PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σβησιμο εν κινησει πορεια

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Rallakias18 (Φιλιππος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Νοέ 2016
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Αύγ 2017, 21:13:07    Θέμα δημοσίευσης: Σβησιμο εν κινησει πορεια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια εχω ενα peugeot 106 quicksilver 1,4 και αυτες τις μερες με εχει βγαλει τη πιστη...εκει που πηγαινω στο δρομο ξαφνικα μπουκωνει παταω γκαζι και κανει κοψιματα και μετα απο 10 δευτερολεπτα σβηνει μετα μερικες φορες δεν περνει βαραω λιγο πισω κατω απο τα πισινα καθισματα καιβπερνει μερικες φορες δεν βαραω και περνει κανονικα [εχω αλλαξει καινουργια αντλια βενζινης εχω καθαρισει μοτερακι ρελαντι δεν ειναι αυτο κατι αλλο ειναι ] μπορειται να βοηθησετε αλανια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Αύγ 2017, 14:18:30    Θέμα δημοσίευσης: Re: Σβησιμο εν κινησει πορεια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rallakias18 έγραψε:
Καλησπερα παιδια εχω ενα peugeot 106 quicksilver 1,4 και αυτες τις μερες με εχει βγαλει τη πιστη...εκει που πηγαινω στο δρομο ξαφνικα μπουκωνει παταω γκαζι και κανει κοψιματα και μετα απο 10 δευτερολεπτα σβηνει μετα μερικες φορες δεν περνει βαραω λιγο πισω κατω απο τα πισινα καθισματα καιβπερνει μερικες φορες δεν βαραω και περνει κανονικα [εχω αλλαξει καινουργια αντλια βενζινης εχω καθαρισει μοτερακι ρελαντι δεν ειναι αυτο κατι αλλο ειναι ] μπορειται να βοηθησετε αλανια


-Το μοτεράκι ρελαντί, δε φτιάχνει πάντα με καθάρισμα αν είναι ώρα του να χαλάσει. Είναι ανταλλακτικό που μπορεί να την ακούσει ανά πάσα στιγμή.
-Μπουκώματα και κοψίματα, ενδέχεται να προκαλούν και οι πολλαπλασιαστές.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hellas4x4 (Antonis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 306 1.6 (16V) Champion (2000)

Ένταξη: 22 Απρ 2017
Δημοσιεύσεις: 630

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Αύγ 2017, 22:09:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν άλλαξες αντλία έβγαλες "σκουπίδια" που έχουν μαζευτεί από το καιρό στο δοχείο καυσίμων;
Μπορεί να έχουν μαζευτεί πολλά και μετά από κάποια ώρα να τα ρουφάει η αντλία σου...


Live to Fly - Ride to Live

Hellas 4x4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0693s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on