PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 207 GT/RALLYE/CC μπουζι
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pezakias207 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 Rallye

Ένταξη: 06 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 66

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Απρ 2017, 08:57:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Μια χαρα ειναι αυτα.


Ευχαριστω! Θα προχωρησω σε αγορα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrkaza (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 24 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Μάϊ 2017, 08:56:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τα Denso Power για εμάς τα δοκίμασε κανείς ?
Καθώς ακούγονται πολλά υποσχόμενα και για να λεει 100κ Η Denso στα 20-30K αλαγη θα είναι ασφαλες Smile


Αν τα γράφω κάπως ακαταλαβίστικα συγνώμη αλα είμαι δυσλεκτικός και τα κάνω μαντάρα στον γραπτό λόγο Sad

Οχι I/C δεν αλάζω ακουτε ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vatos (Παναγιώτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Ιούν 2017
Δημοσιεύσεις: 87

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Ιούλ 2017, 07:58:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι μπουζιά παίρνει το RC ξέρουμε ; γιατί μου πέταξε ένα Depollution system fault εχθες κάποια στιγμή και λέω να τα αλλάξω και τα 4 πριν αρχίσω να κοιτάω πολλαπλασιαστές !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Ιούλ 2017, 11:30:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mrkaza έγραψε:
Τελικά τα Denso Power για εμάς τα δοκίμασε κανείς ?
Καθώς ακούγονται πολλά υποσχόμενα και για να λεει 100κ Η Denso στα 20-30K αλαγη θα είναι ασφαλες Smile


Μπορείς να τα δοκιμάσεις Παναγιώτη. Την τελευταία φορά που εξηγούσα και μάλωνα, ότι δεν κάνουν τα μπουζί αυτά για κινητήρες ΤΗΡ, ήμουν ο κακος της υπόθεσης.

Μετά τα χώνεψε το μοτέρ και ηρεμήσαμε. Μετά ήμουν κακός γιατί έσπασαν τα μπουζί. Αφού δεν είναι φτιαγμένα για αυτά τα μοτερ, πως να το κανουμε.
Επειδή βιδώνει το σπείρωμα δεν σημαίνει ότι κάνουν κιόλας.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Ιούλ 2017, 19:19:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω που εχω βαλει τα NGK DILKR8B6, ιριδιου με διακενο 0,6 (MITSUBISHI EVO) δεν νομιζω να βαρυστομαχιασει!! Very happy



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Ιούλ 2017, 14:54:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για μένα αν το αμάξι δεν είναι σφυρί, big turbo κλπ χαριτωμένα δεν χρειάζεται κάτι τρομερά ακριβό αλλά αν θέλεις κάτι πιο σωστό η PSA έχει πολλά στάδια σε ανάλογα χρήματα και είναι και πιο ασφαλές από τα περισσότερα του εμπορίου, επίσης πρέπει να αλλάζονται στα 20.000χλμ αντε το πολύ 30.000χλμ σε σωστά μοτέρ κι όχι σε μπεκρήδες..


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2017, 18:13:06    Θέμα δημοσίευσης: ; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πηγα σε ενα μαγαζι εχθες με αναταλλακτικα και μου ειπε οτι για το 207 to 1.6 με τα 150 αλογα απο την ngk του βγαζει αυτα ως προτεινομενα: NGK PLZKBR7B8DG

ειναι καλα ή να κοιταξω σε καποια απο τα παραπανω που εχετε γραψει? τι λετε? αν μπορειτε μια ααμεση απαντηση γιατι θα προχωρησω σε αγορα αυριο ή μεθαυριο..ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2017, 18:20:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Εγω που εχω βαλει τα NGK DILKR8B6, ιριδιου με διακενο 0,6 (MITSUBISHI EVO) δεν νομιζω να βαρυστομαχιασει!! Very happy


Μάκη, το δικό σου επέζησε με αυτά τα μπουζί; Γιατί δεν κάνουν για ΤΗΡ μοτέρ.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Jonathan RC (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207rc

Ένταξη: 01 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: Αργυρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2017, 19:02:04    Θέμα δημοσίευσης: hi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα είχα δοκιμάσει και εγώ του evo10 και όταν έσπασαν και αυτά με τις πορσελάνες που είχαν ράγισαν και 3 σφυριά πιστόνια μαμά και πάλι μαμά Στέλιο βάλαμε τελείως μαμά που είχες πει ότι αντέχουν και 300 άλογα και δεν σπάνε πορσελάνη είχες δίκιο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Νοέ 2017, 02:50:56    Θέμα δημοσίευσης: Re: ; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallyestas έγραψε:
Πηγα σε ενα μαγαζι εχθες με αναταλλακτικα και μου ειπε οτι για το 207 to 1.6 με τα 150 αλογα απο την ngk του βγαζει αυτα ως προτεινομενα: NGK PLZKBR7B8DG

ειναι καλα ή να κοιταξω σε καποια απο τα παραπανω που εχετε γραψει? τι λετε? αν μπορειτε μια ααμεση απαντηση γιατι θα προχωρησω σε αγορα αυριο ή μεθαυριο..ευχαριστω.


Προχωρας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Σελίδα 23 από 23

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1211s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on