PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ζητειται Σαλονι και οργανα apo RC

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sifis23 (οδυσσεας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 21 Οκτ 2019
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Νοέ 2019, 23:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Ζητειται Σαλονι και οργανα apo RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας μαγκες ψαχνω για σαλονι απο rc (Bucket derma alkantara) και για οργανα(κοντερ-στροφομετρο μαυρα) για να τα βαλω στο rallye μου...επισης θελω να ρωτησω αν μπορω να τα παραγγειλω απο αντιπροσωπια και ποια η τιμη τους κατα προσεγγιση. ευχαριστω πολυ παιδια Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Νοέ 2019, 12:13:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το καθε καθισμα εχει περιπου οσο το αμαξι σου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Νοέ 2019, 15:54:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως αξιζει αν βρεις μεταχειρω σε καλη κατασταση,καμια σχεση με τα gt ,που εχει το δικο μου,εχει δοκιμασει κανεις να βαλει μονο οδηγου συνοδηγου,ταιριαζουν με το υπολοιπο σαλονι?ή θα ειναι αρκετα παραταιρα?


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sifis23 (οδυσσεας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 21 Οκτ 2019
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Νοέ 2019, 00:41:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για κανενα τετοιο ειμαστε δλδ Cool
https://vast.gr/index.php/catalog/product/view/id/7286/s/kathismata-bucket-kobi-kokkino-mayro/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sifis23 (οδυσσεας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 21 Οκτ 2019
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Νοέ 2019, 16:26:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
ο καθε καθισμα εχει περιπου οσο το αμαξι σου
ξερεις τιμη? αν ναι πες την γτ το αμαξθ μου δεν ξερεις ποσο κοστιζει....προφανως Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Νοέ 2019, 17:52:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sifis23 έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
ο καθε καθισμα εχει περιπου οσο το αμαξι σου
ξερεις τιμη? αν ναι πες την γτ το αμαξθ μου δεν ξερεις ποσο κοστιζει....προφανως Smile


Για να παρεις μια ιδεα χωρις καθισμα και τιποτα απο σκελετο η κατω ταπετσαρια κανει περιπου 700-800 ευρω η πλατη γυρω στα 500 και η ταπετσαρια της πλατης εμπρος πανω απο 1200
Μιλαμε μονο για το ενα καθισμα και παντα χωρις τιποτα απο σκελετο καθισματος. Laughing
Κανε τους λογαριασμους σου....... Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Νοέ 2019, 18:02:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
παντως αξιζει αν βρεις μεταχειρω σε καλη κατασταση,καμια σχεση με τα gt ,που εχει το δικο μου,εχει δοκιμασει κανεις να βαλει μονο οδηγου συνοδηγου,ταιριαζουν με το υπολοιπο σαλονι?ή θα ειναι αρκετα παραταιρα?


Μια χαρα ταιριαζουν! Δεν φαινεται η διαφορα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sifis23 (οδυσσεας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 21 Οκτ 2019
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Νοέ 2019, 18:10:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
sifis23 έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
ο καθε καθισμα εχει περιπου οσο το αμαξι σου
ξερεις τιμη? αν ναι πες την γτ το αμαξθ μου δεν ξερεις ποσο κοστιζει....προφανως Smile


Για να παρεις μια ιδεα χωρις καθισμα και τιποτα απο σκελετο η κατω ταπετσαρια κανει περιπου 700-800 ευρω η πλατη γυρω στα 500 και η ταπετσαρια της πλατης εμπρος πανω απο 1200
Μιλαμε μονο για το ενα καθισμα και παντα χωρις τιποτα απο σκελετο καθισματος. Laughing
Κανε τους λογαριασμους σου....... Rolling eyes


τωρα καταλαβα αδερφε. Οδηγου συνοδηγου 5000 τλχστν.

εχω βρει ενα σαλονι απο rc πιπιλα στα 1700 euro. θα παω να το παρω !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Νοέ 2019, 18:14:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και λιγα λες.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1076s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on