PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Michelin Pilot Sport vs Exalto ή Goodyear F1
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Για 195/50/15R Michelin Pilot Sport ή Goodyear F1??
Michelin Pilot Sport
21%
 21%  [ 10 ]
Goodyear F1
34%
 34%  [ 16 ]
Michelin Pilot Exalto
43%
 43%  [ 20 ]
Σύνολο Ψήφων : 46

Συγγραφέας Μήνυμα
STAMOS (STAMOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


1.4 XS SR

Ένταξη: 28 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: ΑΘΗΝΑ ΠΕΥΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 07:30:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΙΑ 50000 ΦΟΡΑΓΑ POTENZA 195/15/50 ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ MADE IN JAPAN ΣΕ ΖΑΝΤΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ OFSET ΤΟ ΠΕΖΩ ΕΣΤΡΙΒΕ ΣΑΝ ΚΑΡΤ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΚΛΙΣΗ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΥΛΗΣΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΖΕΣΤΑΘΕΙ.ΜΕΤΑ ΤΙΣ 50000 ΕΚΑΝΑ ΠΑΤΙΝΑΖ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΖΟΡΙΣΕΙ.ΤΩΡΑ ΦΟΡΕΣΑ PILOT EXALTO.ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΠΗΡΑ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΕΝΙΩΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΛΙΣΕΙΣ.ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 1.1 & 1.4 ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΑ EXALTO.ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΣ ΚΛΙΣΕΙΣ.ΤΕΛΟΣ ΜΕ TO CRXAKI ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ TO POTENZA ΕΣΚΑΒΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΕΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΕΖΩ ΑΠΛΑ ΓΛΥΣΤΡΑΓΕ.ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ EXALTO ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΟ ΤΟ F1 KAI TO S03 ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 07:56:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδες καλημέρα,

Πάρτε τους 4τροχούς Σεπτεμβρίου έχουν πολύ καλό τεστ 13 ελαστικών
195/55/15 τα περισσότερα με δείκτη V.

Δυστυχώς μέσα στα δεκατρία δεν υπάρχει το F1 ή καποιο Dunlop & Toyo.

Διαδάστε και για το ημιαγωνιστικό Pirelli C που λεει και ο Μίλτος
λέτε να το δοκιμάσουμε ?


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Σεπ 2003, 08:34:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lipon meta apo 3000 xiliometra exo na po ta eksis.......

ta lastixa meta apo psaksimo ine apo polonia....
afta pou lete peri sklirotitas to paratirisa sta plaina mono.........
sto pelma tou ine arketa malaka kai zestenonte grigora ...
tora ti na sas po den ksero(gia afta pou lete...)
ego pantos den exo paratirisei provlimata kai exoun kai egiisi kamposa xronia an petaksoun vizi kai alla texnika tou elastikou....enoeite min pas kai ta skiseis esi me kana maxeri.... alla mexri tora me exoun bgalei asproprosopo kai se asximes katastaseis........
pantos afta pou akouo gia sklirotita me efxaristoun giati ta thelo na kratisoun..........
oso gia ta exalto ta fovame epeidi ipan gia katargisi kai ta goodyear akousa apo pollous oti ine theosklira tora ti na po kalitera na mas pei kapios pou ta exei dokimasei........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2003, 19:53:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν διάβασα όλο το τόπικ αλλά το exalto δεν μπορούν να συγκριθούν με τα άλλα δύο γιατί είναι μια κατηγορία κάτω!
Τα φοράω για 39000ψλμ και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάϊ 2004, 08:10:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την επόμενη τρίτη έρχονται τα καινούρια μου ελαστικα

AVON ZV3 σε δάσταση 195/45/R16 80V

Επέλεξα΄να έρθω στην κανονική δίάσταση σύμφωνα με το αυτοκίνητό μου αφ'ρνος.. αφ'ετέρου να πάω σε δείκτη ταχυτητας V γιατί νομίζω είναι ποιό κοντά στα δεδομένα της Κούλας




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούν 2004, 16:20:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο τα λαστιχα που αναφερονται τα δυο Michelin ανοικουν στην "οικογενεια" Pilot και διαχωριζονται αναλογα με τα αυτοκινητα που προοριζονται!!! Ομως, εχουν βγει οι καινουριες τους εκδοσεις, οποτε οτι βρειτε θα ειναι στοκ ουσιαστικα!!! Τα Exalto ειναι καλα, δεν υστερουν πουθενα, αλλα ουτε ειναι κορυφαια καπου!!! Τα Pilot Sport και τα F1 ειναι για αλλα αυτοκινητα οπως προαναφερθηκε, οποτε τζαμπα τα παραπανω λεφτα γιατι δεν προκειται να τα χαρεις!!! Ασε που μεχρι να ερθουν σε θερμοκρασια θα ειναι και χειροτερα καθοτι ειναι και σκληροτερα!!!

Τα νεα Pilot Sport και Exalto:

Pilot Sport

Pilot Exalto II


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Ιούν 2004, 10:58:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνωμη ρε φιλαρακο αλλα πως θα ζεστανεις ενα λαστιχο με αμαξι 1100 κυβικων???Η καλύτερη λυση ειναι να βαλεις τα Pilot Exalto
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1866s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on