίνεται τίποτα. Το CD μια χαρά πάντοτε, οι υπόλοιπες λειτουργίες άψογες επίσης! Οι ψηφιακές ενδείξεις άψογες: λένε τον σταθμό, συχνότητα, μηνύματα RDS από τον σταθμό, μνήμες, όμως τσιμουδιά!

Στο συναργείο το έψαξαν (έτσι μου είπαν, γιατί δεν ήμουν παρών) και με ενημέρωσαν ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα και ότι "το ραδιόφωνο χάλασε". Μου είπαν ότι θα επικοινωνήσουν με την Clarion για να δουν αν μπορούν να το αντικαταστήσουν (χλωμό...) και θα με ενημερώσουν. Δεν μου φάνηκαν ειλικρινείς, αλλά ότι ήθελαν να ξεμπερδέψουν.

Το αυτοκίνητο (206CC) εκτός εγγύησης. Λέω να το πάω σε κάποιον ειδικό ραδιοφωνά να το κοιτάξει. Συμβουλές;

Elements
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΣΦΗΝΑΣ! (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4 xs

Ένταξη: 06 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: Κιάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Νοέ 2004, 23:53:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πουλαω το εργοστασιακο cd player - τελείως αχρησιμοποιητο απο 206 xs 40 ευρω. παρε με αν θελεις στο 6972405101 η στειλε μηνυμα. Laughing Laughing


Ντουπ...Ντουπ...Ντουπ....
...Άντρα μου, γιατί τρίζει το πάτωμα του σπιτιού μας?
...Τους πο**τη* τους Αμερικάνους ρώτα γυναίκα, που μας πολεμάνε με χαμηλές ηχητικές συχνότητες....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Bluewinter 
Μέλος
Μέλος


206 gti

Ένταξη: 01 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 188

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 01:37:20    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόβλημα σε εργοστασιακό ράδιο CD 206CC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΙΑΚΩΒΟΣ έγραψε:
Το αυτοκίνητο (206CC) εκτός εγγύησης. Λέω να το πάω σε κάποιον ειδικό ραδιοφωνά να το κοιτάξει. Συμβουλές;

Elements


χμ.. και στην εγγύηση μεσα να ήσουν θα περίμενες τουλάχιστον 2μιση μήνες μέχρι να στο αντικαταστήσουν από την Peugeot
(από προσωπική εμπειρία) έχει σειρά προτεραιότητας και έρχεται από εξωτερικό..
Αν αξίζει ο κόπος η όχι να το επισκευάσεις αυτό θα το δεις σε μια επίσκεψη σε τεχνικό. Εγώ πάντως με την πρώτη ευκαιρία θα το αλλάξω,
προς το παρών αρκούμε στο μαμα cd αν και το έχω αλλάξει 2 φορές !! (ευτυχώς ήταν μεσα στην εγγύηση..) αλλά είναι προβληματικά γενικά !! Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 10:03:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για μενα η καλυτερη λυση ειναι να παρεις του σφηνα και να πας να πεταξεις το δικο σου στα μουτρα τους απαιτωντας αλλαγη και κανοντας φασαρια...δε ξερειςς μπορει να πιασει......
επισης ψαξτο το γιατι μου ειχαν πει οτι αν παρουν το δικο μου το μαμα και το βαλουν σε αλλο 206 δεν δουλευει μαλλον πρεπει να παιρνει σημα απο καποιο ιμομπιλαιζερ αρα και σφηνα η αλλου να παρεις χρειαζεσαι καποιον που να ξερει να στο βαλει......ΤΟΥΡΙΣΤΑ ΑΚΟΥΣ??


