PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Ελαστικά για GT/Rallye/RC 17" 205/40,205/45,215/40
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 81, 82, 83  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιούλ 2018, 17:46:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Goodyear Eagle F1 Assymetric3 σε 215/45/17. Μεταμορφώνουν το αυτοκίνητο και ξαφνικά έχει πρόσφυση και φρενο από άλλη διάσταση.

Πριν χρόνια άκουσα τη συμβουλή του Τάκη και πρωτοέβαλα το Assymetric2 και ήταν το πιο αγαπημένο μου με μεγάλη διαφορά. Δοκίμασα 2-3 τύπους ακόμα ενδιάμεσα. Ούτε κοντά δεν ήταν το αυτοκίνητο σε αίσθηση και επιδόσεις.

Αν το δοκιμάσετε, δεν θα βάλετε ποτέ ξανά άλλα λάστιχα πάνω σε 207. Τρώγονται γρήγορα λόγω μαλακής γόμας αλλά στο βρεγμένο έχουν ακόμα καλύτερο κράτημα από ό,τι στο στεγνό.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιούλ 2018, 17:48:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

milvas7 έγραψε:
thodorisls έγραψε:
Καλησπέρα ήρθε η ώρα να αλλάξω τα pirelli να βάλω Michelin pilotsport 4 ή continental premiumcontact 6 ? Και τα δύο 215/45/17


Το μισελέν πιο άκαμπτο πλαινό προφίλ το κοντινεντάλ πιο τουριστικό


Πιο από τα δύο θα κράταγε περισσότερο το μαμά κράτημα του όπως είχα με το pirelli ?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιούλ 2018, 22:15:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλο αμάξι αλλά εγώ με τα καινούρια pirelli p zero δε σκέφτομαι καν να δοκιμάσω άλλο λάστιχο

Βέβαια η καινούρια σειρά (όταν τα έβαλα πριν κάνα 6μηνο) έβγαινε από 18 και πάνω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
milvas7 (miltos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RALLYE ON LIMITS

Ένταξη: 29 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Ιούλ 2018, 00:54:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:
milvas7 έγραψε:
thodorisls έγραψε:
Καλησπέρα ήρθε η ώρα να αλλάξω τα pirelli να βάλω Michelin pilotsport 4 ή continental premiumcontact 6 ? Και τα δύο 215/45/17


Το μισελέν πιο άκαμπτο πλαινό προφίλ το κοντινεντάλ πιο τουριστικό


Πιο από τα δύο θα κράταγε περισσότερο το μαμά κράτημα του όπως είχα με το pirelli ?


Αν σου άρεσε η αισθηση του πιρελλι σε κρατημα, τοτε το μισελεν ειναι κοντα σε πλαινο, καλυτερο σε κρατημα κ μεγαλη διαρκεια ζωης.Επισης θα εβαζα κ συν οτι κοπαναει λιγοτερο απο το πιρελλι


Καθότι γάλλοι στο steering κ έλληνες στο thinking..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Ιούλ 2018, 14:48:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Goodyear Eagle F1 Assymetric3 σε 215/45/17. Μεταμορφώνουν το αυτοκίνητο και ξαφνικά έχει πρόσφυση και φρενο από άλλη διάσταση.

Πριν χρόνια άκουσα τη συμβουλή του Τάκη και πρωτοέβαλα το Assymetric2 και ήταν το πιο αγαπημένο μου με μεγάλη διαφορά. Δοκίμασα 2-3 τύπους ακόμα ενδιάμεσα. Ούτε κοντά δεν ήταν το αυτοκίνητο σε αίσθηση και επιδόσεις.

Αν το δοκιμάσετε, δεν θα βάλετε ποτέ ξανά άλλα λάστιχα πάνω σε 207. Τρώγονται γρήγορα λόγω μαλακής γόμας αλλά στο βρεγμένο έχουν ακόμα καλύτερο κράτημα από ό,τι στο στεγνό.


Σε 91Υ?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Ιούλ 2018, 16:54:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:

Σε 91Υ?


Ναι, αποκλειστικά.
Εχουν C σε κατανάλωση αλλά Α στη βροχή!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Ιούλ 2018, 16:56:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
thodorisls έγραψε:

Σε 91Υ?


Ναι, αποκλειστικά.
Εχουν C σε κατανάλωση αλλά Α στη βροχή!


