PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μαύρη λίστα - Βενζινάδικα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 31 Ιούλ 2012, 01:32:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
Τον τελευταιο καιρο που βαζω απο το συγκεκριμενο στη Χαμοστερνας βλεπω πολλα πυρακια και παρολο που ειναι πρατηριο δεν πρεπει να χει καθαρη βενζινη.


Μην μου λες τέτοια...
Εγώ τα τελευταία 2 χρόνια βάζω μόνο από εκεί βενζίνη στο αυτοκίνητο. Και για να είμαι ειλικρινής από τη Racing δεν έχω κάποιο παράπονο.


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Αύγ 2012, 15:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να πω μπορει να ναι κι ιδεα μου.. Ειδικα με το δικο σου προγραμματισμο πρεπει να βαζεις μονο Racing. Αρκει βεβαια να ναι σωστη. Που για να μη σου χει βγαλει κατι, νορμαλ πρεπει να ειναι. Ειναι και πρατηριο της Shell. Τι στο καλο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Theo_207RC (Θοδωρής)
Μέλος
Μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 RC by E-tuners

Ένταξη: 29 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Αύγ 2012, 14:20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mάλλον ιδέα σου πρέπει να είναι Γιώργο, γιατί όσους φίλους έχω που προσέχουν-αγαπάνε το αυτοκίνητο τους από εκεί βάζουμε όλοι.
Βέβαια με τις αντλίες δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει αλλά από θέμα ποιότητας δεν έχουμε παρατηρήσει κάτι αρνητικό μέχρι στιγμής.
Εγώ είμαι της άποψης καλύτερα να κλαίω τρία ευρώ το γέμισμα και να είναι καθαρή παρά να κλαίω ένα μοτέρ επειδή θα έχει μέσα πετρέλαιο θέρμανσης 100 οκτανίων... Laughing
Το θέμα είναι να συμβιβαστείς και να καταλάβεις ότι εφόσον ζεις στο Ελλαδιστάν δεν μπορείς να τα έχεις όλα... Δυστυχώς... Crying or Very sad


Πάνω απ' την ατμόσφαιρα υπάρχει η τουρμπόσφαιρα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Αύγ 2012, 14:44:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν λεω πυρακια εννοω οταν εχω 1η και παω να ανεβω μια ανηφορα, αν πατησω το γκαζι καπως νοχελικα και προοδευτικα, ωσπου το αμαξι να φορτωσει κανει αυτο τον ηχο σαν "πυρακια" γιαυτο υπεθεσα οτι θα ναι απο τη βενζινη. Κατα τ'αλλα ουτε κοψιματα κανει, ουτε τρεμουλα κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Σεπ 2012, 23:04:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μολις είχε ανάψει λαμπάκι στο σαξο και στο φουλάρισμα πήρε 47.4 λίτρα. (ντεποζιτο 45L)
Κλέψιμο 15€ δλδ.

Που? Στο φθηνότερο βενζινάδικο του Ηρακλείου ->

ΕΚΟ / ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ 58 - ΚΟΡΩΝΙ ΜΑΓΑΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2012, 00:28:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέχασες να πεις τη στάνταρ δικαιολογία εάν τους πεις "μα..." :

"Είναι επειδή γεμίζει και η σωλήνα"!

Λες και η σωλήνα χωράει σχεδόν 3 λίτρα. 'Η λες και όταν πήγες όχι απλά το είχες αδειάσει το τεπόζιτο, αλλά το είχες σκουπίσει κι όλας! Evil


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2012, 16:39:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου λέει ο αδερφός μου, βάλε στην AVIN στη γωνία Φρατζή και Ηλία Ηλιού. Φτηνή και καλή. Μου λέει "έχω βγάλει 450+ χλμ σχεδόν σε πόλη, με ρεζερβουάρ 40άρι. Γεμίζω κι εγώ τις προάλλες για δοκιμή, ο δείκτης δείχνει γεμάτος λίγο πάνω απ'την προτελευταία γραμμή. Λέω ας περιμένω λίγο, μπας και στρώσει.

