PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

4η συνάντηση (& κοπή πίτας) στις 02/02/2003 στην Πάρνηθα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 03:27:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
που ησουν χομενος και δεν σε ειδα... Question Silly


Κι εγώ μία που σε είδα που πήρες την πίτα και μία που σε έχασα!!!! Laughing Laughing
Αρχικά ήμουν μες το πλήθος, μετά σε μία γωνία Rolling eyes , μετά έκοψα μία γύρα, μετά βγήκα λίγο έξω, μετά ξαναμπήκα, κόψαμε την πίτα και στο καπάκι (αφού έκανα και μια 2η γύρα να χαιρετίσω όσους γνώρισα) την έκαναααααα! Ουφ, τα 'πα! Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 09:13:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
shark_zak έγραψε:
που ησουν χομενος και δεν σε ειδα... Question Silly


Κι εγώ μία που σε είδα που πήρες την πίτα και μία που σε έχασα!!!! Laughing Laughing
Αρχικά ήμουν μες το πλήθος, μετά σε μία γωνία Rolling eyes , μετά έκοψα μία γύρα, μετά βγήκα λίγο έξω, μετά ξαναμπήκα, κόψαμε την πίτα και στο καπάκι (αφού έκανα και μια 2η γύρα να χαιρετίσω όσους γνώρισα) την έκαναααααα! Ουφ, τα 'πα! Laughing Laughing Laughing


Α εσυ εφυγες πιο γρηγορα και απο εμενα... Arrow Exclamation



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 12:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαράκι φρέσκο ΄και καλά΄ ψιλοκομμένο έγραψε:
Splat Splat Splat Splat Splat
.....καιρο ειχα να σου πεταξω και φυσικα δεν με αφησες χωρις λογο Laughing Laughing Laughing

Ναι καλά εσύ μη χάσεις!! Κολομπαρά!! LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Splat Splat Splat Splat Splat Splat

Ο αλλα λέω κι άλλα κάνω... έγραψε:
Ωραια ηταν για αλλη μια φορα......Ευγε στα παιδια στην πορτα με το μπλοκακι....Ευγε στον Ady που χωρεψε αυτο που χωρεψε.Γρηγορο το παρκινγκ ειδικα αν εχεις ασπρο κακο με μπλε κλουβι.

Οι νεοι να αφησουν επιτελους τους καναπεδες και να αρχισουν να γνωριζουν κοσμο.

Ναι ρε Νίκο βαρεθηκαμε να σε βλέπουμε!! Όλο απο εδώ κι απο εκεί γύρναγες! Splat Splat Splat Παλιο τούρτα!

Όταν σε έβλεπα στο video wall μου ήρθε να ανοίξω το κουτί με τις σφαλιάρες για να σε κυνηγήσουν και να σε κατασπαράξουν... LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 12:10:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Αίσωπος και πολλά υποσχόμενος πιλότος έγραψε:
Ααααα και βαρεθηκα να ταζω βολτες με το 106.

παιδια οσο προλαβαινετε γιατι σε λιγο καιρο την θεση του 106 θα παρει ενα μικρο και ταπεινο CLIO με τα διακριτηκα SPORT στο τελος

Λογικό είναι να βαρέθηκες... Το αφύσικο θα ήταν να το πραγματοποιούσες κιόλας... Laughing Laughing Laughing Βλέπεις εγώ ζαλίστικα απο τις τόσες βόλτες που κάναμε, μου κόπηκε η περίοδος τουλάχιστον 5 φορές και δαγκώνοντας τη ταυτότητα την κατάπια άλλες 4!! Να μου λείπει το βύσσινο και η βόλτα ξανά μαζί σου! Laughing Ούρδα! Laughing

Εγώ θα έλεγα να πάρεις ένα μικρό και ταπεινό CLIO με τα διακριτικά ELEGANCE... Laughing Laughing Laughing

Μεγάλε εδώ γράφουμε για την πίτα... Άμα θες άνοιξε ένα topic με θέμα τις προεκλογικές παροχές! Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 15:49:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η συμαζωξη του κλουμπ ηταν αριστη!!! Πραγματικα δεν περιμενα τοσο κοσμο μαζεμενο... Αντε να δουμε ποτε θα κανονιστει η επομενη επισημη συναντηση!!! Ελπιζω μεχρι τοτε να εχουμε βρει τη "γιαφκα" του κλουμπ μας!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 16:19:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μας είπαν ελάτε να κόψουμε την Πίτα

