PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σχετικά με τις κατηγοροποιήσεις του Forum

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Oannes (Νικος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 CC (2009) 120HP

Ένταξη: 30 Οκτ 2019
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2019, 15:29:50    Θέμα δημοσίευσης: Σχετικά με τις κατηγοροποιήσεις του Forum Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νέο μέλος αλλά παρακολουθώ το forum εδώ και κάμποσο διάστημα διότι απέκτησα ένα 207 cc (120hp) πριν μερικούς μήνες.

Αυτό που νομίζω ότι θα ήταν πρακτικό για τα μέλη και για όποιον επισκέπτη θέλει να αναζητήσει πληροφορίες για θέματα που αφορούν το αμάξι του, θα ήταν μια πιο σαφής κατηγοριοποίηση των θεμάτων ανάλογα με τον τύπο του αυτοκινήτου.

Δεν σας κρύβω ότι ήταν και παραμένει για μένα πολύ δυσχερής η άμεση αναζήτηση μιας πληροφορίας σχετικά με το μοντέλο που έχω.

Θα ήταν καλύτερο εάν εντός των θεμάτων υπήρχε κατηγοριοποίηση ανάλογα του μοντέλου:
π.χ. Κινητήρας ->
-> peugeot 106
-> peugeot 207 cc (120hp)
-> peugeot 207 cc (150hp turbo)
κ.τ.λ. ...

Κατά αυτό τον τρόπο διευκολύνεται η αμεσότητα στην πληροφορία...

Με εκτίμηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimpeugeot1 (Dimitris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.1 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 80
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Δεκ 2019, 09:22:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Δεκ 2019, 13:21:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αχ βαχ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0947s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on