PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΑΣΜΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2019, 11:15:03    Θέμα δημοσίευσης: ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΑΣΜΑΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα γνωριζει κανεις για καποιο συνεργειο που ασχολειται αποκλειστα με σασμαν χειροκινητα απο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...γιατι εχω παρει 5 και ολοι ασχολουνται ειτε μονο με αυτοματα ειτε με φορτηγων.
( δεν θελω συνεργειο αυτοκινητου)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 08 Δεκ 2019, 23:35:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι σασμαν θες να επισκευασεις και γιατι δεν θες να ειναι συνεργείο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2019, 09:09:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι σε 3-4 συνεργεια που ρωτησα θελαν κανα 300 ευρω μονο να κατεβασουν-ανεβασουν σασμαν..και μετα κανα 100αρικο ακομα για την επισκευη + τα ανταλακτικα αλλα 100-150...ενω στην Αθηνα παραδεθγμα ειδα κανα 2 που περναν 150 ευρω ανεβασμα κατεβασμα αλλα ασχολιοντουσαν μονο με επισκευες σασμαν...
το σασμαν ειναι απο 207 1,6 120 θελει ρουλεμαν διαφορικου αποτι μου ειπαν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2019, 10:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ανεβα κατεβα σασμαν σε 207 300 ευρω?οκ μαλλον εδω κατω ειμαστε μαλ**ες?!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2019, 12:27:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εκει σε εσας ποσο περνει ο δικος σας ας πουμε ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2019, 18:41:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σου πω τι παίρνω εγώ πάνω κάτω βαλβολινες 120 ευρώ 100 λύσε δεσε σαζμαν συν τα ανταλλακτικά (ρουλεμάν σετ συμπλεκτου τδιμουχες χωνάκι κλπ)και γενικά οι τιμές και σε συναδέλφους εκεί παίζουν τώρα αν ο άλλος σου πει 100 το ανέβα κατέβα και 120 το λύσε δεσε δεν το κιυβ3ντιαζω καν μέσος όρος κόστους εκεί ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Δεκ 2019, 20:02:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ουτε καν, αν ειχαν εδω τις τιμες αυτες θα τα ειχα κανει χτες. ακομα και με 200 να βρω παλι δεν ειναι μικρη διαφορα 80 ευρω για το πανω κατω σε σχεση με εκει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2019, 08:23:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ή σε λαθος συνεργεια ρωτας ή σε ψαρευουν και φουσκωνουν τις τιμες,στα περισσοτερα συνεργεία απο 100 εως 150 ζητανε για ανεβα-κατεβα συν οτι προκυψει απο ανταλλακτικα.Αντε να σου ζητησουν και ενα 50αρικο πανω για το ανοιξε-κλεισε.

Υ.Γ.Τα ρουλεμαν να τα αλλαξεις και τα 6,οχι μονον του διαφορικου,και αυτα που κανουν θορυβο ΔΕΝ ειναι του διαφοριοου, και ων αξονων είναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2019, 21:12:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να με ψαρευουν δεν παιζει αυτες ειναι η τιμες σε αυτα που ρωτησα στανταρ
ενοειται θα αλαχτουν και τα 6....απλα ακομα ψαχνω τα ανταλακτικα τα ρουλεμαν και δεν ειμια σιγουρος πως να παρω τα σωστα ρουλεμαν πριν ανοιχτει διοτι ρουλεμαν αγοραζω απο πηγη εγω μονος μου...οσο για συνεργειο για προτεινε μου εσυ κατι σε αυτες τις τιμες που λες μιας και βλεπω Θεσσαλονικη εισαι και εσυ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2019, 22:13:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα πάντως για 207 με ΕΡ κινητήρα με υγραέριο και τα υλικά του ιδιοκτήτη 200 ευρώ ανέβα κατέβα λύσε δέσε μου φαίνονται πολύ καλά και μάλλον τσάμπα αν περιλαμβάνουν ΦΠΑ κλπ


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2019, 22:18:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεχρι 200 καλα ειναι ανεβα-κατεβα λυσε δεσε +ανταλακτικα δικα μου χωρις ΦΠΑ ενοειται η τιμη

Το θεμα ειναι να μας προτεινει απο εδω κανα Θεσσαλονικιος κανα συνεργειο με αυτες τις τιμες γιατι εγω εκει που ρωτησα ολοι θελλαν απο 300 εως 350.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2019, 23:12:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλοχωρι ειναι ο Προφητης που ειναι στα κοστολογια που λεμε,στο κεντρο ειναι οι Βασιληδες που αν θυμαμαι καλα ειναι στην διαγωνιο πριν μπεις στην Αγιου Δημητριου,ανατολικα ειναι ο Συμεωνιδης(Λασκαρατου,περιοχη Ντεπω),ακομα πιο εξω ειναι ο Ορεστης στο Ρυσιο,κλπ,κλπ.

Επιλογες πολλες,κοστολογια οπως σου ειπα εκει περιπου που συζηταμε.
Στο κατω-κατω ενα σασμαν ΜΑ ειναι,οχι κανα αυτοματο ή κανα σειριακο απο κανα αγωνιστικο... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Δεκ 2019, 23:38:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1 απο αυτους μου ειπε 300 δεν αναφερω πιος για ευνοητους λογους...
αυτον που λες πριν μπεις αγιου Δημητριου καταλαβα πιος ειναι δεν τον ειχα σκεφτει θα ρωτησω και εκει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2019, 18:46:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν τελικά θες να το κάνεις σε συνεργείο, στείλε μήνυμα να σου πω συνεργείο που αναλαμβάνει και την επισκευή του κιβωτιού... Δεν το δίνει έξω δηλαδή...


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2019, 20:23:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σου εστειλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2019, 20:29:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι ακομα απλα παρακαλω μονο σιγουρες απαντησεις υπαρχει καποιος τροπος να ξερω πως θα παρω τα σωστα ρουλεμαν ? με βαση τον τυπο σασμαν ισως η καποια νουμερα δεν ξερω καποια λυση ? γιατι θα τα παρω εγω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniss (antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 16V 120hp

Ένταξη: 07 Δεκ 2019
Δημοσιεύσεις: 32

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Δεκ 2019, 21:12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hellas4x4 έγραψε:
Αν τελικά θες να το κάνεις σε συνεργείο, στείλε μήνυμα να σου πω συνεργείο που αναλαμβάνει και την επισκευή του κιβωτιού... Δεν το δίνει έξω δηλαδή...


αν μπορεις στειλε γιατι στελνω μνμ αλλα δεν σου ερχεται .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Δεκ 2019, 22:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

antoniss έγραψε:
κατι ακομα απλα παρακαλω μονο σιγουρες απαντησεις υπαρχει καποιος τροπος να ξερω πως θα παρω τα σωστα ρουλεμαν ? με βαση τον τυπο σασμαν ισως η καποια νουμερα δεν ξερω καποια λυση ? γιατι θα τα παρω εγω

Με πλαισιο μπορεις να τα παρεις,το θεμα ειναι αυτος που θα πας,να εχει προγραμμα να τσεκαρει κωδικους με το πλαισιο,συν να σου δωσει αυτα που πρεπει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0542s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on