PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Τί ανάρτηση για το rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 57, 58, 59  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
khpouross (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 (8v) rallye (1997)

Ένταξη: 12 Αύγ 2019
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιαν 2020, 09:25:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Πισω δεν εχεις θεμα με ελεύθερο μηκος εκτός και αν πεις να το κανεις σαύρα απο χαμηλωμα.
Μπροστα ειναι το προβλημα...

Πισω,ιδανικα,τα σεταρεις με σχετικα μαλακο/γρηγορο bump και σκληρο/αργο rebound και εισαι ΟΚ,δεν ξανασχολεισαι.
Στελιο πρεπει να σε ευχαριστησω,οπως και τα υπολοιπα μελη της ομαδας που βοηθανε.Πισω καποια στιγμη με το καλο θα την σεταρω σωστα,επισης θα ξανασηκωσω το αυτοκινητο στο μαμα υψος,ελπιζω να θυμαται-ξερει τα νουμερα ο μηχανικος,μπροστα μαλλον θα καταργησω το στενο ελατηριο και θα επιστρεψω στα φαρδια)ευτυχως τα εχω ακομα).Αναρτηση θα κρατσω προσωρινα την καγιαμπα και επειτα βλεπω,ισως την sprint που προαναφερθηκε.Εκτος αν το sprint εχει κοντο καλαμι οποτε θα ψαξω κατι αλλο,διοτι το χαμηλωμα το ψιλομετνιωσα γενικα


In dubio pro reo.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Ιαν 2020, 16:31:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να ευχαριστήσεις ρε,σιγα,αυτη ηταν και η ουσια των forum.

Για τα στενα ελατηρια,και εμενα μου αρέσει το χαμηλωμα αλλά πανω απο 2cm δεν δουλευει σωστα η αναρτηση ή θελει παράλογη σκληρότητα με οτι συνεπαγεται αυτο...

Αν μεινεις στα μαμα ελατηρια,βαζεις οτι αμορτισερ θες,δεν θα εχεις κανενα θεμα.
Αν παλι θες να χαμηλωσεις,πρεπει να βρεις αμορτισερ με κοντο εμβολο αλλά οικονομοτεχνικα θα σου κοστισει παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pan10 (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16v 2000

Ένταξη: 03 Σεπ 2019
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιαν 2020, 13:15:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά τα koni Str ταιριαζουν με μαμα ελατήρια?
Σκεφτομαι να βαλω αυτα στο 16v που εχω, αν δεν υπαρχουν τα εργοστασιακα στην πεζο.
Ειναι πολυ σκληροτερα των εργοστασιακων?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Ιαν 2020, 23:05:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαση δηλωσεων Koni,ειναι δυο κλικ πιο σφιχτα στο rebound,φιλοσοφια σχεδιασης peugeot sport δηλαδη αλλά στο πιο ηπιο.
Λογικα θα ειναι πολυ καλη επιλογη ή τουλαχιστον ετσι πιστευω μιας και εγω τα εχω σαν υποψηφια επιλογη για το δικο μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pan10 (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16v 2000

Ένταξη: 03 Σεπ 2019
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Ιαν 2020, 23:06:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Βαση δηλωσεων Koni,ειναι δυο κλικ πιο σφιχτα στο rebound,φιλοσοφια σχεδιασης peugeot sport δηλαδη αλλά στο πιο ηπιο.
Λογικα θα ειναι πολυ καλη επιλογη ή τουλαχιστον ετσι πιστευω μιας και εγω τα εχω σαν υποψηφια επιλογη για το δικο μου.



Τελικα τα μαμα τα βρηκα. Ετσι μου ειπαν τουλαχιστον οτι υπαρχουν στις κεντρικες αποθηκες. Ελπιζω να μην ειναι καμια οικονομικη σειρα η ο,τι αλλο.

Σκεφτομαι η αυτα η τα κονι. Φοβαμαι μηπως ειναι χειροτερα στο συνολο.
Το αυτοκινητο εχει 270.000 χλμ εντελως εργοστασιακο, ουτε καν εισαγωγη.
Αν και πιστευω πως σα τα μαμα δεν θα ναι. Η λογικη δηλαδη.

Καποιος μου ειχε πει και για Excel G αλλα δε νομιζω να υπαρχει συγκριση με Κονι / Μαμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
khpouross (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.6 (8v) rallye (1997)

Ένταξη: 12 Αύγ 2019
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2020, 15:38:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pan10 Καλησπερα,καποιος ανθρωπος που ασχολειται με το θεμα μου ειχε πει πως αν και η peugeot βγαζει τα γνησια αμορτισερ για το 106,δεν ειναι ιδια με αυτα που φορουσε οταν κυκλοφορησε.