Άρα λες γενικά να κοιτάω μόνο για 91Υ? Κυρίως όλα τα καλά ελαστικά έχουν Α βροχή και C κατανάλωση, εκτός ;πο τα pirelli που έχουν Β και F


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιούλ 2018, 06:58:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την αλλαγη διαστασης απο 205 σε 215 ειχε κανενας θεμα με τον αισθητηρα πιεσης ελαστικου?


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιούλ 2018, 23:39:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
Με την αλλαγη διαστασης απο 205 σε 215 ειχε κανενας θεμα με τον αισθητηρα πιεσης ελαστικου?


Όχι, ποτέ. Άλλωστε δεν αλλάζει κάτι στη θέση του.
Προσοχή μόνο όταν αφαιρούν τις βαλβίδες ώστε να μην τις χαλάσουν βάζοντας τα νέα λάστιχα. Το σώμα της βαλβίδας είναι μαλακό.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Ιούλ 2018, 23:40:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:

Άρα λες γενικά να κοιτάω μόνο για 91Υ? Κυρίως όλα τα καλά ελαστικά έχουν Α βροχή και C κατανάλωση, εκτός ;πο τα pirelli που έχουν Β και F


Δυστυχώς τα λάστιχα αξιολογούνται με βαθμό ανάλογο των επιδόσεών τους και τα συγκεκριμένα Pirelli δεν αποτελούν εξαίρεση. Είναι αυτό που γράφουν (σκ@τ@ και σκ@τ@). Έχουν φτιάξει και καλύτερα.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Byakuya (Ηaris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 LeMans 0012

Ένταξη: 10 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 205
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούλ 2018, 04:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Goodyear Eagle F1 Assymetric3 σε 215/45/17. Μεταμορφώνουν το αυτοκίνητο και ξαφνικά έχει πρόσφυση και φρενο από άλλη διάσταση.

Πριν χρόνια άκουσα τη συμβουλή του Τάκη και πρωτοέβαλα το Assymetric2 και ήταν το πιο αγαπημένο μου με μεγάλη διαφορά. Δοκίμασα 2-3 τύπους ακόμα ενδιάμεσα. Ούτε κοντά δεν ήταν το αυτοκίνητο σε αίσθηση και επιδόσεις.

Αν το δοκιμάσετε, δεν θα βάλετε ποτέ ξανά άλλα λάστιχα πάνω σε 207. Τρώγονται γρήγορα λόγω μαλακής γόμας αλλά στο βρεγμένο έχουν ακόμα καλύτερο κράτημα από ό,τι στο στεγνό.


Θεωρεις οτι θα φθαρουν γρηγοροτερα απο τα μαμα(RC) Bridgestone Potenza;


I enjoy every moment cause it's just a moment and then is gone......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pug_rules 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 21 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Σεπ 2018, 11:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα, έχει δοκιμάσει κανείς Michelin PS4 σε 215/45/17 να μοιραστεί εντυπώσεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vansak (ANTONIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 1.6 GT 2009

Ένταξη: 28 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Απρ 2019, 19:02:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκέφτομαι 225/45R17 για να πάρω λίγο προφίλ ακόμη. Άραγε ταιριάζει ή είναι εκτός ορίων και θα βρίσκει θόλο???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Μάϊ 2019, 13:09:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vansak έγραψε:
Σκέφτομαι 225/45R17 για να πάρω λίγο προφίλ ακόμη. Άραγε ταιριάζει ή είναι εκτός ορίων και θα βρίσκει θόλο???


Σαν διάστση είναι σχεδόν ίδιο με το μαμά βήμα. Φοράω κι εγώ. Δεν βρίσκει πουθενα... βέβαια αυτό εξαρτάται και από το τι offset έχεις σε περίπτωση που έχεις αλλάξει ζάντες κτλ.


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vansak (ANTONIS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 1.6 GT 2009

Ένταξη: 28 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 91

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Μάϊ 2019, 10:20:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

'Andy'-lag έγραψε:
vansak έγραψε:
Σκέφτομαι 225/45R17 για να πάρω λίγο προφίλ ακόμη. Άραγε ταιριάζει ή είναι εκτός ορίων και θα βρίσκει θόλο???


Σαν διάστση είναι σχεδόν ίδιο με το μαμά βήμα. Φοράω κι εγώ. Δεν βρίσκει πουθενα... βέβαια αυτό εξαρτάται και από το τι offset έχεις σε περίπτωση που έχεις αλλάξει ζάντες κτλ.


