PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 295, 296, 297  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Μέλη Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Spectrus 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 11 Δεκ 2020
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Δεκ 2020, 14:19:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους!

Ονομάζομαι Γιώργος, 30 ετών, Φυσικός στο επάγγελμα. Εδώ και 4,5 μήνες είμαι κάτοχος του καινούριου Peugeot 208, Active έκδοση 100hp, οπότε και είπα να μπω κι εγώ στην ομάδα!

Ερασιτεχνικά ασχολούμαι με μπάσκετ, κολύμβηση, και που και που extreme sports! Από αυτοκίνητα δεν έχω πολλές γνώσεις. Κατέληξα στο 208 κιρίως λόγω εμφάνισης που ξεχώρισε (εσωτερικά και εξωτερικά), με μεγάλη διαφορά, από άλλα της κατηγορίας (Yaris, i20, 2, c3, polo και fiesta που είδα).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δημήτρης Μ. (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Αυτοκίνητα

Ένταξη: 15 Ιαν 2021
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Ιαν 2021, 13:41:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και εγώ Δημήτρης από Πάτρα είμαι 25 χρονών δουλεύω ως ηλεκτρολόγοςμμηχανικόςκαι πριν ένα μήνα αγόρασα και γω το αμάξι μου 207 GT Diesel (όλο look RC) καλώς ήρθα λοιπόν και γω στην παρέα σας 😉
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tasos_sgge (Tasos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 22 Ιαν 2021
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιαν 2021, 21:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάτοχος πλέον κ εγώ ενός Peugeot 208 1.6 75 h blueHdi.(2017) Ονομάζομαι Τάσος είμαι 38 κ είμαι οδηγός φορτηγού
Από ενδιαφέροντα τρέξιμο όπου υπάρχει άσφαλτος κ μονοπάτι . Κατάδυση κ πολλές βόλτες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alkidamas47 (ΑΛΚΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 + (PLUS) mod 2010

Ένταξη: 01 Ιαν 2020
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Φεβ 2021, 09:29:02    Θέμα δημοσίευσης: ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα στην ομάδα

είμαι ο Αλκης ηλεκτρολόγος μηχανικός ΑΠΘ και το περισσότερο της επαγγελματικής μου δραστηριότητας ήταν και είναι διαχείριση-επίβλεψη έργων σε τεχνικές εταιρείες (δημόσια και ιδιωτικά ΄΄εργα)

αθλητισμός, τρέξιμο και κυρίως κολύμπι τα ενδιαφέροντά μου, κολυμπάω στη θάλασσα από Μάιο μέχρι τέλη Οκτωβρίου. Το καθιέρωσα εδώ και 5 χρόνια, στόχος η χειμερινή κολύμβηση, αλλά για φέτος δεν το βλέπω, ας όψεται ο κορωνοιός

Παλαιότερα ορειβασία (πεζοπορία όχι αναρρίχηση) εξ' ού και τα γούστα με βουτιές σε ποτάμια , καταρράκτες και γενικά γλυκά νερά. Αμα δοκιμάσεις από αυτά λέω εγώ μετά δεν υπάρχει κρύα θάλασσα

Πάω πολύ τα γαλλικά αυτοκίνητα, από desιgn & οδική συμπεριφορά. Είναι μια οικονομική λύση όταν δεν θέλεις να δώσεις λεφτά γαι γερμανικό αμάξι αντίστοιχης κατηγορίας. Γισπωνέζικα δεν αναφέρω γιατί από οδική συμπεριφορά νομίζω είναι πίσω ακόμη αν και έχουν άλλα +

