PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Επιλογή ηχείων για 106

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 02:13:24    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Επιλογή ηχείων για 106 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σήμερα την έπεσα για να ψάξω ηχεία για το 106. θα μπουν χωρίς ενισχυτή στο mp3οφωνο 891 της JVC (45W max/channel , 17W/channel RMS 40-20000 Ηz απόκριση)και καλά θα ήταν να μην παιδευτώ να βάζω ξεχωριστά tweeter στις πόρτες, απλώς να τα πάρω, να βγάλω τα παλιά και να βάλω τα καινούργια !

Με αυτά τα δεδομένα και φυσικά το ότι δε θα δώσω πολλά, τι λέτε γι αυτές τις επιλογές στα γρήγορα ?

ALPINE - SPS -1329S
13CM Ηχεία 2 δρόμων ομοαξονικά (80 Watt)
75 €
http://www.kalogeropoulos.gr/Products/SpecificProduct.asp?PRODID=1180&BRANDID=3

JBL - GT0 502 MkII
5.25" 2-Way 90W Peak
95 €
http://www.kalogeropoulos.gr/Products/SpecificProduct.asp?PRODID=545&BRANDID=9

PIONEER - TS-1376
13 CM Ηχεία 3 δρόμων Ομοαξονικά (120 Watt)
56 € !!!!!!
http://www.kalogeropoulos.gr/Products/SpecificProduct.asp?PRODID=2029&BRANDID=1

και κάτι ακόμα. κοιτάω για ηχεία 2 δρόμων σωστά ?
Δεν θυμάμαι, αλλά μήπως τα 3 δρόμων είναι για συνεργασία με sub ?

Και κάθε άλλη πρόταση κάτω των 100€ δεκτή Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 10:58:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα 3δρομα ηχεια δεν ειναι για "συνεργασια με sub"
3δρομων ηχεια απλα σημαινει οτι πανω στο ιδιο ηχειο πλαισιο υπαρχουν tweeter, mid, woofer.
δηλαδη το ηχειο μπορει ολοκληρωμενα να δωσει υψηλες/μεσαίες και χαμηλες συχνοτητες.
ετσι αν εχεις 2 καλα 3δρομα ακομα και χωρις sub μπορεις να εχεις εναν καπως ολοκληρωμενο ηχο με καποιο μπασακι , χωρις πολλα πολλα βεβαια.
συνηθως αποτελει λυση για αυτους που θελουν να ακουνε ενα ολοκληρωμενο ηχο αλλα χωρις sub.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 11:21:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αχα! δηλαδή με αυτά τα Pioneer καθαρίζω ? γιατί και η τιμή είναι τόσο χαμηλή που μπορεί να θεωρηθεί ύποπτη ! Smile πάντως το τελευταίο που με ενδιαφέρει είναι τα db.. αμα πιάνουν και λίγο καλό μπάσο, δε θέλω τίποτα άλλο..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 12:16:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
πάντως το τελευταίο που με ενδιαφέρει είναι τα db.. αμα πιάνουν και λίγο καλό μπάσο, δε θέλω τίποτα άλλο..

Νικόλα κι εγώ έτσι έλεγα... Laughing Laughing Είναι να μην κολλησεις το μικρόβιο του ήχου Laughing
Έχω αλλάξει άρδην σκεπτικό!! Θέλω να το κάνω club το αμάξι... Shocked Rolling eyes Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing
Να κάνω μέσα party!! Laughing Cool Afroman


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 15:48:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
glf έγραψε:
πάντως το τελευταίο που με ενδιαφέρει είναι τα db.. αμα πιάνουν και λίγο καλό μπάσο, δε θέλω τίποτα άλλο..

