PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ο Burns έξω από το WRC για το 2004

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2003, 17:05:05    Θέμα δημοσίευσης: Ο Burns έξω από το WRC για το 2004 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνα με Δελτίο Τύπου της Peugeot Sport, ο Richard Burns μετά το πόρισμα των Ιατρικών Εξετάσεων που υπεβλήθει, θα μείνει έξω από το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα την ερχόμενη χρονιά για λόγους υγείας.

Συγκεκριμένα το Δελτίο Τύπου αναφέρει:

17 NOVEMBER 2003

PRESS STATEMENT


Richard Burns has been undergoing tests in hospital to determine the cause of the health problem he suffered before Rally of Wales. These tests have been concluded and the doctors have now confirmed that he has an Astrocytoma. Richard will undergo a course of radiotherapy treatment which the doctors are confident will prove successful. However, they have confirmed that he will be unable to compete in the 2004 FIA World Rally Championship.

Richard says " I would really like to thank everyone for their continued support - it means a lot to me. My fans, the Peugeot WRC team and also everyone at Prodrive and Subaru have all been tremendous. The doctors have advised that I am unable to get back in a rally car for the 2004 FIA WRC Championship and I have to accept that. I'm obviously extremely disappointed but I am feeling very positive and I am determined to focus all of my efforts on getting back to full fitness as soon as I can."

Richard has asked that people respect his and his family's privacy in what has been, and will continue to be, a difficult period. Additional information will be given once Richard has completed the course of treatment referred to above.


Kρίμα και περαστικά!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2003, 19:33:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια πραγματα γινονται στο WRC!!! Πρωτα η Ford με το Focus, μετα ο Colin που δεν βρηκε ομαδα και τωρα ο Berns...Τιαλλο θακουσουμε μεχρι ναρχισει το πρωταθλημα...Κριμα,κριμα,κριμα...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
overgr (Σταύρος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 21 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 248
Τόπος: Παπάγου, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2003, 21:54:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι άλλο να πω, εκτός από περαστικά στον Burns.

Πολύ στεναχωρήθηκα, ρε γα**το. Νέος άνθρωπος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BLACK-HELL (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 ΧR

Ένταξη: 17 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ-ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2003, 23:30:59    Θέμα δημοσίευσης: !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ F.LOIX ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΝ ΠΑΕΙ ΟΠΩΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ HINDAI ΚΑΗΚΑΜΕ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ 307 ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ? ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?


BLACK-HELL
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2003, 23:36:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι ετοιμο για δραση...Ετσι λεει η πεζο τουλαχιστον!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Νοέ 2003, 07:59:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στεναχωρήθηκα για τον Burns. Περαστικά του εύχομαι με όλη μου την καρδιά...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Νοέ 2003, 09:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κρίμα, πολύ άτυχος ο Burns....
Άκυρο δηλαδή και το συμβόλαιό του με την Subaru....
Χμμμμμμ, μάλλον ανοίγει μια θέση οδηγού για το C. McRae....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Νοέ 2003, 10:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα να δεις τι μπορεί να σου βρούνε από μια ζαλάδα......

και το καλύτερο θα ήταν να του 'ρχοτανε ένα τέτοιο μέσα στον αγώνα..
τώρα, καλά που ήταν και ο Martin στο αμάξι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Νοέ 2003, 12:25:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικά κρίμα! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1024s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on