PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Οτι να'ναι videos
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 109, 110, 111
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Φεβ 2016, 11:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Blue Cub έγραψε:
Steve έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Δημοσθενη, μπορεις να δωσεις αριθμο πινακιδας please?
Θέλω και εγώ τον αριθμό

Καλά ρε παιδιά, να σας τον στείλω με μυνημα (αν τον διεκρινα καλά μετά από ζουμ στο βίντεο), αλλά γιατί;


Αρχικα για να τον κανεις ρομπα στο facebook.....
Αν ηταν να τον εκανα ρομπα θα το ανεβαζα μονος μου και θα τον εκραζα, ενω θα το ειχα και ξεκλειδωτο στο youtube να το βλεπουν ολοι. Εκει ομως αν θελουν με τρεχουν για αδημοσιο διασυρμο. Παλιοτερα εχω ανεβασει βιντεο με ταξιτζιδες που εχουν κανει μαλακiες.
Ισως καποια στιγμη φτιαξω ενα μεγαλο βιντεο με ολα οσα εχουν συμβει. Εχω κρατησει αρχειο και δεν ειμαι παντα τοσο ψυχραιμος...αν και ποτε δεν βριζω τον αλλον επειδη απλα μπορω, μονο γκαριζω για το λαθος που εχουν κανει.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2016, 17:18:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν ο καυλογκαζος χαιρεται επειδη εκανες πως τον προκαλεις...
Στο φαναρι ερχεται πισω μου S2000 και τον παρατηρω που ταλαντευεται στο καθισμα του για να δει μεσα στο αμαξι μου αν αυτα που εχω ειναι οντως καμερες. Οποτε κανω οτι φτιαχνω τη μια και στο πρασινο το σανιδωνω για να δω αν θα ψαρωσει...σιγα μη δεν τσιμπαγε. Νομιζε πως θα κανουμε τον περιφεριακο Λυκαβηττου Nurburgring αλλα εγω δεν ειχα σχεδια να κανω κοντρα ποσο μαλλον προσπεραση σε αυτο το δρομο. Τον αφησα να μαρσαρει φτιαγμενος πισω μου περιμενοντας να ανταποκριθω...βαρεθηκε και τραβηξε το δρομο του. Ισως ειμαι προκλητικος αλλα ηταν σαν τεστ ψυχολογιας.

Arrow https://youtu.be/41HGpzZCsIA


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Ιούλ 2016, 20:57:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο κοτσαδόρος είναι στον βασικό εξοπλισμό ή στα αξεσουάρ?
Laughing Laughing Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=BIIPHynRCog


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Σεπ 2016, 09:22:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://www.youtube.com/watch?v=Y1zI_6Lc1Rw&app=desktop
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Νοέ 2016, 07:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλιστα. Χαλαρός ο τύπος με το 206. Σταματάει στο φανάρι και φτύνει τη χλεπα του οξω, από πίσω εγώ σκαλωνω πού δεν έχω δει τα φώτα φρενων να ανάβουν και αποφασίζω να τον ρωτήσω, βγαίνω λοιπόν και πάω στο παράθυρο του και του λέω "πατάς φρένα αυτή τη στιγμή; γιατι δεν ανάβει τίποτα πίσω" και μου λέει "ναι φίλε το ξέρω έχει πάθει βραχυκυκλωμα"... Ε νομίζω δεν χρειαζόταν να ειπωθεί κάτι άλλο, γύρισα στο αμάξι μου με χαμόγελο αμηχανίας, ο τύπος το ανέφερε με την ίδια άνεση που θα έλεγε ότι έβγαλε παρανυχιδα. Το να γνωρίζεις ότι κυκλοφορείς τόσο επικίνδυνα είναι ακόμα χειρότερο κι από την άγνοια! Ελπίζω να μην είναι εδώ μέσα αυτό ή άλλο τέτοιο άτομο.
https://youtu.be/HhNgQd4z40I


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Δεκ 2016, 18:58:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marvelous... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Snap5 (Παναγιώτης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.4 Dynamic (2005)

Ένταξη: 22 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 263
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Φεβ 2017, 15:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν ένα Peugeot 206 μετατρέπεται σε συγκρουόμενο:
http://news247.gr/eidiseis/koinonia/kalamata-foithtria-eklepse-aytokinhto-phre-svarna-22-oxhmata-kai-erikse-mpoynia-se-astynomiko.4521785.html?utm_source=News247&utm_medium=MintaXasete_article&utm_campaign=24MediaWidget


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 109, 110, 111
Σελίδα 111 από 111

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3311s (PHP: 27% - SQL: 73%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on