In dubio pro reo.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pan10 (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16v 2000

Ένταξη: 03 Σεπ 2019
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Φεβ 2020, 23:43:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

khpouross έγραψε:
pan10 Καλησπερα,καποιος ανθρωπος που ασχολειται με το θεμα μου ειχε πει πως αν και η peugeot βγαζει τα γνησια αμορτισερ για το 106,δεν ειναι ιδια με αυτα που φορουσε οταν κυκλοφορησε.


Καλησπέρα φιλε, ρωτησα την Πεζο αν ειναι 2ης διαλογης και μου ειπαν οχι. Με φοβιζει και μενα αυτο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Φεβ 2020, 00:52:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν υπαρχουν πια γνησια ανταλλακτικα ιδια με τους τοτε κωδικους.

Τα γνησια αμορτισερ τοτε ηταν Boge,η Boge δεν υπαρχει εδω και πολλα χρονια,εχει εξαγοραστει απο την Sachs και τα Sachs ουδεμια επαφη εχουν με τα Boge που εβαζε το εργοστασιο.
Τα εχω πληρωσει και το μετανιωσα,για αυτο σας το λεω,δεν ειναι επειδη το ακουσα απο αλλους... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pan10 (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16v 2000

Ένταξη: 03 Σεπ 2019
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Φεβ 2020, 13:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Δεν υπαρχουν πια γνησια ανταλλακτικα ιδια με τους τοτε κωδικους.

Τα γνησια αμορτισερ τοτε ηταν Boge,η Boge δεν υπαρχει εδω και πολλα χρονια,εχει εξαγοραστει απο την Sachs και τα Sachs ουδεμια επαφη εχουν με τα Boge που εβαζε το εργοστασιο.
Τα εχω πληρωσει και το μετανιωσα,για αυτο σας το λεω,δεν ειναι επειδη το ακουσα απο αλλους... Sad


Ευχαριστω Στελιο. Αρα ειχα δικιο που και εγω δεν το πιστευα μεσα μου.
Αρα θα παω πλεον για Κονι StrT. Ελατηρια παιζει να βρω η ουτε και αυτα?
Αλλιως ποια μπορω να βαλω στην θεση των εργοστασιακων?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pan10 (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16v 2000

Ένταξη: 03 Σεπ 2019
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Φεβ 2020, 13:46:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εφοσον τα μαμα αμορτισερ δεν υπαρχουν, προσανατολιζομουν σε κατι πιο ποιοτικο και κατ επεκταση σκληροτερο αλλα οχι κουτσουρο με νορμαλ υψος/τροχους. Ειμαι μεταξυ οπως ειπα koni str.T και B6. Πιστευω οτι τα Κονι θα ειναι καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Φεβ 2020, 18:07:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Δεν υπαρχουν πια γνησια ανταλλακτικα ιδια με τους τοτε κωδικους.

Τα γνησια αμορτισερ τοτε ηταν Boge,η Boge δεν υπαρχει εδω και πολλα χρονια,εχει εξαγοραστει απο την Sachs και τα Sachs ουδεμια επαφη εχουν με τα Boge που εβαζε το εργοστασιο.
Τα εχω πληρωσει και το μετανιωσα,για αυτο σας το λεω,δεν ειναι επειδη το ακουσα απο αλλους... Sad


+1




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Φεβ 2020, 07:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν το κοστος των μαμα ελατηριων αε καινουργια ειναι λογικο,εννοω κατω απο 100 ευρω,δεν το συζηταμε καν...
Αν παλι λεμε για παραπανω,βρισκεις μεταχειρισμένα,δεν παθαίνουν κατι,τα αναγνωρίζεις ετσι και αλλιως απο τα χρώματα που εχουν πανω τους. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
pan10 (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16v 2000

Ένταξη: 03 Σεπ 2019
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2020, 11:25:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Αν το κοστος των μαμα ελατηριων αε καινουργια ειναι λογικο,εννοω κατω απο 100 ευρω,δεν το συζηταμε καν...
Αν παλι λεμε για παραπανω,βρισκεις μεταχειρισμένα,δεν παθαίνουν κατι,τα αναγνωρίζεις ετσι και αλλιως απο τα χρώματα που εχουν πανω τους. Wink


