PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλημα με κλειδι

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
giorgosathens 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 24 Ιαν 2021
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2021, 13:23:01    Θέμα δημοσίευσης: Προβλημα με κλειδι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα σας, εχω ενα peugeot 207.πριν λιγες μερες οταν εβαλα το κλειδι στη μιζα μου εβγαλε μια ενδειξη οτι θελει αλλαγη η μπαταρια στο κλειδι. Απο εκεινη τη μερα και μετα η πορτα του οδηγου δεν ανοιγει απο εξω παρα μονο απο μεσα και οταν ξεκιναω ενω ειναι κλειστη η πορτα μου βγαζει ενδειξη οτη η πορτα ειναι ανοιχτη παρ ολο που αλλαξα μπαταρια.σημερα για κακη μου τυχη με το που εκλεισα τη πορτα κλειδωσε το αμαξι απο μονο του και δεν μπορω να το ανοιξω ουτε με του immobilizer ουτε με το δευτερο κλειδι. Ξερετε τι μπορει να συμβαινει? Ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιαν 2021, 11:54:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιθανότατα να έχεις θέμα και με την μπαταρία του αυτοκινήτου, και να μην συγχρονίζουν τα κλειδιά σου...
Ταπεινή μου γνώμη, σύνδεση σε διαγνωστικό αντιπροσωπείας...

(ΥΣ Επίσης giorgosathens, όπως θα σου αναφέρουν και οι διαχειριστές, καλό θα ήταν να περάσεις από εδώ: Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση))


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Ιαν 2021, 10:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την εχει ακουση η κλειδαρισ την πορτα του οδηγου....το οτι σου αναψε ενδειξη για μπαταρια στο κλειδι ειναι συμπτωματικο....δεν εχει να κανει με την ζημια που εχεις..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Ιαν 2021, 10:25:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την εχει ακουση η κλειδαρισ την πορτα του οδηγου....το οτι σου αναψε ενδειξη για μπαταρια στο κλειδι ειναι συμπτωματικο....δεν εχει να κανει με την ζημια που εχεις..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
daras 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307

Ένταξη: 12 Ιούν 2019
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2021, 14:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω και εγω θεμα με το κλειδι, του αυτοκινητου Peugeot 307.
Κοπηκε το ενα κουμπακι απο το τσιπ με αποτελεσμα να μην μπορω να το κλειδωσω.

ειδα οτι θπαρχουν ιδιες πλακετες με το chip αλλα θελουν προγραμμματισμο.

Ρωτησα και μου ειπαν κατι τρελα ποσα 200-300 ευρω.

και λεω δεν το κραταω ετσι το κλειδι.

Τοσα πολλα χρηματα εχει παιδια ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2021, 09:33:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τιμή αντιπροσωπείας να φανταστώ είναι;;;
Λογικά εκτός θα είναι κοντά μισή τιμή!!!


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
daras 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307

Ένταξη: 12 Ιούν 2019
Δημοσιεύσεις: 14

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2021, 09:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εξουσιοδοτημενος ειναι αυτος,

Εξω που να ρωτησω σε κλειδαραδες ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Απρ 2021, 09:52:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστό... Υπάρχουν πολλοί πλέον κλειδαράδες που φτιάχνουν κλειδιά. Αν ήταν καινούργιο το μοντέλο σου, πιθανότατα να μην εύρισκες, αλλά όσο παλαιώνουν τα μοντέλα η όλη "τεχνολογία" περνάει και προς τα έξω...


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2098s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on