έχω ένα CITROEN PICASSO 2004 kai PEUGEOT 206+ 2010

ηλικία 57, εντελώς παντρεμένος, με παιδια΄που σπουδάζουν και οι στόχοι είναι ταξίδια , παραδοσιακά μέρη εντός Ελλάδας κατά προτίμηση (βλέπε happy traveller SKAI) αλλά και εξωτερικό. Οπως έλεγε ένας καθηγητής μου στο πολυτεχνείο "να ταξιδεύετε βρέ, αυτά θα σας μείνουν"


alkidamas47
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2021, 16:55:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλωσηρθατε ολοι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2021, 16:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλωσηρθατε ολοι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gp206 xs (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 14 Φεβ 2021
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Φεβ 2021, 22:37:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα.Είμαι ο Γιώργος, ετών 45, οικονομολόγος στο επάγγελμα. Εργάζομαι στη ΔΑΔ των Ελληνικών Ταχυδρομείων. Eνδιαφέροντα : Ηλεκτρονικοι υπολογιστές, ραδιόφωνο, αθλητισμός, δημιουργικά παιχνίδια, διάβασμα. Κάθε ταξίδι ανοίγει νέους ορίζοντες στην ματιά μας. Χαρακτηριστική φράση : cross the line. Το 206 είναι ένα αμάξι το οποίο το επέλεξα να πάρω έτσι με πολύ "αγάπη".
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geospyrop (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 1.6Diesel 2016

Ένταξη: 22 Φεβ 2021
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Φεβ 2021, 12:45:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους και μπράβο για την ομάδα σας και τη δουλειά που έχει γίνει και γίνεται εδώ!

Γιώργος 41 ετών, Μηχανολόγος (ασχολούμαι στον τομέα της ατμοσφαιρικής ρύπανσης, στα φωτοβολταϊκά και τον τομέα ηλεκτροκίνησης).

Τις επόμενες ημέρες θα αποκτήσω ένα Peugeot 308 Active 1.6Diesel 120hp

Είχα ένα Peugeot 207sw 1.6 Diesel (92hp) και ένα Peugeot 408 (παλιό..).

Μου αρέσουν τα ταξίδια, οι εκδρομές, η φωτογραφία, τα ακροβατικά και οι ξυλουργικές κατασκευές.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Spiros_avg (Σπύρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4

Ένταξη: 25 Φεβ 2021
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Μάρ 2021, 01:20:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα,

Σπύρος (το ψευδώνυμο είναι από τα αρχικά μου)

Ηλικία: 34

Απασχόληση: οικογενειακή επιχείρηση μεταποίησης που ασχολείται με εξαγωγές

Χόμπι: Τρέξιμο μεγάλων αποστάσεων και προγραμματισμός
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theotokis (Theotokis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Μάρ 2021
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Μάρ 2021, 19:22:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

Είμαι ο Θεοτόκης, 45 ετών και υποψήφιος κάτοχος μεταχειρισμένου 3008.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ionian (Στέλιος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 208 1.5 bluehdi 100 (2018)

Ένταξη: 22 Μάρ 2021
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Μάρ 2021, 21:53:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα. Ευχαριστώ για την αποδοχή.
Είμαι ο Στέλιος.
Ηλικία: 52
Τοποθεσία: Αθήνα
Κάτοχος 208 /2018 .


peugeot 208 1.5 bluehdi 100 (2018)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jimzak (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.1 2004

Ένταξη: 23 Απρ 2021
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Απρ 2021, 21:45:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σας, λέγομαι Δημήτρης , δεν είμαι ο ίδιος κάτοχος Peugeot αλλά είναι η γυναίκα μου 😁✌🏻 ενός 206 1.1

Καλώς σας βρήκα 😀
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Snorakos (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206cc 1.6 (16v) NFU 2003

Ένταξη: 06 Μάϊ 2021
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2021, 10:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρόνια πολλά σε όλους. Είμαι ο Αλέξανδρος και είμαι 29 χρόνων. Κάτοχος ενός Peugeot 206cc 16v NFU. Είμαι ηλεκτρονικός και ειδικεύομαι σε συστήματα ασφαλείας (κάμερες, συναγερμούς κλπ) για σπίτια, και επίσης κάνω τοποθετήσεις GPRS Tracker-συναγερμους σε αυτοκίνητα και μηχανάκια. Τον ελεύθερο μου χρόνο (όποτε έχω) ασχολούμαι με το internet και προσπαθώ να διαβάζω άρθρα και forum για ότι αφορά τον κλάδο της τεχνολογίας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2021, 16:21:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα και καλώς ήρθατε.
Δυστυχώς οι δουλειές και η λοιπή καθημερινότητά μας...μας έχει στερήσει χρόνο από το Forum...και την πολυσυζητημένη και πολυπόθητη ανανέωσή του... Confused Embarassed