Δεν μας είπαν ελάτε και θα γίνετε ΠΙΤΑ Shocked

Ευτυχώς που είχα τον Μιχαλάκη να πίνει τα
άσπρα σφηνάκια που με κέρναγαν καθότι εγώ
προτιμούσα τα κόκκινα..... Wink

Για άλλη μια φορά όπως και όλες τις προηγούμενες
όλα ήταν τέλεια ΜΠΡΑΒΟ παιδιά



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 17:00:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OLGA έγραψε:
Ευτυχώς που είχα τον Μιχαλάκη να πίνει τα
άσπρα σφηνάκια

ΧρυΣΣΣό μου διευκρίνησε σε παρακαλώ στον κόσμο οτι τα άσπρα σφηνάκια ήταν τεκίλες...
Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις αλλα εδώ στο forum υπάρχουν άτομα( να σαν τον Teoman καλή του η ώρα Laughing ) που κρέμονται απο τα χείλη μας για να ξεστομίσουμε μια λέξη όπου με αυτήν θα γίνει χαλασμός... Laughing Laughing Laughing Laughing
Τεό πλάκα κάνω έτσι; Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 17:56:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sexy lady έγραψε:
Μας είπαν ελάτε να κόψουμε την Πίτα

Δεν μας είπαν ελάτε και θα γίνετε ΠΙΤΑ Shocked

Ευτυχώς που είχα τον Μιχαλάκη να πίνει τα
άσπρα σφηνάκια που με κέρναγαν καθότι εγώ
προτιμούσα τα κόκκινα..... Wink

Για άλλη μια φορά όπως και όλες τις προηγούμενες
όλα ήταν τέλεια ΜΠΡΑΒΟ παιδιά


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Απορω απο ποιον αρχισες να παιρνεις τετοιο χιουμορ Laughing Laughing Laughing Ευγε Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΑΡΙΜΠΑ! (ΝΙΚΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


406 COUPE 2.0 L

Ένταξη: 12 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 5
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 20:49:57    Θέμα δημοσίευσης: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΧΕΔΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΗΡΘΑ Ο ΑΘΕΟΦΟΒΟΣ Twisted evil ΝΑ ΤΣΙΜΠΗΣΩ
ΚΑΙ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΡΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΝΕΡΑ Shocked Shocked Shocked


19 " OZ ONLY!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάρ 2004, 22:29:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια Νικόλα!!!!

Σου εύχομαι αυτό το φλουρί να σου φέρει όλα τα καλά. Razz

....

Και καλά οι οργανωτές μια χαρά τα έσιαξαν και περάσαμε όλοι καλά.
Μην ξεχάσουμε να πούμε κι ένα ξεχωριστό μπράβο στον άνθρωπο που έφτιαξε το videακι με τα touring...

Μπράβο Ephi!!!!!!!!!!!!!!

Kαλά ο περιορισμός στα Live είναι αδιαπραγμάτευτος, έστω και χωρίς ήχο Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2004, 09:22:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Και καλά οι οργανωτές μια χαρά τα έσιαξαν και περάσαμε όλοι καλά.
Μην ξεχάσουμε να πούμε κι ένα ξεχωριστό μπράβο στον άνθρωπο που έφτιαξε το videακι με τα touring...

Μπράβο Ephi!!!!!!!!!!!!!!

Kαλά ο περιορισμός στα Live είναι αδιαπραγμάτευτος, έστω και χωρίς ήχο Laughing Laughing


οντος πολυ καλη δουλεια σαν ταινια του παρελθοντος ηταν με πολλες καλες αναμνησεις....
Μπράβο Ephi!!!!!!!!!!!!!! Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2004, 10:25:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ex tequila man έγραψε:

ΧρυΣΣΣό μου διευκρίνησε σε παρακαλώ στον κόσμο οτι τα άσπρα σφηνάκια ήταν τεκίλες...