Το κινώ για 3-4 μέρες εντός πόλης πάντα, έχει φτάσει οριακά κάτω απ'τη 2η γραμμή από πάνω (δηλαδή γεμάτο περίπου 3/4) κι έχω γράψει μόλις 80χλμ. Ενώ με βενζίνη από στρατιωτικό πρατήριο, έβγαλα την προηγούμενη φορά κάπου 470+.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Νοέ 2012, 17:38:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν εγώ έγραφα για αυτόν στη Φρατζή κάποιοι λέγανε άμα δεν ξέρω να μη μιλάω και να μη βγάζω βρώμες άδικα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιαν 2013, 15:48:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.scribd.com/doc/119208747/219-%CF%80%CF%81%CE%B1%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CE%BD%CE%BF%CE%B8%CE%B5%CF%85%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CF%8D%CF%83%CE%B9%CE%BC%CE%B1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206xs2 (Γρηγόρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 02 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 273
Τόπος: Αθήνα, Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιαν 2013, 22:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Randy έγραψε:
Οταν εγώ έγραφα για αυτόν στη Φρατζή κάποιοι λέγανε άμα δεν ξέρω να μη μιλάω και να μη βγάζω βρώμες άδικα.


Mιας και γείτονας στο συγκεκριμένο πρατήριο και μετά από συγκριτικές δοκιμές που έκανα για ένα μήνα με άλλο πρατήριο, διαπίστωσα ότι γεμίζοντας στην AVIN έκανα 50 km λιγότερα σε σχέση με το άλλο πρατήριο, σε ίδιες (όσο μπορούσα) συνθήκες κυκλοφορίας πόλης.

Κάτι που επίσης παρατήρησα είναι ότι στην περίπτωση της AVIN το λάμπακι άναβε όταν ο δείκτης ακουμπούσε την τελευταία γραμμή, ενώ στο άλλο πρατήριο γύρω στα 3 mm απο την γραμμή αυτή. Δεν ξέρω αν αυτό από μόνο του λέει κάτι...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιαν 2013, 00:18:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως κλεψιμο... 50km εντος πολης για μενα ειναι 8-10 ευρω βενζινη... Εγω απο την περιοχη σου βαζω σε ενα bp υπαρχου και βουλιαγμενης γωνια και ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος.. Wink

Off Topic αλλα στο δικο μου λαμπακι αναβει οταν ο δεικτης φτασει πολυ κατω απο την τελευταια γραμμη και μερικες φορες σε αποσταση αναπνοης απο τις κοκκινες γραμμες.. λες να εχω προβλημα με το δεικτη;; το εχω παρατηρησει...


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
unclenontas (nontas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.1 XN (1999)

Ένταξη: 31 Δεκ 2016
Δημοσιεύσεις: 39

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Δεκ 2017, 02:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεθάβω το νήμα για να δώσω απόψεις για βενζινάδικα στο Γαλάτσι.
Shell στα μισά της Γαλατσίου : τραγωδία, σβήσιμο, κακό ρελαντί, πυρακια.
Έκο στη Γαλατσίου λίγο πιο πάνω : καλή 100αρα, αξιοπρεπής 95αρα. Απαλευτο προσωπικό, ζήτησα να μου συμπληρώσει λάδι κ ο Θεός απλά άδειασε ένα ολόκληρο λίτρο, ενώ χρειαζόμουν 200-300ml
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tonymc (ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 01 Δεκ 2017
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Δεκ 2017, 08:56:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε και εδω στην παιανια εχω μια shell κοντα μου δεν εχει καλη ποιοτητα ουτε 100αρα ουτε 95αρα.....εχω ενα βενζιναδικο που λεγεται cyclon ναιμεν ειναι ιδιωτης αλλα φιλε η 95 αρα του δεν συγκρινεται!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση
SAXO N2 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


CITROEN SAXO GROUP N2

Ένταξη: 15 Δεκ 2017
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιαν 2018, 08:06:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαζω ΜΟΝΟ EKO και BP εταιρικα.

Τοσο για χρηση αγωνοστικη αλλα και πολιτικη.

Shell σπανια το ιδιο και cyclon. Παντα όμως μονο εταιρικα. Αλλωστε AVIN,CYCLON,SHELL από το ιδιο καζανι βγαινουν.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιαν 2018, 13:23:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ξεκαθαριστει κατι, ολοι μα ολοι στα πρατηρια τους, απο ενα βαρελι παιρνουν, η αδερφη μου δουλευει στα ΕλΠε. Εκτος απο την 100αρα την οποια την παιρνουν 95αρα απ τα ΕλΠε και μετα την πανε σε δικες τους δεξαμενες η καθε πετρελαικη, την παντρευουν με προσθετα και γινεται 100 οκτανιων. Και αυτα που λεγανε παλιοτερα κυριως σε πρατηρια Shell, οτι η 100αρα ερχεται απευθειας απ εξω, πλεον δεν υφισταται.

