PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 / 308 1.6Τ - Τροποποίηση Οθόνης πολλαπλών ενδείξεων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Σεπ 2018, 15:13:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
DimiP έγραψε:
οχι επετρεψε μου να παω πασο εγω εφοσον το εχεις ψαξει τοσο εμπεριστατωμενα.
απλα λυσε μου μια απορια: προχωρησε η δουλεια η οχι ; και αν οχι γιατι ;
Λίγο πιο πάνω στην σελίδα,
Steve Σαβ 24 Μάρ, 2018 15:02 έγραψε:
(η πλάκα είναι ότι το 2009 με μερικούς "developer" εδώ Ελλάδα είχα κάτι τέτοιο στο μυαλό μου για το 206 αλλά και άλλα οχήματα, όμως είχα φάει πόρτα γιατί "δεν γίνεται"... Evil Evil Mad Mad Mad )


Το κακό είναι ότι πριν 9 χρόνια δεν είχα αρκετά ανοικτό μυαλό για να ψάξω σε μια διεθνή πλατφόρμα τύπου "Upwork" (πρώην o-Desk) & "envatostudio" (πρώην FreelanceSwitch), να μίσθωνα έναν developer και να τελείωνε η δουλειά... Very happy


συγγνωμη μπορει να φταιει η πρεσβυωπια μου αλλα δεν βρηκα την απαντηση "λιγο πιο πανω στη σελιδα"
βοηθησε με.

επισης,
τωρα 9 χρονια μετα που "ανοιξε" το μυαλο ;;;
μη μου πεις οτι δεν βρισκεις 50.000 ευρω... αρχιζω σχεδον και ψηνομαι να τα βαλω εγω


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Σεπ 2018, 19:53:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
βοηθησε με.
Σε βοήθησα παραθέτοντας σου αυτό που έγραψα Smile

DimiP έγραψε:
επισης,
τωρα 9 χρονια μετα που "ανοιξε" το μυαλο ;;;
μη μου πεις οτι δεν βρισκεις 50.000 ευρω... αρχιζω σχεδον και ψηνομαι να τα βαλω εγω
Τώρα που άνοιξε το μυαλό είναι αργά, οι οθόνες των αυτοκινήτων έχουν όλες αντικατασταθεί από με 7" έγχρωμες από το εργοστάσιο Very happy

Επίσης υπάρχουν αρκετά απληκέησηω για τα κινητά που με ένα OBD των 15€ και €5 η εφαρμογή, βλέπεις αρκετά περισσότερα πράγματα (το 2009 τα smartphone δεν είχαν μπει τόσο πολύ στην αγορά)



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Σεπ 2018, 18:35:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συνοψιζοντας λοιπον, εσυ ειχες το σχεδιο ετοιμο δηλ
"Το ποσό το οποίο ανέφερα ήταν για παραγωγή 1000 πλήρως λειτουργικών τεμαχίων με την συσκευασία τους, με σύσταση εταιρείας κανονικής και όχι σε γκαράζ και λειτουργικά έξοδα ενός έτους"

αλλα δεν προχωρησε γιατι οπου απευθυνθηκες σου ειπαν οτι δε γινεται

Αλλα για καποιο περιεργο λογο επειδη εσυ επιμενεις οτι : "Το ποσό το οποίο ανέφερα ήταν για παραγωγή 1000 πλήρως λειτουργικών τεμαχίων με την συσκευασία τους, με σύσταση εταιρείας κανονικής και όχι σε γκαράζ και λειτουργικά έξοδα ενός έτους" αυτονοητα θεωρεις οτι εφταιξαν αυτοι που σου ειπαν οτι δε γινεται

το -οντως- να μην γινοταν οπως το ειχες εσυ σχεδιασει .... αποκλειεται (φανταζομαι)

πασο
μπορει να εχεις και δικιο Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Σεπ 2018, 20:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Συνοψιζοντας λοιπον, εσυ ειχες το σχεδιο ετοιμο δηλ


Και όχι μόνο! Διέθετε και 30cm.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Σεπ 2018, 22:55:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξέρω αν έχει νόημα να απαντήσω ύστερα από τον τρόπο που έκανες την τοποθέτηση σου, αλλά,

DimiP έγραψε:
αυτονοητα θεωρεις οτι εφταιξαν αυτοι που σου ειπαν οτι δε γινεται
Όταν γνωρίζεις από όλα τα υπόλοιπα εκτός από προγραμματισμό, αναγκαστικά βασίζεσαι σε αυτούς που γνωρίζουν και στην άποψη τους, η οποία μπορεί και να σου καταστρέψει όλη την ιδέα, όπερ και εγένετο Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Οκτ 2018, 22:05:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εξαιρετική υλοποίηση που δείχνει το δρόμο:
https://www.cars.com/articles/2018-ford-mustang-digital-dash-done-right-1420697876047/

(το hardware αν δεν απατώμαι το φτιάχνει η αμερικάνικη Visteon)


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Οκτ 2018, 05:16:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Δεν ξέρω αν έχει νόημα να απαντήσω ύστερα από τον τρόπο που έκανες την τοποθέτηση σου, αλλά,

DimiP έγραψε:
αυτονοητα θεωρεις οτι εφταιξαν αυτοι που σου ειπαν οτι δε γινεται
Όταν γνωρίζεις από όλα τα υπόλοιπα εκτός από προγραμματισμό, αναγκαστικά βασίζεσαι σε αυτούς που γνωρίζουν και στην άποψη τους, η οποία μπορεί και να σου καταστρέψει όλη την ιδέα, όπερ και εγένετο Smile


ελα ρε Steve που παρεξηγηθηκες εσυ, με τον τροπο που απαντησα...
Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1285s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on