Πουλάκι μου ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΖΩ ότι τα άσπρα σφηνάκια ήταν TEQUILA
κερασμένα απο τ αφεντικό......... Wink

Εντάξει ΤΕΟ Laughing

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Απορω απο ποιον αρχισες να παιρνεις τετοιο χιουμορ Laughing Laughing Laughing Ευγε Wink


Αχ αυτές οι "κακές" Wink παρέες τι κάνουν

ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑΑΑΑΑ Shocked με το "κακό" άσπρο 106 με το μπλέ κλουβί Love



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2004, 10:31:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OLGA έγραψε:

Αχ αυτές οι "κακές" Wink παρέες τι κάνουν

ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑΑΑΑΑ Shocked με το "κακό" άσπρο 106 με το μπλέ κλουβί Love


Ειδικά για σένα μπορούμε να κανονίσουμε μια μπλε κλούβα να κάνεις τις βόλτες σου.Εκεί μέσα να δεις "κακές παρέες" που θα κάνεις... Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
VaggeLena 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 03 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 16

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2004, 10:51:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε όλα τα παιδιά που οργάνωσαν τη βραδιά ένα τεράστιο
ΜΠΡΑΒΟ!
Ήταν όλα υπέροχα και ειδικά το βιντεάκι άπαιχτο (αν και ζηλέψαμε λίγο που είδαμε πόσο καλά περνάτε στα touring! Rolling eyes ) Άντε και του χρόνου διπλοί (σε μέλη πάντα!!!) Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2004, 10:52:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:

Και καλά οι οργανωτές μια χαρά τα έσιαξαν και περάσαμε όλοι καλά.
Μην ξεχάσουμε να πούμε κι ένα ξεχωριστό μπράβο στον άνθρωπο που έφτιαξε το videακι με τα touring...

Μπράβο Ephi!!!!!!!!!!!!!!

Kαλά ο περιορισμός στα Live είναι αδιαπραγμάτευτος, έστω και χωρίς ήχο Laughing Laughing


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.....!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ BRAVO ΣΤΟΥΣ ΟΡΓΑΝΩΤΕΣ.....
ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ BRAVO ΣΤΟΝ Lord Cypher ΓΙΑ ΤΗΝ IΔΕΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ(videaki)!!! Very happy Very happy Very happy Very happy


Υ.Γ Πάντα τέτοιες συγκεντρώσεις να κάνουμε Wink Wink Wink Wink Wink


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Μάρ 2004, 17:40:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

VaggeLena έγραψε:
Άντε και του χρόνου διπλοί (σε μέλη πάντα!!!) Very happy


...ή και σε κιλα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Με λιγα λογια να γινετε ολοι τουρτες Laughing Laughing Laughing

Και μια Splat για τον Μακη γιατι κανει τον καράτζια ή αλλιως τον κογκολεζο Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάρ 2004, 08:06:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειπα και εγω...Δεν θα ριξει ντοματα αυτο το παιδι....

Καιρο ειχες ρε..Αρρωστος ήσουν??



χαχαχαχα Την γλύτωσα...


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2004, 19:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφου τελειωσε η περιοδος της κοπης πιτας στην Αθηνα τι λεει το Συμβουλειο μας και για την Β.Ελλαδα??? Confused

Ποτε με το καλο θα γινει αυτο μου ειπε ο Τaσος στο chat??



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
1.1 i love you (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


C3 1.6 Elegance

Ένταξη: 06 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 233
Τόπος: Πόρτο-Ράφτη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Μάρ 2004, 23:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

beer beer Μπράβο παιδιά άντε και του χρόνου διπλοί και η κοπή να γίνει σε πιό προσιτό μέρος μπας και μπορέσουμε κι εμείς κι έρθουμε Thumb right Thumb right Ο τυχερός τι πήρε εκτός απο το φλουρί Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Μάρ 2004, 17:01:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Γιαννη, ο τυχερος μαζι με το φλουρι πηρε και μια συνδρομη για το club (γιατι σε λιγο καιρο θα γινει συνδρομητικο...) και αν δεν κανω λαθος, αυτοκολλητο και την καρτα του club!!! Την επομενη φορα ευελπιστω να γινει κοπη της πιτας στον ειδικο χωρο που ψαχνουν τα παιδια για να "στεγασουν" το club!!! Very happy


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Σελίδα 17 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,273s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on