PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Βελτιωση φρενων σε 106 rallye
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Νοέ 2012, 23:27:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jean έγραψε:
Γιάννη οι τρυπητές σου brembo ήταν?

Ναι Johnny Wink

Απλά τους είχε κάνει και έξτρα χαρακιές ο φρενάς...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Νοέ 2013, 23:11:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω βρει αυτούς τους δίσκους από... ξεκαθάρισμα αποθήκης ( όχι δικής μου, άλλος τους έχει και τους πουλάει Confused ).



Γνωρίζει κανείς τι.. σοι πράμα είναι? ( δεν είδα να γράφουν μάρκα πάνω)

Μέχρι πόσο να δώσω για να τους πάρω?

Εμφανισιακά πάντως είναι... καγκουρο-δισκόπλακες Shocked Very happy



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
θέμης (Θεμης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 rallye (16v)2001

Ένταξη: 26 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 38
Τόπος: stylida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2014, 15:48:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα παιδιά.Έχω το 106 μου και θα ήθελα κάτι ποιο δυνατό για το φρενάρισμα,
1 Από 307 1,6 283
2 Από xara 2.0 283
3 Από 206 1,6 266
το πρόβλημα ειναι οτι θέλω να μπούν κουτί και να μην κάνω πατέντες
αν έχει κάποιος φρένα για ραλλι παρακαλώ να μου στείλει π.μ. τι μου προτήνει καποιος που φοράει αυτα τα φρένα η κάτι σαν αυτά ευχαριστώ ... Very happy


ta m..nia kai ta moteria pan se lathos xeria
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Αύγ 2014, 22:15:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδή τα έχω δοκιμασει ολα, εχω καταλήξει σε 266 με τακάκια DS2500 (αν υπάρχουν ακόμη).
Ολα τα υπολοιπα είναι πολύ βαριά, έχουν ακριβά αναλώσιμα κτλ.

Φυσικά αν παίζει χρήμα, βάλε τα τετραπίστονα ΑΡ που χαν βγεί για το 106 cup.
Αλλά χλωμό να τα βρείς στην αγορά...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Jean (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye 16V, 106 S16 N/2

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 611
Τόπος: ..ξανά στο μπάκετ!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2014, 20:18:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε τα βρίσκεις το θέμα είναι πόσο έχουν.... Laughing



3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Αύγ 2014, 23:42:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε πόσο να χουν τώρα με τη κρίση; 300-400;


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2014, 11:37:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέμη δεν διαφωνώ οτι θα έχεις πιο "δυνατό" φρένο αλλά νομίζω για σπορ οδήγηση η εργοστασιακή διάσταση σε συνδυασμό με σωληνάκια υψηλής κι ενα καλό υγρό είναι πέρα από ικανοποιητικά. Προσωπικά προτείνω:

Δισκούς (κλασσικούς οχι τρυπητούς, χαρακτούς κτλ), σωληνάκια υψηλής, καλό υγρό & τακάκι ds2,5 ή mintex 1144. Προσωπικά δεν έμεινα παραπονεμένος ακόμα και σε χρήση πίστας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2014, 18:30:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Θέμη δεν διαφωνώ οτι θα έχεις πιο "δυνατό" φρένο αλλά νομίζω για σπορ οδήγηση η εργοστασιακή διάσταση σε συνδυασμό με σωληνάκια υψηλής κι ενα καλό υγρό είναι πέρα από ικανοποιητικά. Προσωπικά προτείνω:

Δισκούς (κλασσικούς οχι τρυπητούς, χαρακτούς κτλ), σωληνάκια υψηλής, καλό υγρό & τακάκι ds2,5 ή mintex 1144. Προσωπικά δεν έμεινα παραπονεμένος ακόμα και σε χρήση πίστας.



+10000000000000000000

και εγώ αυτό ειχα κάνει στο 106 μου και ήταν αψογο δεν ειχα θεμα με τα φρενα πουθενα...


