PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ανταλλαγή πινακίδων, γνωρίζει κανείς; (Αριθμοί Κυκλοφορίας).

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
NeoskOreos (Arou)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 508

Ένταξη: 04 Ιαν 2017
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2017, 17:47:36    Θέμα δημοσίευσης: Ανταλλαγή πινακίδων, γνωρίζει κανείς; (Αριθμοί Κυκλοφορίας). Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα χρόνια πολλά,καλή χρονιά και όλα τα καλά του κόσμου!
Έχω ένα θέμα μια απορία.. Οικογενειακός κατέχουμε 2 αυτοκίνητα μιας που πρόσφατα αποκτήσαμε το δεύτερο (Peugeot 508) το οποίο πέρασε στα χέρια μου, το θέμα μου είναι το εξής το αμάξι Α έχει έναν αριθμό κυκλοφορίας ιδιαίτερο (3333) το καινούργιο αμάξι το οποίο είναι πλέον στην κατοχή μου έχει μια απλή πινακίδα (μιλώ για τον αριθμό κυκλοφορίας), γνωρίζει κανείς πως μπορώ να τις κάνω ανταλλαγή..δηλαδή να πάρω την καλή πινακίδα στο καλό αμάξι και την απλή πινακίδα στο παλιό αμάξι..ξέρω σας ακούγεται πολύ παράλογο απλός έχω μια αγάπη για τα αυτοκίνητα (όχι δεν είμαι κάγκουρας) και συγκεκριμένα για τις πινακίδες καθώς και για αυτήν την καλή που έχουμε είχαμε δώσει κάποια λεφτά ενώ πλέον ΟΛΕΣ οι καλές είναι καπαρωμένες εξίσου και η ανταλλαγή που θέλω να κάνω, γνωρίζει κανείς κάτι επί του θέματος ή που να απευθυνθώ ;
Να πω επίσης πως πληρώσαμε και για τα τέλη κυκλοφορίας δεν νομίζω να ξανά χρειαστεί σε αυτήν την περίπτωση;
Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
puglover 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 09 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 485

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2017, 18:00:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μπορει να γινει κατι τετοιο ουτε με μεσο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιαν 2017, 20:31:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως σου ειπε και ο puglover αυτο δεν γινεται
Το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να δηλωσεις κλοπη ή καταστροφη για τις πινακιδες που δεν σου αρεσουν και θα σου δωσουν αλλες
(Φυσικα θα πληρωσεις , τα νόμιμα)
Αυτες οι αλλες φροντισε να εχουν αριθμο που θα σου αρεσει (εκει ή θα εχεις γνωστο ή θα λαδωσεις )
Αν ειναι ολες "πιασμενες" , θα περιμενεις μεχρι να βρεθει καποια που σου κανει
Το κανουν και διεκπεραιωτες αυτο


Παντως προσωπικα ποτε δεν ηθελα ουτε θελω, ευκολο αριθμο , πχ 4444 ή 2255 κτλ
Και τζαμπα να ηταν , δεν θα τον επέλεγα
Για διαφορους λογους....



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,12s (PHP: 35% - SQL: 65%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on