PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εισαγωγή και πεταλούδα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιούν 2007, 11:33:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
....Επίσης λογικά δεν θα έπρεπε για να έχει ακόμα μεγαλύτερο αποτέλεσμα να έχει σχήμα φτερού αεροπλάνου; Laughing Laughing Laughing

Ναι,αμα ζητησω κατι τετοιο απο τον παππου,το πιο πιθανο ειναι οτι θα θελει να κανει τον κωλο μου σαν σχημα φτερου αεροπλανου απο τα κλωτσομπουνιδια... Closed Topic Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούν 2007, 19:55:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να υπρνθυμίσω ότι για να υπάρχει ''χειροπιαστό'' αποτέλεσμα απότι και αν κάνει κανείς στην εισαγωγή θα πρέπει να τη ''συντονίσει'' στο ίδιο φάσμα στροφών με την εξαγωγή.... Rolling eyes


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2007, 21:09:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να έχουμε μια πιο αντικειμενική άποψη περί εισαγωγών θα υποστεί το σαξό μου ένα πείραμα.Αυτή τη στιγμή φοράω την ραλλίσια εισαγωγή.Θα το δυναμομετρήσω έτσι και μετά θα βάλω του 206 για να δούμε διαφορές.
Βεβαια παρόλο θα γίνει η δοκιμή εξέλιξης στο ίδιο δυναμόμετρο σίγουρα θα υπάρχουν κάποιες αποκλίσεις αλλά τουλ. θα έχουμε μια καλύτερη ιδέα.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Αύγ 2019, 13:22:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα!
Ξέρετε αν μπορεί να δουλέψει κομπλέ μεταλλική πεταλούδα απο 206-xsara, που είχαν εγκέφαλο 7.44, σε ηλεκτρικά 7.45?
Γενικότερα το έχει δοκιμάσει κανείς που να είχε πλαστική και την έχει αλλάξει με μεταλλική?
Ευχαριστώ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Αύγ 2019, 20:11:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομιζω η μια εχει 5 καλωδια και η αλλη 6 η το αντστροφο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Σεπ 2019, 20:10:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρήστο, είχα δοκιμάσει. Δεν ταιριάζει η πρίζα. Μην το προσπαθήσεις!


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Σελίδα 7 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,076s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on