PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ήχος από παγιδευμένα νερά 206cc

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nickgeo11 (nick)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 15 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 45

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούλ 2020, 17:20:10    Θέμα δημοσίευσης: Ήχος από παγιδευμένα νερά 206cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα στο γκρουπ..
Μετά από έντονες βροχές παρατηρώ στα πρώτα 2-3 χιλιόμετρα που θα διανύσω ένα ήχο από εγκλωβισμένα νερά πίσω κ δεξιά . Καθώς κινουμε βλέπω ότι αφήνω αρκετά νερά στον δρόμο σαν να έχω ένα λάστιχο ποτίσματος μαζί μου
Η καμπίνα είναι στεγνή κ μάλλον έχει βουλώσει κάποια υδροροη (εύχομαι δλδ μην ειναι τίποτα άλλο)
Γνωρίζει κάποιος να μου πει που είναι στο περίπου οι υδρορροές σε 206cc να τις τσεκαρω η αν έχει αντιμετωπίσει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα κ φτάσει κάτι άλλο πχ κάποιο λάστιχο σε παράθυρο κτλ
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,059s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on