Νικόλα κι εγώ έτσι έλεγα... Laughing Laughing Είναι να μην κολλησεις το μικρόβιο του ήχου Laughing
Έχω αλλάξει άρδην σκεπτικό!! Θέλω να το κάνω club το αμάξι... Shocked Rolling eyes Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing
Να κάνω μέσα party!! Laughing Cool Afroman


να σου προτεινω τοτε ενα καταστημα που κανει ειδικες κατασκευες ωστε να μπορεις να σερβιρεις τεκιλες απο την εταζερα!!! Cool Cool Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 16:59:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έχω βάλει και ντισκόμπαλα!!!!!!! Laughing Laughing Laughing
Ξηλώνεις τα πίσω καθίσματα και τοποθετείται πανεύκολα!!!!!! Shocked Shocked Shocked
Άσε που παρέχει καλύτερη προστασία από "κλουβί"!!!!!! Cool Cool Cool


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 17:40:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο πρωτα απο ολα θα θεωρουσα λιγο ασκοπο να βαλεις μπροστα ηχεια στο 106!Δεν εχω ακουσει για να ειμαι ειληκρηνεις αλλα απο οτι εχω ακουσει δεν λενε και πολλα πραγματα!Αυτο οφειλετε στα μικρα ηχεια(13αρια) που τοποθετουντε στις πορτες!
Κατα την γνωμη μου παρε ενα φθηνο διαιρουμενο ηχειο με crossover και tweeter για να εχεις και καλα μπασα απο μπροστα και τα ψιλα να ακουγοντε καλα!
Αληθεια εχει βασεις για tweeter γιατι το ειχα ακουσει και αυτο!

Οσο για την μαρκα για μενα τα καλητερα ηχεια που εχω ακουσει να παιζουν με κασετοφωνο ειναι τις mac-audio!Τα διαιρουμενα μαζι με crossover θα σου βγουνε γυρο στο 65ευρο και θα εχεις την καλητερη ποιοτιτα που μπορει να σου προσφερει μονο η πηγη σε συνδυασμο με ενταση και χρηματα! Very happy
Παντα βλεπω τα πραγματα που αγοραζω να ειναι απο εταιριες που εξηδικευοντε σε αυτο το ειδος!
Αν σκεφτεσε για ενισχυτη πιο μετα καλητερα να μην τα βαλεις! Wink



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 18:51:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμ.. με ενισχυτή στερεωμένο στο κλουβί βλέπω να με κόβουν αβίαστα στο επόμενο αγώνα που θα παω τεχνικό έλεγχο... ας είμαστε σοβαροί παρακαλώ. και αυτά περί τεκίλας στην εταζέρα θα μπορούσαν να σας απασχολήσουν μέσω PM's. Σας παρακαλώ να κρατήσουμε ένα επίπεδο στο θέμα.

Θέλω να αλλάξω τα εργοστασιακά μεγαφωνα, εκ των οποίων το ένα πρέπει να έχει σκιστεί, με τα καλύτερα value for money 13αρια, που να εχουν ενσωματωμενο tweeter για να μην βάλω βάσεις στα καπάκια του καθρέπτη !

αν έχετε να μου προτείνετε συγκεκριμένο μοντέλο ή το καλύτερο από τα 3 που είπα πιο πάνω, παρακαλώ καντε το γιατί....

ΕΧΩ ΑΓΩΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ !!!!!!!!!!

αααααααχαχαχαχχαχαχαχαχαχα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 22:05:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πλακα-πλακα το μοναδικο ραλύ που εχω ακουσει (μα γιατι τα ραλια δεν ασχολουνται με τον ηχο?) και επαιζε δυνατα και καλα, ειχε sub 12αρι πισω και διαιρουμενα παρακαλω στην εταζερα!!! ω ναι ! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάρ 2004, 23:06:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
(μα γιατι τα ραλια δεν ασχολουνται με τον ηχο?)


εύκολη απάντηση... γιατί όταν οδηγάμε, κλείνουμε το ράδιο και ανοίγουμε το παράθυρο για να ακούμε σκασίματα από εξάτμιση και λάστιχα να λιώνουν Smile

εγώ το θέλω το ράδιο για όταν θα πρέπει να περιμένω σταματημένος να περάσω σε ΣΕΧ Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάρ 2004, 08:34:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
όταν θα πρέπει να περιμένω σταματημένος να περάσω σε ΣΕΧ Smile

ολο στο ΣΕΧ το μυαλο σου! Razz Razz Razz Shocked Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάρ 2004, 16:37:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
glf έγραψε:
πάντως το τελευταίο που με ενδιαφέρει είναι τα db.. αμα πιάνουν και λίγο καλό μπάσο, δε θέλω τίποτα άλλο..