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2017, 09:12:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επαναφέρω το topic για ερώτηση :
Στο XSi θα αλλαχτούνε σύντομα φρένα (δίσκοι-τακάκια) κυρίως λόγω παλαιότητας αλλά και σχετικής φθοράς μετά απο πολλά χρόνια - κινείται μια φορά τον μήνα και άν...
Δεν θα γίνει κάποια αναβάθμιση,απλά θα μπεί κάτι καλό/αξιοπρεπές που θα είναι κοντά ή καλύτερο απο τα εργοστασιακά φρένα.
Οι δίσκοι θα είναι σίγουρα Brembo ''απλοί'' (νομίζω όλα τα 106 με αεριζόμενους φοράνε ίδιους), στα τακάκια είμαστε ανάμεσα σε Textar, Bosch και Ferodo Premier.
Ο εργοστασιακός κωδικός για τακάκια XSi είναι 4252.64 τα οποία δεν υπάρχουν πλέον. Για τον συγκεκριμένο κωδικό τα τακάκια που δίνουν είναι τα εξής : Textar 2090603 (46euro) και αρκετά δύσκολο να βρεθούν, βρίσκω τα 2090506 τα οποία είναι για τον κωδικό 4252.65 που φοράνε τα απλά 14άρια και η τιμή τους είναι στα 25euro,στο site της Textar δείχνουν σχεδόν ίδια αλλά η μεγάλη διαφορά τιμής και ο διαφορετικός κωδικός αντιστοιχείας με μπερδεύουν. Μετά πάμε στα Bosch 0986460983 (29euro) τα οποία και τα δίνει μόνο για XSi 1.4/1.6 και Rallye 1.3, στις απλές εκδόσεις δίνει διαφορετικό κωδικό και υπάρχουν αλλά εκτός από δίσκους που έχω δοκιμάσει, για τακάκια δεν έχω άποψη. Τέλος είναι τα Ferodo Premier FDB719 (22euro) που επίσης δεν έχω βάλει ποτέ.
Άν δεν βρεθούνε τελικά τα Textar 2090603 η επόμενη λύση μάλλον θα είναι τα Bosch(είναι τα αμέσως ακριβότερα).
Όποιος έχει γνώμη ή που γνωρίζει ή έχει δοκιμάσει κάτι απο τα παραπάνω ας μας διαφωτίσει Wink




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2017, 14:53:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ferodo premier τα εβαλα πριν 2 περιπου μηνες σε δισκους 266 σε 206. Δεν ειδα σημαντικη διαφορα, ισα ισα το αντιθετο μπορω να πω. Αλλαξα μαζι και υγρα φρενων σε ferοdo 5.1 εγινε και εξαερισμος κλπ, η διαφορα που ειδα ειναι πως για τα "απροοπτα-αποτομα" φρεναρισματα θελει αρκετα παραπανω πιεση στο πεταλ απ οτι τα μαμα. Κατα τ αλλα ειναι τιμια για τα λεφτα τους, συγκεκριμενα στα ιδια χρηματα ομως θα προτιμουσα ξανα τα μαμα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2017, 05:39:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos 106xs έγραψε:
Επαναφέρω το topic για ερώτηση :
Στο XSi θα αλλαχτούνε σύντομα φρένα (δίσκοι-τακάκια) κυρίως λόγω παλαιότητας αλλά και σχετικής φθοράς μετά απο πολλά χρόνια - κινείται μια φορά τον μήνα και άν...
Δεν θα γίνει κάποια αναβάθμιση,απλά θα μπεί κάτι καλό/αξιοπρεπές που θα είναι κοντά ή καλύτερο απο τα εργοστασιακά φρένα.
Οι δίσκοι θα είναι σίγουρα Brembo ''απλοί'' (νομίζω όλα τα 106 με αεριζόμενους φοράνε ίδιους), στα τακάκια είμαστε ανάμεσα σε Textar, Bosch και Ferodo Premier.
Ο εργοστασιακός κωδικός για τακάκια XSi είναι 4252.64 τα οποία δεν υπάρχουν πλέον. Για τον συγκεκριμένο κωδικό τα τακάκια που δίνουν είναι τα εξής : Textar 2090603 (46euro) και αρκετά δύσκολο να βρεθούν, βρίσκω τα 2090506 τα οποία είναι για τον κωδικό 4252.65 που φοράνε τα απλά 14άρια και η τιμή τους είναι στα 25euro,στο site της Textar δείχνουν σχεδόν ίδια αλλά η μεγάλη διαφορά τιμής και ο διαφορετικός κωδικός αντιστοιχείας με μπερδεύουν. Μετά πάμε στα Bosch 0986460983 (29euro) τα οποία και τα δίνει μόνο για XSi 1.4/1.6 και Rallye 1.3, στις απλές εκδόσεις δίνει διαφορετικό κωδικό και υπάρχουν αλλά εκτός από δίσκους που έχω δοκιμάσει, για τακάκια δεν έχω άποψη. Τέλος είναι τα Ferodo Premier FDB719 (22euro) που επίσης δεν έχω βάλει ποτέ.
Άν δεν βρεθούνε τελικά τα Textar 2090603 η επόμενη λύση μάλλον θα είναι τα Bosch(είναι τα αμέσως ακριβότερα).
Όποιος έχει γνώμη ή που γνωρίζει ή έχει δοκιμάσει κάτι απο τα παραπάνω ας μας διαφωτίσει Wink