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
EL308 (Minoas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 20 Μάϊ 2021
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2021, 10:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα,

Είμαι ο Μίνωας, 43 ετών και κάτοχος 308 HDI 120ps εδώ και μια 5ετία.
Εργάζομαι ως υπάλληλος γραφείου και χόμπι μου είναι οι κιθάρες. Very happy

καλώς σας βρήκα λοιπόν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dr.Tru (Charis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 208 1.4 Hdi 68ps (2012)

Ένταξη: 28 Μάϊ 2021
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάϊ 2021, 12:54:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παίδες,

Χάρης 30χρονών, κάτοχος ενός Ibiza και ενός 208 (2012), πολιτικός μηχανικός στο επάγγελμα, από χόμπι θα πω εκδρομές , τζιπινγκ το χειμωνα στα μονοπατια του Χορτιάτη και λίγο διάβασμα για διάφορα θέματα κατα καιρούς. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lost_angel 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 04 Ιούλ 2021
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2021, 09:04:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα,

εξαιρετικη δουλεια στο forum,

Eιμαι ο Νικος, κατοικος Στουτγγαρδης 33ον (Η πολη της Πορσε και της Μερσεντες) Ειμαι προγραμματιστης και εχω 2 παιδια και ενα Λαμπραντορ , ειμαι νεος κατοχος ενος 5008 gt pureTech 180 EAT8,

Μου αρεσει πολυ η ποδηλασια και ο χρονος με τα παιδια.
Οσο για τα ταξιδια.... με περιπου 15Κ ταξιδιοτικα χιλιομετρα τον χρονο θα μας βρεις σε καποια γωνια της γριας Ευρωπης να την εξερευνουμε οικογενιακος με τα ποδηλατα μας.


καλος σας βρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos L 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 15 Ιούλ 2021
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιούλ 2021, 16:33:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σας παιδιά, καλώς σας βρήκα!!

Μένω Αθήνα, έχω ένα Citroen C3 Aircross diesel αυτόματο και σκέφτομαι να πάω σε κάτι μεγαλύτερο, συγκεκριμένα είμαι ανάμεσα στο c5 και το 5008. Ελπίζω να με βοηθήσετε να κάνω την καλύτερη επιλογή για εμένα και την οικογένεια!

Ασχολούμαι με διαχείριση ρίσκου και ταξιδεύουμε αρκετά αν και λόγω μικρού μωρού αυτό το διάστημα συνήθως κάνουμε ταξίδια με μικρές αποστάσεις. Ωστόσο το 2ο παιδάκι είναι on the way και σκεφτόμαστε την "αναβάθμιση".

Το φόρουμ το βρήκα ψάχνοντας για το 5008 Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RiPorter (RiPorter)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4i (75 Hp) (2003)

Ένταξη: 17 Αύγ 2021
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Αύγ 2021, 09:53:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα παιδιά κ καλώς σας βρήκα!

Είμαι 38 ετών κ έχω ένα 206 1.4 μοντέλο του 2003. Είμαι λογιστής και από χόμπι πολλά και διάφορα, αλλά ως νέος πατέρας ο ελεύθερος χρόνος έχει συμπιεστεί πάρα πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex Da (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 208 1.2 PureTech (83hp) 2019

Ένταξη: 12 Αύγ 2020
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Σεπ 2021, 16:57:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σας Παιδιά!

Είμαι μέλος ένα χρόνο περίπου αλλά τώρα αξιώθηκα να γράψω. Αποφάσισα να ασχοληθώ λιγάκι με το peugeoυδάκι μου (208 PureTech 83hp 19') με πρωτή αλλάγη τις μεμβράνες.

Εϊμαι 31, ιδιωτικός υπάλληλος σε εταιρία πληροφορικής και λατρεύω την οδήγηση και τα θέατρα.

Έχω δει πολλά ενδιαφέροντα θέματα για διάβασμα και ενημέρωση εδώ, μιας και δεν είναι το φόρτε μου οι γνώσεις για τα αυτοκίνητα. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Μέλη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 295, 296, 297  Επόμενη
Σελίδα 296 από 297

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,6181s (PHP: 32% - SQL: 68%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on