παντως για επισκευη και το πιο απλο να εχει υπολογισε μινιμουμ 20-30ευρω!!!!αρα...
αν σε ενδιαφερει υπαρχει ενας περακης λεγεται ειναι τερμα αχαρνων προς ομονοια δεν θυμαμαι ακριβως νουμερο σε μια γωνια...εκει με ειχαν στειλει να φτιαξω 2 φορες το δικο μου το pioneer θεωρειται απο τους τοπ ηλεκτρνικους για ραδ/φα αυτοκινητου.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XRHSTOS (XRHSTOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 XS 16V (2004)

Ένταξη: 24 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 14
Τόπος: Παντού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 13:20:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πάντως έχω άλλο πρόβλημα δεν κραταεί τους σταθμούς που αποθηκεύω όταν βάζω ένα cd Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 17:48:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

XRHSTOS έγραψε:
εγώ πάντως έχω άλλο πρόβλημα δεν κραταεί τους σταθμούς που αποθηκεύω όταν βάζω ένα cd Confused


Mου το εχει κανει και εμενα αυτο, αλλα μια φορα!!!

ποιο να ειναι το προβλημα???


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 20:08:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλαγή R/CD. Θα πρέπει να πας να πάρουν τα στοιχεία του να τα στείλουν έξω για να έρθει άλλο.
Exclamation Όσο για το αν μπορεί να παίξει σε άλλο αυτοκίνητο θα πρέπει να ρυθμιστή σε αυτό που θα μπει ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΣΦΗΝΑΣ! (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.4 xs

Ένταξη: 06 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: Κιάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 01:56:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρωτησα εγω σε αντοπροσοπεια. αν εχει οθόνη το αλλο αμάξι μπαίνει κανονικά


Ντουπ...Ντουπ...Ντουπ....
...Άντρα μου, γιατί τρίζει το πάτωμα του σπιτιού μας?
...Τους πο**τη* τους Αμερικάνους ρώτα γυναίκα, που μας πολεμάνε με χαμηλές ηχητικές συχνότητες....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΙΑΚΩΒΟΣ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206CC 1.6

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 15:24:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τhanx για τις απαντήσεις. Θα περάσω από αντιπροσωπία, θα το πάω σε κάποιον ειδικό και θα ενημερώσω.
Πάντως προς το παρόν την βγάζω με το mp3 player που έχει ραδιόφωνο (με το ένα ακουστικό στα αυτί για να ακούω και τους θορύβους του δρόμου) για να ακούω τους αθλητικούς σταθμούς που μου αρέσουν.

Κουφό... Χτες σε μια διαδρομή περίπου 20 λεπτών μέσα στην πόλη λειτουργούσε κανονικά...

IΑΚΩΒΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 18:36:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΦΗΝΑΣ! έγραψε:
ρωτησα εγω σε αντοπροσοπεια. αν εχει οθόνη το αλλο αμάξι μπαίνει κανονικά
Μπαίνει αλλά δεν δουλεύει κανονικά θέλει προγραμματισμό..!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Νοέ 2004, 22:59:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εμένα χάνει τις μνήμες μερικές φορές , και το auto on είναι πάντα ον.

μου το έχουν αλλάξει 2 φορές στα πλαίσια της εγγύησης. τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 01:50:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
και εμένα χάνει τις μνήμες μερικές φορές , και το auto on είναι πάντα ον.

μου το έχουν αλλάξει 2 φορές στα πλαίσια της εγγύησης. τίποτα.


τις μνημες δεν τις κραταει γιατι πρεπει να συνδεθει και ενα καλωδιο απο πισω που χρησιμευει για την μνημη (κατι τετοιο-παντως ενα καλωδιο ειναι ολη η ιστορια)
το εχω δει οχι μονο στα εργοστασιακα cd player αλλα και σε kenwood-pioneer κτλ


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 09:38:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
DIMCHRI έγραψε:
και εμένα χάνει τις μνήμες μερικές φορές , και το auto on είναι πάντα ον.

μου το έχουν αλλάξει 2 φορές στα πλαίσια της εγγύησης. τίποτα.


