PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Υπολείμματα λαδιού στο κινητήρα!!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Φεβ 2018, 20:39:45    Θέμα δημοσίευσης: Υπολείμματα λαδιού στο κινητήρα!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά!

Είμαι σχετικά νέος κάτοχος ενός 207 μοντ. 2008 με πραγματικά χλμ. γύρω στα 130.000. Έπεσα δηστυχώς σε αμάξι με γυρισμένα χλμ.

Σήμερα πήγα να κοιτάξω τα λάδια, μιας και η κατανάλωση ήταν εξ'αρχής γύρω στο 05λ/1000χλμ. αν και τελευταία αυξήθηκε και παρατήρησα τα υπολλείματα που φαίνονται στις φωτογραφίες.

Θα ήθελα τη γνώμη σας παρακαλώ. Πως έχει η κατάσταση λέτε?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.





207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2018, 10:26:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια φλαντζα ψευτοκαπακου θες δεν ειναι τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2018, 11:19:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για την απάντηση!
Πόσο καιρό μπορεί να αντέξει έτσι?
Επίσης μου κάνει ένα περίεργο θόρυβο όταν είναι κρύο κυρίως ο οποίος έχει να κάνει κ με το συμπλέκτη.. όταν τον πατάω δλδ κάπως σταματάει. Συνδέεται αυτό με τα υπολείμματα του λαδιού άραγε;

Δυστυχώς δεν έχουμε κ πολύ καλούς μάστορες εδώ γι'αυτό και ζητάω τη γνώμη σας. Δεν ξέρω καν αν αξίζει να κρατήσω ένα τέτοιο αμάξι.


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2018, 13:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχει πόσο θα αντέξει

Απλά μέχρι να την αλλάξεις θα σου ξερνάει λαδάκι

Όσο συμπληρώνεις και έχει μέσα το μοτέρ δεν έχει θέμα

Για τον ήχο δε ξέρω να σου πω

Δε πολυκατάλαβα και τι σου κάνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2018, 13:50:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
Δεν έχει πόσο θα αντέξει

Απλά μέχρι να την αλλάξεις θα σου ξερνάει λαδάκι

Όσο συμπληρώνεις και έχει μέσα το μοτέρ δεν έχει θέμα

Για τον ήχο δε ξέρω να σου πω

Δε πολυκατάλαβα και τι σου κάνει


Εφόσον δεν τίθεται θέμα αντοχής και δεν είναι κ πολύ μεγάλη ζημιά αποτι μου λες είμαστε μια χαρά!
Τώρα σε ότι αφορά τον ήχο αυτός εξαφανίζεται μόλις ζεσταθεί το αμάξι.. επίσης συνδέεται άμεσα με το συμπλέκτη καθώς σταματάει μόλις τον πατήσω.. αν βοηθάει.. το καλό που του θέλω του peugeot να μη ζητάει πολλά. Υποτίθεται πως θέλει service κάθε 20.000 χλμ!!


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2018, 15:03:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

arj1383 έγραψε:

Επίσης μου κάνει ένα περίεργο θόρυβο όταν είναι κρύο κυρίως ο οποίος έχει να κάνει κ με το συμπλέκτη.. όταν τον πατάω δλδ κάπως σταματάει. Συνδέεται αυτό με τα υπολείμματα του λαδιού άραγε;


Ίσως να είναι τα ρουλεμάν συμπλέκτη. Και καινούριο να βάλεις, μπορεί να στο κάνει οποτεδήποτε.

Πολλά peugeot το έχουν αυτό.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2018, 19:45:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα λάδια σου απάντησαν. Απλά μην το ξεχνάς μέχρι να φτιάξεις την φλάντζα του ψευτοκάπακου. Μετά απλά έλεγξε πόσο θα σου κάψει.
Ο θόρυβος είναι από τα ρουλεμάν του σασμάν.
Αν πατάς το αμπραγιάζ και σταματά!!.
Έλεγξε την βαλβολίνη και αν είναι χάλια άλλαξε με καινούριες καλής ποιότητας άν μπορείς.


