PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Η ανάρτηση του RC στις πιο μικρές εκδόσεις.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Grigoris Hatz (Grigoris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.1 8v

Ένταξη: 29 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 96

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιαν 2018, 17:05:55    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot 206 rc αμορτισερ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι χαμηλώματος τα μαμα του rc; Τα φώτα σας πλζ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιαν 2018, 17:55:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατι πρεπει να ανοιγεις καθε φορα ενα νεο θεμα?
Δε μπορεις να γραφεις εκει που λεει αποριες, ή ακομα καλυτερα στο τοπικ "αμορτισερ 206" ????? Evil


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Ιαν 2018, 21:29:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι κάνουν για χαμηλωμένα αυτοκίνητα


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Ιαν 2018, 20:06:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΧΙ δεν ειναι χαμηλώματος

το αν μπορεις να τα βάλεις με "μείων 3 ποντους" ελατηρια είναι αλλη συζήτηση Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Ιαν 2018, 20:38:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έχω βάλει πάνω από 100 σετ τα 10-15 είναι σε χαμηλωμένα αυτοκίνητα και μέχρι σήμερα δεν έχουν πρόβλημα.
Χαμηλωμένα αυστηρά 3 πόντους .


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Ιαν 2018, 23:00:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τηλεμαχε μηπως εχεις μετρησει μηκος μποτας αμορτισερ RC αλλα και συνολικο μηκος με το εμβολο σε εκταση και συγκρινεις με εκεινο των αμορτισερ των αλλων εκδοσεων?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2018, 00:21:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα,το "προβλημα" ειναι κατι το πολυ σχετικο.
Και 20 χρονια πριν,ολοι βαζαμε στα σαξοραλλα φαρδια χαμηλωματος με Bilstein gr N και δεν καταλαβαιναμε να υπαρχει προβλημα,ασχετα αν κυκλοφορουσαμε με μια αναρτηση που δεν δουλευε πουθενα,με οτι συνεπαγεται αυτο για την ασφαλεια ολων μας. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2018, 10:25:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Καλα,το "προβλημα" ειναι κατι το πολυ σχετικο.
Και 20 χρονια πριν,ολοι βαζαμε στα σαξοραλλα φαρδια χαμηλωματος με Bilstein gr N και δεν καταλαβαιναμε να υπαρχει προβλημα,ασχετα αν κυκλοφορουσαμε με μια αναρτηση που δεν δουλευε πουθενα,με οτι συνεπαγεται αυτο για την ασφαλεια ολων μας. Confused


αυτο ακριβως Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2018, 21:46:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Καλα,το "προβλημα" ειναι κατι το πολυ σχετικο.
Και 20 χρονια πριν,ολοι βαζαμε στα σαξοραλλα φαρδια χαμηλωματος με Bilstein gr N και δεν καταλαβαιναμε να υπαρχει προβλημα,ασχετα αν κυκλοφορουσαμε με μια αναρτηση που δεν δουλευε πουθενα,με οτι συνεπαγεται αυτο για την ασφαλεια ολων μας. Confused
... είπε ο άνθρωπος που πούλησε 2λιτρο κλιό για να πάρει fiat punto και χάθηκε στο σκοτάδι ... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Ιαν 2018, 22:07:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την πρώτη ευκαιρία θα σας το μετρήσω.
Τώρα για τα 106 και saxo όταν τους τα εξηγούσα σαν τεχνικός και τα παιδιά που είχαν τα 106 και τα saxo δεν είχαν λεφτά για κάτι καλλίτερο στο μάτι .Γιατί στη αρχή όλοι το μάτι βλέπανε. Αυτά τα γράφω επειδή μέχρι και το 2002 ήμουν εξουσιοδοτημένο συνεργείο Peugeot και τα 106 ήταν καθημερινά στο συνεργείο μου. Να φανταστείτε ότι το χαμήλωμα οι ζάντες οι μπάρες θόλου και οι σκούπες έμπαιναν στο αυτοκίνητο πρίν το πάρουν βόλτα κατευθείαν από την έκθεση στο συνεργείο.
Όλοι τα θέλανε πίτα τουλάχιστον 5 πόντους κάτω!!!
Τι θα κάνατε εσείς στη θέση μου????
Όσο για αυτούς που ξέρανε μας είχε φάει το πορτοφόλι ή Peugeot sport για αμορτισέρ πιατέλα ελατήρια ράβδους κλπ και φυσικά βάζω και των εαυτόν μου μέσα.
Πονεμένη ιστορία.
Αυτά τα γράφω επειδή θιξαμε το θέμα ανάρτηση.


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Φεβ 2018, 03:50:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν βοηθάει κανέναν έχω το παρακάτω στο αρχείο μου.

(είχα μετρήσει μόνο μήκος ο καθυστερημένος πριν τα πουλήσω τα πρώτα μου, και τα υπόλοιπα είναι με μέθοδο των τριών επάνω στη φωτό που είχα πάρει, στο "135-140mm" το σωστό πρέπει να είναι 140)




Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Φεβ 2018, 07:25:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2019, 17:13:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρααααρρρρρρρργκκκκ!!!

