PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΜΑΥΡΩΝ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΥΡΕΣ............

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2004, 20:52:09    Θέμα δημοσίευσης: ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΜΑΥΡΩΝ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΥΡΕΣ............ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΠΩΡΩ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΕΣ (ΜΟΝΤΕΛΟ 2003) Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ; Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2004, 20:59:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να βγαλεις τα μαυρα μπρος και πισω πρεπει να κατεβασεις ολο το προφυλακτηρα. Τα πλαϊνα ειναι με κλιπακια και θελουν λιγο προσοχη, αλλα και αυτα βγαινουν σχετικα ευκολα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 09:27:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pia mavra???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 09:49:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημερα φιλε Γιωργο...

αυτα τα μαυρα που λες ειναι ο προφυλακτηρας γιατι θα τα βγαλεις Question

Idea αν δεν κανω λαθος εχει κατι βιδουλες ανοιγωντασ το καπο, δεν χρειαζεται να βγαλεις το υπολειπο (χαμογελο)...



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 09:53:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezei rolo ti thelei na vgalei..
to xamogelo stirizete pano se afto to mavro(profilaktiras) pou anefere o shark zak... an enoeis to sxedio tis peugeot pou vriskete kato apo to kapo vgenei me kati vidoules ... an thes na vgaleis mono tin grilia(mavro plastiko mesa sto xamogelo......) vgenei xoris na bgaleis tipota....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 09:57:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον τα προστατευτικά εννοεί το παιδί... και μάλλον θέλει να τα βάψει στο χρώμα του αμαξώματος, γι'αυτό και θέλει να τα βγάλει... μάλλον Razz




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 10:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

an einai etsi tote prepei distixos na katevaseis olon to profilaktira(mazi me to apo kato xamogelo) kato kai na ta aposindeseis.... na to pas gia vapsimo kai ksana apo tin arxi gia ti doksa travas ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 10:13:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
an einai etsi tote prepei distixos na katevaseis olon to profilaktira(mazi me to apo kato xamogelo) kato kai na ta aposindeseis.... na to pas gia vapsimo kai ksana apo tin arxi gia ti doksa travas ...


ksexasa na anafero sto pedi oti iparxei to HOW TO destroy your front bumper in half an hour....
oxi plaka kano iparxei ena fovero how to sto http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1570... ekei tha sou lithoun oles oi apories....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 10:18:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:

HOW TO destroy your front bumper in half an hour....


Εγώ μπορώ να στον καταστρέψω σε λιγότερο από 5 λεπτά... Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 11:11:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ontos me mia variopoula se merika defterolepta...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Φεβ 2004, 11:15:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
ontos me mia variopoula se merika defterolepta...


και με κλωτσιές γίνεται..! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Φεβ 2004, 12:44:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο 206 του Αστυνομου Σαινι δεν χρειαζεται καν εξωτερικη προσπαθεια!!! Αυτοκαταστρεφεται... Laughing


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1146s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on