PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σκουξιμο πισω αριστερα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
George69 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 GTI (16V) (1998)

Ένταξη: 08 Μάρ 2020
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Καρδίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2020, 22:52:21    Θέμα δημοσίευσης: Σκουξιμο πισω αριστερα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια μολις αλλαξα αξονα πισω σε rallye 106 καινουργιον μαζι με ρουλεμαν καινουργια γνησια snr και μολις στριβω αριστερα κανει ενα σκουξιμο μονο πισω αριστερα και οταν παταω σε σκαμπανεβασματα παλι μονο πισω αριστερα τι να φταιει ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostas-106- (Konstantinos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye

Ένταξη: 08 Νοέ 2018
Δημοσιεύσεις: 26
Τόπος: Aλιβέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Ιούν 2020, 09:05:41    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σκουξιμο πισω αριστερα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George69 έγραψε:
Καλησπερα παιδια μολις αλλαξα αξονα πισω σε rallye 106 καινουργιον μαζι με ρουλεμαν καινουργια γνησια snr και μολις στριβω αριστερα κανει ενα σκουξιμο μονο πισω αριστερα και οταν παταω σε σκαμπανεβασματα παλι μονο πισω αριστερα τι να φταιει ?


Και εμενα κανει ακριβως το ιδιο μετα απο επισκευη αξονα. Ειναι κατι σαν πορτα με παλιο μεντεσε να κανει ενα τριξιμο στα σαμαρακια κ στις μικρες λακουβες. Δεν εχω καταλαβει τι ειναι αλλα 1 χρονο που εχει βγει απ την επισκευη δεν μου εχει προκαλεσει προβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Ιούν 2020, 16:26:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ριξτε μια ματια σε μπαρακια ζαμφορ

τετοια τριξιματα ειχα εγω (στο mazda) σε ανωμαλιες σαμαρακια ραμπες κλπ ενω στην ευθεια ηταν ολα καλα και εφταιγαν τα μπαρακια ζαμφορ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Ιούν 2020, 20:33:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κλασσικη περιπτωση, εχουν ξεσφιξει οι 13ρες βιδες της πισω αντιστρεπτικης! Θελουν σφιξιμο 35nm και κολλα σπειρωματων για να ξενοιασεις Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,083s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on