Shell παντως εδω Θεσσαλονικη, εχω βαλει 7-8 διαφορετικα εταιρικα και μη, επειδη εχω λογαριασμο Πειραιως και κυνηγαω τα yellows, σε οποιο ριμαδι πρατηριο ποτε δεν εβγαλε χλμ, δεν ειχα θεματα με την καυση πιρακια κλπ, ηταν ολα τα καυσιμα τους καθαρα, ωστοσο απο χλμ μεγααααλη μουφα, ειδικα η σκατοπροσφορα τους καθε Τριτη.... Στο 20αρικο 12-13λτ 130-140 χλμ
Σε αντιθεση με ΕΚΟ απλη παντα απο εταιρικο Καλυψω, παντοτε μου βγαζει περισσοτερα χλμ, στο 20αρικο παλι 12-13λτ ~170-200.
Πως γινεται τωρα αυτο, ακομη δεν εχω καταφερει να το βρω Shocked Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιαν 2018, 13:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christos_99 έγραψε:
Να ξεκαθαριστει κατι, ολοι μα ολοι στα πρατηρια τους, απο ενα βαρελι παιρνουν, η αδερφη μου δουλευει στα ΕλΠε. Εκτος απο την 100αρα την οποια την παιρνουν 95αρα απ τα ΕλΠε και μετα την πανε σε δικες τους δεξαμενες η καθε πετρελαικη, την παντρευουν με προσθετα και γινεται 100 οκτανιων. Και αυτα που λεγανε παλιοτερα κυριως σε πρατηρια Shell, οτι η 100αρα ερχεται απευθειας απ εξω, πλεον δεν υφισταται.

Shell παντως εδω Θεσσαλονικη, εχω βαλει 7-8 διαφορετικα εταιρικα και μη, επειδη εχω λογαριασμο Πειραιως και κυνηγαω τα yellows, σε οποιο ριμαδι πρατηριο ποτε δεν εβγαλε χλμ, δεν ειχα θεματα με την καυση πιρακια κλπ, ηταν ολα τα καυσιμα τους καθαρα, ωστοσο απο χλμ μεγααααλη μουφα, ειδικα η σκατοπροσφορα τους καθε Τριτη.... Στο 20αρικο 12-13λτ 130-140 χλμ
Σε αντιθεση με ΕΚΟ απλη παντα απο εταιρικο Καλυψω, παντοτε μου βγαζει περισσοτερα χλμ, στο 20αρικο παλι 12-13λτ ~170-200.
Πως γινεται τωρα αυτο, ακομη δεν εχω καταφερει να το βρω Shocked Shocked


Καλά αυτό με τα καύσιμα από εξωτερικό είναι όντως μεγάλη μούφα. Καταρχήν shell (και bp) είναι μόνο στο όνομα, καθώς έχουν εξαγοραστεί εδώ και χρόνια από ελληνικές εταιρίες και έχουν κρατήσει το brand (motor oil και εκο αντίστοιχα).

Όσο για την παρατήρησή σου, μου συμβαίνει και εμένα ακριβώς το ίδιο στο πετρέλαιο. Απλό diesel (όχι avio) από εταιρικό ΕΚΟ καλυψώ μου βγάζει αισθητά περισσότερα χιλιόμετρα από το -ακριβό- vpower diesel της εταιρικής shell.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιαν 2018, 13:59:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να δωσω και εγω ενα φιντμπακ (που λενε και στο χωριο):

Βενζιναδικο ΑΠ αναπαυσεως Γερκας/Χαλανδρι Αττικη(που εχει βαλει τεραστιες ταμπελες και υπερπροσφορες)

Πιο μουφα καυσιμο δεν υπαρχει. Τσιμπησα και εγω απο τις φτηνες τιμες και παραλιγο να την παθω:

αεριο-> τρελαθηκε το οργανο ενδειξης ενω και η μηχανη βαραγε

Βενζινη-> εκει πρεπει να κλεβει στην αντλια

μακρυα και αγαπημενοι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Ιαν 2018, 14:17:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vamvakoolas έγραψε:
να δωσω και εγω ενα φιντμπακ (που λενε και στο χωριο):

Βενζιναδικο ΑΠ αναπαυσεως Γερκας/Χαλανδρι Αττικη(που εχει βαλει τεραστιες ταμπελες και υπερπροσφορες)

Πιο μουφα καυσιμο δεν υπαρχει. Τσιμπησα και εγω απο τις φτηνες τιμες και παραλιγο να την παθω:

αεριο-> τρελαθηκε το οργανο ενδειξης ενω και η μηχανη βαραγε

Βενζινη-> εκει πρεπει να κλεβει στην αντλια

μακρυα και αγαπημενοι


για το silk oil λες?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Σελίδα 8 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0951s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on