ρε σεις τελικά αν εγώ βρω κάπου 2 ελατήρια από RC και τα φορέσω:
θα χαμηλώσω, θα ψηλώσω ή θα μείνω στα ίδια?
επίσης
θα σκληρύνω, θα μαλακώσω...?
τι θα πάθω ρε παιδί μου????

αυτά
ευχαριστώ
πάω πίσω σπηλιάααααρρρρρρρργκκκκ!!!


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιαν 2019, 13:41:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαμηλωσεις εως 1 ποντο
σκληρυνεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Ιαν 2019, 13:45:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μ'αρέσεις. είσαι σίγουρος για τον πόντο? κάτι φωτό που βλέπω από rc μόνο χαμηλότερα δε φαόινονται στο θόλο και φοράνε και 17άρες ζάντες.
Μπακάλικα τα μαθηματικά βέβαια...
Πάντως ψήνομαι.
αν βάλω θα ενημερώσω

thanks


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2020, 04:53:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έφτιαξα (λίγο πρόχειρα) αυτό εδώ, με φουλ διαστάσεις των original αμορτισέρ του 206RC, να υπάρχει κι εδώ για όποιον ενδιαφέρεται και θέλει να κάνει υπολογισμούς:



Τα ελατήρια του έχουν 30cm ασυμπίεστο μήκος και είναι 25Ν/mm (143 ibs/inch) και βέβαια δουλεύουν με μπόλικη προφόρτιση (ενώ στις coilover αν βάλουμε πιο σκληρά, π.χ. 17ποντα 40άρια ή 50άρια, συν helpers, τα περνάμε και με το χέρι).

Το ενδιαφέρον που δεν το βρίσκεις εύκολα σε σχετικές συζητήσεις είναι η δουλειά που κάνουν τα 8-ποντα bump stops πολυουρεθάνης που έχει βάλει ο Γάλλος, τα οποία καθότι η συνολική διαδρομή των αμορτισέρ είναι ~14 εκατοστά και το αμάξι "κάθεται" γύρω στα 7 εκατοστά εμπρός όταν πατήσει στο δρόμο, ήδη δέχονται φορτίο με την ανάρτηση σε "ηρεμία". Το "πρώτο στάδιο" τους είναι σχετικά μαλακό (καθότι αρκετά κούφιο) και συμπιέζεται λίγο και με το χέρι, αλλά σκληραίνουν εκθετικά όσο αυξάνεται το φορτίο. Οπότε το σχετικά μαλακό ελατήριο ακόμα και σε μικροανωμαλίες πρακτικά δε δουλεύει μόνο του.

[EDIT: κανέναν ειιδικό σε bump stops ξέρουμε;]


Curse Of The Traveller


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nido στις Σαβ 01 Αύγ 2020, 12:08:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2020, 09:40:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ ωραια δουλεια Nido, τα πηρες προσφατα καινουρια και τα μετρησες??
Ξερουμε αν υπαρχουν ακομα σε στοκ οι μπουκαλες του RC?(σε αρκετα ανταλλακτικα, μου εχουν πει για τελος παραγωγης...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Αύγ 2020, 11:55:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι κάτι παλιά μου που τα είχα κρατήσει & τα είχα βάλει επάνω μέχρι να καταλήξω στο σωστό ελατήριο κλπ για μια ανάρτηση της AST (η οποία ήταν τελείως ακατάλληλη για δρόμο χωρίς "μπότες" σηκώματος 60mm, καθώς με τις ρόδες στον αέρα ήσουν όπως με τη μαμά ανάρτηση και τις ρόδες να πατάνε).
Δεν είχα ακούσει κάτι για τέλος παραγωγής τους, αν τα αναζήτησες πρόσφατα ξέρεις καλύτερα από εμένα....
Rolling eyes


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Αύγ 2020, 04:10:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρεμπιπτόντως, τα bump stops που έχουν τα αμορτισέρ του RC (αυτά εδώ: https://partsfinder.bilsteingroup.com/en/article/febi/37176?make=Peugeot) δεν υπάρχουν πουθενά σε στοκ αυτή τη στιγμή Ελλάδα ούτε στην Peugeot ούτε σε after market (από onparts, κλπ). Επειδή λειτουργούν μαζί με τα ελατήρια (κι όχι μόνο όταν πάει να τερματίσει η διαδρομή των αμορτισέρ) θέλω να τα πάρω στην πρέσα να τα μετρήσω τι δυνάμεις χρειάζονται για συγκεκριμένη συμπίεση (από 8cm που είναι ελεύθερα, σε 7cm, 6cm, 5cm, κλπ)... Δεν ξέρω αν το έχει κάνει κάποιος αυτό το "πείραμα" με τα δικά του... Αν όχι, θα επανέλθω....


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Αύγ 2020, 18:54:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο κ.nido μας για το σχεδιάγραμμα!!

Smile Smile


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Επόμενη
Σελίδα 13 από 14

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1562s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on