PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Γδαρσίματα/επισκευή/ισιωμα/βάψιμο ζαντών
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 12:11:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...ουπς, δεν το είχα δει Embarassed

Myth πολύ ωραίες, εγώ λέω για λίγο πιο ματ στο δικό μου.

( Το λαστιχάκι είναι R1R; )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 12:16:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω τις ηθελα πιο σκουρες λιγο αλλα λεω ασε μην καγκουριασω πολυ....
R888 το λαστιχο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 12:26:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

myth έγραψε:
Και γω τις ηθελα πιο σκουρες λιγο αλλα λεω ασε μην καγκουριασω πολυ....
R888 το λαστιχο!!!!!


Οντως απο κοντα ειναι ομορφες οι ζαντες.

Με γεια τα λαστιχα!!!



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 12:31:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thx ρε Sam αλλα οπως παντα δεν θα κρατησουν για πολυ τα λαστιχα...τρωγονται ευκολα τα ατιμα Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 12:33:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε????!!!!!
τουλαχιστον 180...???
με ηλεκτροστατικη πιστευω..... εσυ τις εχεις με μεταλικο χρωμα?
δεν μπορω να πιστεψω οτι για ενα απλο χρωμα χωρις καμια επισκευη να θελουν τοσα..... δεν παμε καλα... Confused
αν ειναι ετσι θα τις κανω αμμοβολη μονος μου, θα παω μονο για την ελαχιστη επισκευη στα χειλακια και βαψιμο μονος μου!!!! ρε ουστ...
οι ζαντες ειναι ισιες γιατι μπροστα μου τις εβαλαν σε μοτερ για να δω οτι ειναι ισιες....!!!!!
οχι να πληρωσω πιο πολλα απο τις ζαντες..... ειπαμε καμενοι με το αμαξι αλλα οχι και ετσι...


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 12:39:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εννοειται 180 με επισκευη..ειπαμε...και ηλεκτροστατικη
Τωρα αν μπορεις να το κανεις μονος σου και οι ζαντες ειναι οντως κομπλε τοτε προχωρα..!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Μάϊ 2011, 13:06:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη ναι , οι ζαντες ειναι κομπλε... απλα ειναι χρησαφι και με το ασπρο σε 106 = Puke right Puke right Puke right
εχει λιγακι αρπαξει σε 1-2 το χειλακι αλλα μονο χρωμα και κατα τα αλλα ειναι μια χαρα...
Παντως και εμενα μου αρεσει το χρωματακι που τις εβαψες!! Thumb Left


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
NIKOLAOS (NIKOLAS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rallye 1.6 (2008)

Ένταξη: 25 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 70
Τόπος: Kavala

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Μάϊ 2011, 15:38:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδια θελω να ρωτησω αν γνωριζει κανεις καποιον καλο μαστορα στην Θεσσαλονικη που να βαφει και να επιδιορθωνει στραβες ζαντες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
v.p turbo (giannis)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


pug 207 rallye

Ένταξη: 11 Μάϊ 2011
Δημοσιεύσεις: 72

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιούν 2011, 00:27:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια ερώτηση:αν βαφτουν σε άλλο χρώμα πόσο γρήγορα κινδυνεύει να ξεφτίσει?λέω εγώ τώρα.


Άντε γειά!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Ιούν 2011, 00:35:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

v.p turbo έγραψε:
Μια ερώτηση:αν βαφτουν σε άλλο χρώμα πόσο γρήγορα κινδυνεύει να ξεφτίσει?λέω εγώ τώρα.


Αναλογα την χρηση. Εστω και καπου να την ακουμπησεις, το χρωμα θα αρχισει σιγα σιγα να φευγει και παει λεγοντας. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mrtclub (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 GT

Ένταξη: 14 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 143
Τόπος: Αθήνα, Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Φεβ 2012, 17:33:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ είχα κάτι δικές μου βαμμένες ΟΖ από άσπρο σε μαύρο στον Πέττα και με αρκετή προσοχή δεν είχα πρόβλημα παραπάνω από 6 μήνες.



Από Saxo πεζός και από πεζός σε 206!
http://radio-pantofla.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Stamatak (Νίκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 17 Μάρ 2017
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Χαϊδάρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Μάρ 2017, 13:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Πεττας πόσο περίπου παίρνει για να.βάψει μια 4 αδα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Μάρ 2017, 15:42:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γύρω στο 200άρι να υπολογίζεις....


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Σελίδα 11 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1508s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on