Νικόλα κι εγώ έτσι έλεγα... Laughing Laughing Είναι να μην κολλησεις το μικρόβιο του ήχου Laughing
Έχω αλλάξει άρδην σκεπτικό!! Θέλω να το κάνω club το αμάξι... Shocked Rolling eyes Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing
Να κάνω μέσα party!! Laughing Cool Afroman


Εγω θα ελεγα να το κανεις μαναβικο Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάρ 2004, 16:40:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoNeR έγραψε:
glf έγραψε:
όταν θα πρέπει να περιμένω σταματημένος να περάσω σε ΣΕΧ Smile

ολο στο ΣΕΧ το μυαλο σου! Razz Razz Razz Shocked Laughing


......και μονο το μυαλο του Laughing Laughing Laughing Laughing Και αμα δεις και τι γουστα εχει..........Ολες πορνοσταρ ενα πραγμα...Κατι κορμια ατελειωτα σε φαρδος Laughing Laughing Laughing ..αλλα ειπαμε...μονο το μυαλο του.

Ρε Γκαλφα.....Δεν....ξερεις..που δεν........Δεν πας να τρεξεις κανεναν αγωνα Question ...πως λεμε δεν πας για ψαρεμα...... Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάρ 2004, 16:43:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
χμ.. με ενισχυτή στερεωμένο στο κλουβί βλέπω να με κόβουν αβίαστα στο επόμενο αγώνα που θα παω τεχνικό έλεγχο... ας είμαστε σοβαροί παρακαλώ. και αυτά περί τεκίλας στην εταζέρα θα μπορούσαν να σας απασχολήσουν μέσω PM's. Σας παρακαλώ να κρατήσουμε ένα επίπεδο στο θέμα.
Θέλω να αλλάξω τα εργοστασιακά μεγαφωνα, εκ των οποίων το ένα πρέπει να έχει σκιστεί, με τα καλύτερα value for money 13αρια, που να εχουν ενσωματωμενο tweeter για να μην βάλω βάσεις στα καπάκια του καθρέπτη !

αν έχετε να μου προτείνετε συγκεκριμένο μοντέλο ή το καλύτερο από τα 3 που είπα πιο πάνω, παρακαλώ καντε το γιατί....

ΕΧΩ ΑΓΩΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ !!!!!!!!!!

αααααααχαχαχαχχαχαχαχαχαχα


Γιατι ρε...δεν ειμαστε σοβαροι εμεις Question Κοιτα ποιος μιλαει.......Θες και επιπεδο τουρτα........ Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάρ 2004, 21:25:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο ξαναλεω οτι τα ηχεια στο 106,τα 13αρια,δεν θα σε ευχαρηστησουν γιατι 1ον ειναι πολυ μικρα και 2ον δεν εχουν καθολου καλη θεση!Τωρα αν θες να ακους πολυ χαμηλα μουσικη λιγο πριν το ΣΕΧ ετσι για ατμοσφαιρα ενα ραδιοφωνακι με δικο του ηχειο θα ηταν προτειμοτερο...(πλακα κανω)! Laughing Laughing

Το καλητερο ειναι να πας σε αυτο το μαγαζι που θα τα αγορασεις και μαλον θα στα περασουν τζαμπα να δοκιμασεις πρωτα και μετα να κατασταλαξεις! Very happy

Τα πιο πολλα ραλια βαρενουν τις εταζιερες με διαιρουμενα και 3 δρομων για να αποφυγουν το door panel!Εχω δει 106 που ειχε 3 ξεχωρηστα ζευγαρια με 3 crossover για τα χαμηλα,μεσσαια και ψηλα!Το ακουστικο αποτελεσμα απαισιο! Razz



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Μάρ 2004, 23:13:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε τελικά έτσι έγινε η δουλειά. πήγα, δοκιμάσαμε καμια 10αρια διαφορετικά, έκατσα σ'αυτό που είχε τον πιο καθαρό ήχο και έφυγα κύριος και φυσικά πολύ καλύτερα από πριν. μόνο που δε θυμάμαι τι μάρκα έβαλα Smile

το 2ο που μου άρεσε ήταν ενα alpine, αλλά με 3 διαδοχικά βάλε βγάλε κατέληξα σ'αυτά που έβαλα. αμερικάνικη μάρκα μου ειπε οτι ειναι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Μάρ 2004, 17:54:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικο εκανες το καλητερο που μπορουσες να κανεις! Very happy

Αυτος ο τροπος επιλογης ειναι και ο καλητερος! Wink



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2613s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on