PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Επιλογή εξατμισης για 206 1.400
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Μάρ 2004, 11:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Alex τι να σου πω...Οσον οφορα τα τελικα οι αποψεις ειναι πολυ υποκειμενικες, καθως τα βαζεις κυριως για εμφανιση και ηχο!!! Σε αλλους αρεσει το μπασο, σε αλλους το κροταλισμα!!! Εμενα προσωπικα δεν μαρεσει ο ηχος τους, οχι οτι ειναι ασχημος, απλα μαρεσει περισσοτερο ο μπασος!!! Σε εμφανιση δεν το συζητω, μου θυμιζει πολυ τα "μαμα" καζανακια!!! Τωρα το ποσο πιο ψαγμενος ειναι καποιος αν εχει groupN δε νομιζω οτι εχει αξια λογου!!! Οσοι εχουν groupA δηλαδη??? Τα τελικα εχουν γινει σαν τα κινητα πλεον...Οσο για αποδοση, το δικο μου τελικο εδωσε κατι ψηλα (τα αναμενομενα δηλαδη...)!!! Wink Το τελικο ειναι καθαρα "περι ορεξεως..."!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Μάρ 2004, 11:54:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αληθεια να λεγετε...στην ομορφια υστερη λιγο αλλα παλι ορισμενες καλοφτιαγμενες κ γυαλισμενες προσδιδουν ενα τονο στο look.
Τωρα που ειπες για gr.A ειχα δει σε περιοδικο τελικο τετοιο για ολα τα αυτοκινητα με 130 ευρω κ δωρεαν τοποθετηση απο την excaust center.
Τι διαφορα εχει αυτο το τελικο απο ενα gr.N??
Εγω το μονο που καταλαβα απο την φωτο ειναι οτι μαλλον μιλαμε για ακομα πιο ελευθερο τελικο γιατι το καζανι ισα που ξεχωριζε απο το σωληνα....δινει τιποτα αυτο????



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Μάρ 2004, 11:59:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι οπως το λες ειναι...Μονωση σχεδον μηδενικη, ακομα πιο τρελο ηχο απο groupΝ και απο αποδοση τα ιδια πανω κατω!!! Η μεγαλη διαφορα ειναι ο ηχος και τα σκασιματα!!! Twisted evil


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Μάρ 2004, 23:45:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα...παρα το οτι δεν εχω προβλημε με τον ηχο κ πολυ δεν πιστευω οτι αξιζει κατι παραπανω απο gr.N....να ειναι κ λιγο βολταδικο το αμαξι στην τελικη...



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάρ 2004, 14:02:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χτες το βραδυ πετυχα ενα παλικαρι με 206 1.4 8V με σκούπα και τελικο grN και καναμε μερικα ανοιγματα στα οποία ημουν σαφώς πολύ πιο μπροστά από ότι με τα παρομοια ανοιγματα που καναμε με τον φιλιππο (σκουπα+τελικο beda). Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάρ 2004, 19:29:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πετρο μην ξεχναμε και τον ανθρωπινο παραγοντα!!! Wink Και την κατασταση του αυτοκινητου (μπουζι, λαδια, καυσιμα, δισκος-συμπλεκτης κτλ...)!!! Ολα αυτα ειναι παραμετροι που παιζουν πολυ σημαντικο ρολο σε μια κοντρα!!! Wink Παντως, για να επανελθω στο θεμα, διαφορα αποδοσης μεταξυ των δυο τυπων τελικων δεν υπαρχει!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Μάρ 2004, 00:53:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σίγουρα Γιώργο παίζει ρόλο ο ανθρωπινος παράγων... απλά είπα τι παρατηρησα εγώ... από εκεί και πέρα ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του. Εγω προσωπικά με τίποτα δε θα θυσίαζα την εμφάνιση και τον μπάσο ηχο ενός devil ή μιας sebring για να κερδίσω το μισό αλογάκι από μια grN. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Μάρ 2004, 13:17:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εισαι σε καλο δρομο Πετρο!!! Αντε να σε "ακουσουμε" κιεσενα... Twisted evil


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2004, 07:59:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα θα γίνουν Γιώργο...σωστά! Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Απρ 2004, 11:59:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον ηχο που θα βγαλει ενα καζανι,εξαρταται και απο την μπουκα αλλα πανω απο ολα εξαρταται απο το μεγεθος του καζανιου.
Μακη στα χρηματα που ψαχνεις θα βρεις μονο universal καζανια τα οποια θα βγαλουν θορυβο ετσι και αλλιως...Απο θεμα αποδοσης μην περιμενεις τιποτα τρελο,2-3 αλογα το πολυ!
Παντως για μενα βαλε Supersprint ή OMP.Επισης καλες ειναι και οι Devil.Για ΟΜΡ πηγαινε στην εξοδο της πολης προς Αθηνα,στα σφαγεια.Βγαινοντας στο δεξι σου χερι εχει ενα συνεργειο Peugeot,Βεζυρης-Νικας γραφει απο εξω.Ειναι και πολυ καλοι και εχουν και καλυτερες τιμες απο εμενα στην ΟΜΡ γιατι κανουν δικες τους εισαγωγες.Παντως να ξερεις οτι αν βαλεις καζανι ΟΜΡ,τοτε και το μεσαιο θα πρεπει να ειναι της ιδιας εταιριας,αντιστοιχα και αν πας σε Supersprint ή σε Devil.
Οτι και αν κανεις παντως μην βαλεις universal.Και θα σε πρηξει στον θορυβο και δεν θα εχεις και την μεγιστη αποδοση ασχετα αν κοστιζει τα μισα χρηματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,708s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on