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ 2018, 23:21:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

action_peugeot έγραψε:
Για τα λάδια σου απάντησαν. Απλά μην το ξεχνάς μέχρι να φτιάξεις την φλάντζα του ψευτοκάπακου. Μετά απλά έλεγξε πόσο θα σου κάψει.
Ο θόρυβος είναι από τα ρουλεμάν του σασμάν.
Αν πατάς το αμπραγιάζ και σταματά!!.
Έλεγξε την βαλβολίνη και αν είναι χάλια άλλαξε με καινούριες καλής ποιότητας άν μπορείς.


Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!
Μπορώ εγώ κάπως να ελέγξω τη βαλβολινη? Δυστυχώς δεν είμαι στην Αθήνα αλλά στη Κω και ένα θέμα με τα μαστορια εδώ το έχουμε όσο να 'ναι!

EDIT: Τελικά πάμε για δίσκο-πλατό και για φλάντζα ψευτοκάπακου. 2 σε 1!


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάρ 2018, 09:30:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά αλλάχτηκε τόσο η φλάτζα (50€) και σετ δίσκο-πλατό (230€).
Η αίσθηση στο συμπλέκτη εντελώς διαφορετική, πολύ μαλακός σε σχέση με τον προηγούμενο.

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες παιδιά.


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Μάρ 2018, 11:05:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

arj1383 έγραψε:

Η αίσθηση στο συμπλέκτη εντελώς διαφορετική, πολύ μαλακός σε σχέση με τον προηγούμενο.


Σε λίγες ημέρες θα γίνει πιο σφιχτό το πεντάλ, δε θα είναι τόσο μαλακό όπως όταν πρωτοτοποθετείται ο καινούριος δίσκος. Wink


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Αύγ 2018, 11:19:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Update : Το καπάκι άλλαξε, η κατανάλωση συνήλθε και σταδιακά αυξάνεται όλο αυτό το διάστημα όπου σημειωτέων κάνω 100χλμ. τη μέρα. Προχτές συμπλήρωσα λάδι και σήμερα μετά απο ~300χλμ. βλέπω το δείκτη κάτω απο το μισό! Έχω κάνει ποστ και στο sticky thread σχετικά με το αν καίει λάδια ο κινητήρας μας..

Φίλος απο άλλο φόρουμ με έβαλε σε σκέψεις και σήμερα με το φως της ημέρας άνοιξα το καπω και έλεγξα καλύτερα τη μηχανή γύρω γύρω. Το αποτέλεσμα είναι αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες. Όπως κοιτάμε τη μηχανή δεξιά και προς τα κάτω είναι εμφανής και απτή η διαρροή. Την προηγούμενη φορά ήταν γύρω γύρω απο το ψευτοκάπακο.



Τι μπορεί να είναι αυτό τώρα? Σήμερα με ~300χλμ είμαστε σχεδόν στα 2/3 της στάθμης.
Όποια γνώμη ευπρόσδεκτη.


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Αύγ 2018, 10:16:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα ατμοσφαιρικά ΕΡ καίνε κάποιες φορές περισσότερο από τα υπερτροφοδοτούμενα, δυστυχώς έχουν αυτό το σοβαρό ελάττωμα...
Να έβαλε λάθος ή μάπα λιπαντικά δεν ξέρω αλλά και τα καλά τα ρουφάνε σαν κοκτέιλ το καλοκαίρι.
Τώρα για επισκευή και τα σχετικά ανοίγεις καπάκι και δεν ξέρεις πόσο μπορεί να φτάσει κλπ κλπ


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Αύγ 2018, 15:13:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nik_psa έγραψε:
Tα ατμοσφαιρικά ΕΡ καίνε κάποιες φορές περισσότερο από τα υπερτροφοδοτούμενα, δυστυχώς έχουν αυτό το σοβαρό ελάττωμα...
Να έβαλε λάθος ή μάπα λιπαντικά δεν ξέρω αλλά και τα καλά τα ρουφάνε σαν κοκτέιλ το καλοκαίρι.
Τώρα για επισκευή και τα σχετικά ανοίγεις καπάκι και δεν ξέρεις πόσο μπορεί να φτάσει κλπ κλπ


Απλά με έχει τρομάξει ότι με 300χλμ η στάθμη έπεσε στον 1/3 της βέργας. Συνήθως αυτό συμβαίνει στα 1200-1500 χλμ.οποτε καταλαβαίνεις για τι διαφορά μιλάμε..

