PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

gaz coilover adjustable kit σε 106
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιαν 2018, 23:55:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμπερ/συγκλιση.
Και υπαρχουν και για 206/306. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Ιαν 2018, 01:49:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassat έγραψε:
Pughell έγραψε:
...
Απλά αν καποιος στο Α6 βαλει και τα ρυθμιζομενα ακρα πισω συν τα ψαλιδια μπροστα,εκει ναι,βεβαιως και παιζει με διαφορετικες σκληροτητες λογο αυξημενου μοχλικου.


...επιτρέψτε μου που επέμβω, με μια όχι τόσο σχετική ερώτηση,
αλλά
υπάρχουν ρυθμιζόμενα άκρα για τον πίσω άξονα; και τι ακριβώς ρυθμίζεται;
/ Β


http://www.106rallyeforum.com/forum2008/showthread.php?t=92763


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Φεβ 2018, 11:49:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολωνεζικη hardcore να δουμε απο τιμη τι παιζει.
www.sxracing.com


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Σεπ 2019, 10:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω να κανω μια απλη ερωτηση μετα απο 10 χρονια κατοχης του 106 και μιας και πατησα 32. η bilstein η σπορτ που φοραω τοσο καιρο με eibach ελατηρια 3mm μου χει σπασει τα νευρα. η Ροδος που μενω πλεον εχει δρομους του κωλου. Να το επαναφερω σε μαμα υψος η να μιλησω με κυρλακιτση να του πω τι θελω και να φτιαξω δυο ελατηρια για τα χοντρομπουκαλα. Τι λετε? Βασικα ανετο το θελω και κοιτουσα και για coilover gaz/bc αλλα επεσα στο θεμα πανω και μπερδευτηκα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Σεπ 2019, 11:13:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα φτιαχτα ελατηρια τα ξεχνας...
Μπορεις να μιλησεις με Κυρλαγκιτση και να του στειλεις δικες σου για επισεκυη, αλλα ανετο οπως το θελεις στα 32 σου, δεν θα ειναι...

Στη θεση σου, εφοσον πλεον ζητας να μην σε κουραζει το αυτοκινητο, θα εβαζα μαμα ελατηρια με μαμα μπουκαλες και μαμα υψη πισω αξονα και θα το αφηνα. Μια χαρα στριβει 106 με τα εργοστασιακα του, εκτος κι αν η επιλογη ελατηριων χαμηλοματος γινεται για την ποζερια στην καφετερεια Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Σεπ 2019, 15:04:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααασε ρε Θοδωρη με τα 32, μια χαρα ηλικια εχουμε!
Εγω κυκλοφορω ακομη με sparco rev, ζωνες 4αρων και σεμι Laughing
Τα coilover, αν γινει σωστη επιλογη ελατηριων, ισως να ειναι και πιο ανετα απο τα χαμηλωματος!
Φιλος μου με 13ρι ραλλυ, εστειλε μια 4αδα sport που ειχε στον κυρλαγκιτση γιατι τα εκλασαν τα εργοστασιακα και κανει κωλοτουμπες απο τη χαρα του με τον τροπο που συμπεριφερεται το αυτοκινητο.
Βεβαια αυτος χρησιμοποιησε εργοστασιακα ελατηρια, κατι που μπορεις να κανεις κι εσυ Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Σεπ 2019, 18:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργη για διευκρίνισε λίγο.Στο 13αρι είχε μαμά ελατήρια και έβαλε vilstein sport ανακατασκευασμένα στον Κυρλακιτση?


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Σεπ 2019, 19:43:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

m_power_lunatic έγραψε:
Γιώργη για διευκρίνισε λίγο.Στο 13αρι είχε μαμά ελατήρια και έβαλε vilstein sport ανακατασκευασμένα στον Κυρλακιτση?

Ωωω ναι! Μαμα ελατηρια με bilstein sport! Cool


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1534s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on