Ζάντες έχω τις αρχικές δικές του, άρα αν δε δημιουργεί θέμα στους αισθητήρες πίεσης είμαστε οκ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2020, 11:03:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φοραω εδω και 4.5 χρονια τα Goodyear Eagle F1 Assymetric2 ,ηρθε η ωρα μαλλον για νεα λαστιχα,η χρηση ειναι κυριως για μεσα στην πολη ,με ανεβασμα καμια φορα σε πεζοδρομιο,οδηγηση χαλαρη ,το αμαξι ειναι μαμα 207gt ,λεω να δοκιμασω τα kormoran που ειναι οικονομικα αλλα φοβαμαι μην βγουν τελειως πατατα,καποια προταση για τα παραπανω κριτηρια που αναφερω?και τι πιστευετε για το kormoran τα εχει δοκιμασει καποιος σε gt?


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2020, 12:10:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
φοραω εδω και 4.5 χρονια τα Goodyear Eagle F1 Assymetric2 ,ηρθε η ωρα μαλλον για νεα λαστιχα,η χρηση ειναι κυριως για μεσα στην πολη ,με ανεβασμα καμια φορα σε πεζοδρομιο,οδηγηση χαλαρη ,το αμαξι ειναι μαμα 207gt ,λεω να δοκιμασω τα kormoran που ειναι οικονομικα αλλα φοβαμαι μην βγουν τελειως πατατα,καποια προταση για τα παραπανω κριτηρια που αναφερω?και τι πιστευετε για το kormoran τα εχει δοκιμασει καποιος σε gt?


Δεν θα στα συνιστουσα υπαρχουν και αλλα ελαστικα οικονομικα καλυτερα.Τι οριο εχεις στο μυαλο σου?
Τα kormoran ποσο τα βρισκεις?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Ιαν 2020, 12:18:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

205 η τετραδα τα κορμοραν,δεν εχω βσλει καποιο οικονομικο οριο, σε σκεψεις ειμαι,αν θα βαλω κατι οικονομικο και να το κρατησω 2-2,5 χρονια ή κατι ακριβο και να παω παλι στα 4-4,5 χρονια.


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιαν 2020, 12:26:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
205 η τετραδα τα κορμοραν,δεν εχω βσλει καποιο οικονομικο οριο, σε σκεψεις ειμαι,αν θα βαλω κατι οικονομικο και να το κρατησω 2-2,5 χρονια ή κατι ακριβο και να παω παλι στα 4-4,5 χρονια.


Προφανώς το ακριβό. Και όχι για να σε βγάλει 4-4,5 χρόνια. Αλλά για να είναι καλύτερο, σωστότερο και ασφαλέστερο ως προς το αμάξι σου. Και θα το αλλάξεις ΟΤΑΝ χρειαστεί και όχι όσο έχεις εσύ στο μυαλό σου. Αυτή είναι η άποψή μου. Είναι μια αγορά που γίνεται κατά μ.ο. 1 φορά ανά 4 χρόνια και που καθημερινά επιβιβάζεστε σε αυτό το μέσο μεταφοράς, άρα, θεωρητικά θα θέλετε να μετακινείστε με ασφάλεια εσείς, η οικογένειά σας και οι φίλοι σας. Δεν αξίζει μια "έκπτωση" 100-200 ευρώ, με αντίστοιχη "έκπτωση" του χρόνου ζωής σας.

ΥΓ.1. Εγώ πχ στο σαράβαλό μου, βάζω continental premium 5 185/60/14 με κόστος ~240 ευρώ και ψάχνεις kormoran σε 17άρα (τουλάχιστον) ζάντα, πλάτος 205/215 και κόστος 205 ευρω;

ΥΓ.2. Ρε παιδιά, πήρατε αμάξι 150-200 άλογα, δώσατε 20+ χιλιάρικα κάποτε και σκέφτεστε να του βάλετε λάστιχα της σειράς; Embarassed


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Ιαν 2020, 14:41:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω τα δοκιμασα σε 2 επαγγελματικα και αποδειχθηκαν εντελως αναξιοπιστα και με μικρη διαρκεια ζωης.
Δεν στα συνιστω.
Εαν μιλαμε για 205/45/17 με μια ματια που εριξα στο skroutz ειδα οτι απο 270 η τετραδα μεχρι 320 εχει αξιολογα ελαστικα επωνυμα (falken,toyo,kumho,hankook)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 81, 82, 83  Επόμενη
Σελίδα 82 από 83

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2166s (PHP: 33% - SQL: 67%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on