Ελατηρια εχω τα εργοστασιακα. Θελω να τα αλλαξω μονο και μονο λογω 20ετιας. Μου ειπαν οτι υπαρχουν, αρκετα πανω απο τα 100 ευρω. Δε ξερω παλι αν ειναι οι παλιοι κωδικοι. Αντιστοιχο σε aftermarket υπαρχει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sonapos (panos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 (8v) rallye (1997)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2019
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Σεπ 2020, 13:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδια. Έχει κανένας άποψη για όλο το σετακι coilover της gaz το φθηνό για 106 , αν θα δουλέψει;;; Η θα είναι κούτσουρο ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Σεπ 2020, 08:32:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι σκληροτητας ελατηρια δινουν;


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonapos (panos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 (8v) rallye (1997)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2019
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Σεπ 2020, 01:25:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Τι σκληροτητας ελατηρια δινουν;
This Gaz Coilover kit (GHA347) fits all models of the Peugeot 106 and includes a set of front coilovers plus a set of adjustable rear dampers. The standard kit comes with 300lb front springs
300 λίμπρες. Αλλά στην kam Racing λέει ότι για fast road πολλοί τα δουλεύουν με 170-220 και αν θες έχεις την δυνατότητα να σου αλλάξουν με κάτι τέτοιο αντί τα 300αρια που έρχονται στο σετ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Σεπ 2020, 14:06:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον, τα πισω gaz, τα ειχε ο αδερφος μου στο saxo του. Πολυ αξιολογο αμορτισερ, με τη δυνατοτητα ρυθμισης, το φερνεις ευκολα εκει που θες και ακομη και με εργοστασιακες ραβδους δουλευουν αψογα! Για τα μπροστινα, δεν εχω αποψη, το μονο που σου προτεινω, ειναι να τα παρεις με ελατηρια 225lbs, που ειναι οτι πρεπει για χρηση δρομου. Εγω ελατηρια της gaz εχω στο δικο μου, με την προαναφερθεισα σκληροτητα και ακομη και στην πιστα των μεγαρων λειτουργησαν αψογα!


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonapos (panos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 (8v) rallye (1997)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2019
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Σεπ 2020, 21:38:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Λοιπον, τα πισω gaz, τα ειχε ο αδερφος μου στο saxo του. Πολυ αξιολογο αμορτισερ, με τη δυνατοτητα ρυθμισης, το φερνεις ευκολα εκει που θες και ακομη και με εργοστασιακες ραβδους δουλευουν αψογα! Για τα μπροστινα, δεν εχω αποψη, το μονο που σου προτεινω, ειναι να τα παρεις με ελατηρια 225lbs, που ειναι οτι πρεπει για χρηση δρομου. Εγω ελατηρια της gaz εχω στο δικο μου, με την προαναφερθεισα σκληροτητα και ακομη και στην πιστα των μεγαρων λειτουργησαν αψογα!
αν βάλω πίσω τα gaz για μπροστά τι θα πρότεινες ; Και επίσης ο αδερφός σου μπροστά τι έχει και πως συμπεριφέρεται με αυτόν τον συνδυασμό ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Σεπ 2020, 22:51:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπροστα ειχαμε bilstein κυρλαγκιτση με ελατηρια gaz 275lbs, μεχρι που το πουλησαμε. Ο συνδιασμος αρεσε και στους δυο μας καθως ηταν πολυ φιλικο και ρυθμισιμο σε συνθηκες δημοσιου οδικου δικτυου (βουνο). Θα σου το προτεινα ανεπιφυλακτα, αλλα δε γνωριζω το στυλ οδηγησης σου και επισης το θεμα αναρτηση ειναι εντελως υποκειμενικο για να σου πω βαλ'τα με κλειστα ματια. Πρεπει λιγο να το ρισκαρεις...


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sonapos (panos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.6 (8v) rallye (1997)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2019
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Σεπ 2020, 03:59:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
Μπροστα ειχαμε bilstein κυρλαγκιτση με ελατηρια gaz 275lbs, μεχρι που το πουλησαμε. Ο συνδιασμος αρεσε και στους δυο μας καθως ηταν πολυ φιλικο και ρυθμισιμο σε συνθηκες δημοσιου οδικου δικτυου (βουνο). Θα σου το προτεινα ανεπιφυλακτα, αλλα δε γνωριζω το στυλ οδηγησης σου και επισης το θεμα αναρτηση ειναι εντελως υποκειμενικο για να σου πω βαλ'τα με κλειστα ματια. Πρεπει λιγο να το ρισκαρεις...
ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 57, 58, 59  Επόμενη
Σελίδα 58 από 59

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2396s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on