τις μνημες δεν τις κραταει γιατι πρεπει να συνδεθει και ενα καλωδιο απο πισω που χρησιμευει για την μνημη (κατι τετοιο-παντως ενα καλωδιο ειναι ολη η ιστορια)
το εχω δει οχι μονο στα εργοστασιακα cd player αλλα και σε kenwood-pioneer κτλ


ναι αλλά δεν τις χάνει πάντα. μερικές φορές τις χάνει !

και γιατί να μην το εννώνουν στην πεζώ που εννοείτε ότι μου το άλλαξαν 2 φορές το κασετοφωνο ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 15:49:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
kanelj έγραψε:
DIMCHRI έγραψε:
και εμένα χάνει τις μνήμες μερικές φορές , και το auto on είναι πάντα ον.

μου το έχουν αλλάξει 2 φορές στα πλαίσια της εγγύησης. τίποτα.


τις μνημες δεν τις κραταει γιατι πρεπει να συνδεθει και ενα καλωδιο απο πισω που χρησιμευει για την μνημη (κατι τετοιο-παντως ενα καλωδιο ειναι ολη η ιστορια)
το εχω δει οχι μονο στα εργοστασιακα cd player αλλα και σε kenwood-pioneer κτλ


ναι αλλά δεν τις χάνει πάντα. μερικές φορές τις χάνει !

και γιατί να μην το εννώνουν στην πεζώ που εννοείτε ότι μου το άλλαξαν 2 φορές το κασετοφωνο ?


επειδη δεν το ξερουν???!!!!
μερικοι ειναι αρκετα ασχετοι για να μην ξερουν κατι τετοια...


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Νοέ 2004, 16:27:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

μετά από δέκα χρόνια πάντως που παω τα αυτοκινητά μου στην πεζώ μόνο μια φορά που κάνανε λαθος διάγνωση βλάβης , και άλλη μία τώρα με το κασετόφωνο. δεν το ψάχνω και πολύ όμως γιατί ψύνομαι να βάλω κανενα dvd Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΙΑΚΩΒΟΣ 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206CC 1.6

Ένταξη: 23 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Νοέ 2004, 16:00:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενημέρωση για το πρώην πρόβλημα.
Με ειδοποίησαν ότι ήρθε το καινούργιο CD player. Πήγα στο συνεργείο, τοποθέτησαν το νέο CD player (δωρεάν) και τέλος καλό όλα καλά.
Ελπίζω αυτό να κρατήσει περισσότερο.

Jacob
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Νοέ 2004, 16:05:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΙΑΚΩΒΟΣ έγραψε:
Ενημέρωση για το πρώην πρόβλημα.
Με ειδοποίησαν ότι ήρθε το καινούργιο CD player. Πήγα στο συνεργείο, τοποθέτησαν το νέο CD player (δωρεάν) και τέλος καλό όλα καλά.
Ελπίζω αυτό να κρατήσει περισσότερο.

Jacob


ΚΑΛΑ ΚΆΝΕΙΣ και είσαι επιφυλακτικός.

εμένα μου το άλλαξαν ήδη 2 φορές. και το πρόβλημα ακομα παραμένει.

και τώρα βγήκα και από την εγγύηση.
και θα μου ζητάνε και λεφτά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Νοέ 2004, 16:07:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:

επειδη δεν το ξερουν???!!!!
μερικοι ειναι αρκετα ασχετοι για να μην ξερουν κατι τετοια...


kanelj που το έφτιαξες εσύ το κασετόφωνο ?

δώσε μου το τηλέφωνο μπας και το πάω να μου το φτιάξουνε.

γιατί στην lion ασχολούνται με ποιό σοβαρά θέματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2004, 01:55:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα εδω κ 3εις μηνες δεν δουλευε το cdplayer.
Εδω κ 3εις μηνες ειχαν στειλει στην clarion ηρθε το βαλαν.Σε εκεινο δεν δουλευε τιποτα κ ξαναστειλαν να ερθει αλλο!
γα**το????



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2568s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on