Σε ότι αφορά επισκευή ο μηχανικός μου εδώ είπε κάτι για 1700 με 2000€... Δεν ξέρω αν αξίζει η επισκευή ή να χρησιμοποιηθεί το ποσό αυτό για αγορά άλλου.


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Αύγ 2018, 15:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε μπας και μετράς τη στάθμη λαδιού σε διαφορετικές συνθήκες;

Όταν είναι ζεστό το μοτερ πέφτει η στάθμη γιατί μια ποσότητα βρίσκεται μεσα στο σύστημα, σε σχέση με το όταν είναι κρύο.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Αύγ 2018, 21:05:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Βρε μπας και μετράς τη στάθμη λαδιού σε διαφορετικές συνθήκες;

Όταν είναι ζεστό το μοτερ πέφτει η στάθμη γιατί μια ποσότητα βρίσκεται μεσα στο σύστημα, σε σχέση με το όταν είναι κρύο.


Στη συγκεκριμένη φάση μόνο με κρυο μετράω, αλλά και πάλι το έμπειρο το μάτι και με ζεστό κινητήρα μπορεί να διακρίνει τη στάθμη Shocked Very happy

Μετά από την επίσκεψη μου στο μάστορα, η διαρροή μου είπε πως είναι "απο την τσιμούχα του exhauster".. Με λίγα λόγια αυτό το στρογγυλό πραγματάκι κολλητά στη μηχανή στα δεξιά.

Αν και δεν τη χαρακτήρισε τραγική διαρροή που να δικαιολογεί την τόσο μεγάλη κατανάλωση..

Σε κάθε περίπτωση περιμένω να μου έρθει λαδάκι 5w40 liqui moly που μαζί με το oil saver της ίδιας εταιρείας ελπίζω να εξομαλύνει κάπως την κατάσταση, να περάσουν οι ζόρικοι μήνες και να πάρουν τα πράγματα το δρόμο τους.


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Αύγ 2018, 08:13:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kai αλλο μοτερ να βρεις παλι τα ιδια θεματα θα εχεις ενω με την επισκευη θα εισαι πολυ πιο σιγουρος και για περσσοτερο καιρο οτι δεν θα εχεις θεμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Αύγ 2018, 12:35:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Kai αλλο μοτερ να βρεις παλι τα ιδια θεματα θα εχεις ενω με την επισκευη θα εισαι πολυ πιο σιγουρος και για περσσοτερο καιρο οτι δεν θα εχεις θεμα


Μπορεί και να με μισήσετε όλοι με αυτό που θα πω αλλά όταν λέω άλλο εννοώ άλλο αυτοκίνητο (και όχι 207 φυσικά) Smile Smile


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Σεπ 2018, 08:35:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά την τελευταία συμπλήρωση λαδιού πριν μια εβδομάδα και κάτι λιγότερο απο 800χλμ. η στάθμη σήμερα το πρωί ήταν ακριβώς στη μέση!
Κάτι έγινε και επανήλθε στα φυσιολογικά του..


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Σεπ 2018, 20:30:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τυχερούλη! Μας κοψοχώλιασες.

arj1383 έγραψε:
Μετά την τελευταία συμπλήρωση λαδιού πριν μια εβδομάδα και κάτι λιγότερο απο 800χλμ. η στάθμη σήμερα το πρωί ήταν ακριβώς στη μέση!
Κάτι έγινε και επανήλθε στα φυσιολογικά του..



http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
arj1383 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 1.4 (16v) 2008

Ένταξη: 03 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 18

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Σεπ 2018, 19:55:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Τυχερούλη! Μας κοψοχώλιασες.


Χαχαχα! Εγώ να δεις κοψοχολιάσματα που έχω φάει τον τελευταίο ενάμιση χρόνο φίλε salex!

Btw μου απομένει 1 λίτρο και κάτι ψιλά από castrol 5w30 και σε λίγο θα μου το ζητήσει. Μόλις καεί και αυτό πάω βουρ για 5w40!


207 1.4 (16v) 2008
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1478s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on