Όχι τεξταρ


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sotos 106xs (Σωτηρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 s1 BlueBullet

Ένταξη: 18 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 492
Τόπος: Somewhere In Time

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Φεβ 2017, 09:46:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christos_99 έγραψε:
Τα ferodo premier τα εβαλα πριν 2 περιπου μηνες σε δισκους 266 σε 206. Δεν ειδα σημαντικη διαφορα, ισα ισα το αντιθετο μπορω να πω. Αλλαξα μαζι και υγρα φρενων σε ferοdo 5.1 εγινε και εξαερισμος κλπ, η διαφορα που ειδα ειναι πως για τα "απροοπτα-αποτομα" φρεναρισματα θελει αρκετα παραπανω πιεση στο πεταλ απ οτι τα μαμα. Κατα τ αλλα ειναι τιμια για τα λεφτα τους, συγκεκριμενα στα ιδια χρηματα ομως θα προτιμουσα ξανα τα μαμα



Χρήστο γενικά τα Ferodo τουλάχιστον στις απλές σειρές δεν τα πολυεμπιστεύομαι, οπότε αποκλείονται, σ'ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινίσεις.


Γιώργο Textar έχεις βάλει? Τα εργοστασιακά του XSi (4252.64) στις περισσότερες παρτίδες ήταν Textar, προτείνεις κάτι άλλο ή να βάλω τελικά τα Bosch και να ξεμπερδεύω?




Τέλος Εποχής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2017, 01:39:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το Ferodo Premier γενικα ειναι καλο τακακι και αρκετα τιμιο για τα χρηματα του, ειδικα ειναι παρα πολυ καλυτερο απο textar. Γιατι τα textar στο πρωτο αποτομο φρεναρισμα σαπουνιαζουν μυριζουν και χανουν ολη την αποδοση τους, με αποτελεσμα μετα να θελουν πεταμα..
Οποτε καλυτερα να βαλεις παλι τα μαμα Valeo (αν κανω λαθος διορθωστε με, αλλα νομιζω με valeo ερχετε απ το εργοστασιο) ή πας για ferodo... Και Bosch δοκιμαστηκαν απο πολλους και οι περισσοτεροι στην επομενη αλλαγη πηγαν σε ferodo και ησυχασαν


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 22:26:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:

Όχι τεξταρ

+1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούν 2017, 23:02:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α. Έχει κάποιος εμπειρία από CL RC6?
B. Κάποιο μαγαζί (ελληνικό ή εξωτερικού) για mintex 1144 ή CL RC6 με καλές τιμές?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kpsig 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 23 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 438

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιούν 2017, 08:21:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
Α. Έχει κάποιος εμπειρία από CL RC6?
B. Κάποιο μαγαζί (ελληνικό ή εξωτερικού) για mintex 1144 ή CL RC6 με καλές τιμές?

Tq RC5+ που έχω είναι εκπληκτικά. Τα πήρα από εδώ.
Δεν επέλεξα RC6 γιατί είναι πολύ επιθετικά στους δίσκους και πίσω έχω ταμπούρα.... Αγωνιστικά τακάκια, τα RC6 δεν κάνουν για καθημερινή χρήση (πολύ σκόνη, πολύ σφύριγμα). Τα 5+ είναι ΟΚ, σφυρίζουν αλλά λιγότερο.
Τα 1144 είναι σαφώς κατώτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAXO N2 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


CITROEN SAXO GROUP N2

Ένταξη: 15 Δεκ 2017
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2017, 09:16:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CL RC6 είναι ΜΟΝΟ για αγωνιστικη χρηση και τα βρισκω δικη μου τιμη 150€ από Ελλάδα.

Ferodo premier όχι κατι το ιδιαιτερο αλλα για 60€ που τα πηρα σε SEAT LEON για προσωρινη λυση δεν είναι ασχημα σε κατι επωνυμο...

Το σιγουρο είναι ότι η επομενη αγορα θα είναι ds 2500.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Δεκ 2017, 15:33:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα carbone lorraine,ποιος τα εμπορευεται στην Ελλαδα;


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SAXO N2 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


CITROEN SAXO GROUP N2

Ένταξη: 15 Δεκ 2017
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Δεκ 2017, 12:13:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ekkinisi

κατάστημα αγωνιστικου εξοπλισμου στην Μεταμορφωση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Δεκ 2017, 22:06:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kai
Racecraft

Rota k tous dyo timi
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Σελίδα 15 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,321s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on