PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χειμερινά λάστιχα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sabo (Σαββας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 22 Σεπ 2019
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Οκτ 2019, 15:38:34    Θέμα δημοσίευσης: Χειμερινά λάστιχα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα στα παιδια και καλως σας βρηκα, ειμαι κατοχος ενος peugeot 206 1.4 16v, θα ηθελα τα φωτα σας στο τι χειμερινα λαστιχα να βαλω, οι διαστασεις απο τα χειμερινα που μου ειχαν δωσει μαζι με το αμαξι ειναι 175/65/14, να κοιταξω παλι για 175/65/14 η να δω για 185/65/14. Απο ποια χειμερινα λαστιχα μεινατε εσεις ικανοποιημενοι και τι διαστασεις μου προτεινετε.

Ευχαριστω εκ των προτερων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Νοέ 2019, 13:25:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ιδια διασταση με τα εργοστασιακα θα βαλεις.

Θα δοκιμασω τα MS77plus της Uniroyal.
Με τα CrossClimate (4season) δεν εμεινα ικανοποημενος. Μετρια στο χιονι, πολυ μετρια στο στεγνο και παραλογα προωρη φθορα.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimpeugeot1 (Dimitris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 106 1.1 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 80
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Δεκ 2019, 11:40:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω όταν το πhρα φόραγε bridgestone. Πάω σε έναν λάστιχά του λέω βάλε μου τα καλύτερα που έχεις. Μου έβαλε continental και έμεινα πολύ ικανοποιημενος. Σε χιονιά άλλοι να γλιστράνε και να φεύγουν σε μάντρες και εγώ χωρίς αλυσίδες ούτε να μου γλιστράει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1014s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on