PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΑΝΑΡΤΗΣΗ PEUGEOT SPORT SERVICE
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2014, 02:33:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο off-topic αλλα πηρε το ματι μου αυτα.... Laughing
http://www.spoox.co.uk/en/peugeot-207/2624-peugeot-207-uprated-front-wishbone-bush-kit.html

Τι να λενε αραγε....μηπως βελτιωθουμε λιγο ακομα.
Γιατι η ps για ψαλιδια και παρελκομενα ζηταει τα δανεια της αγγλιας Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2014, 15:50:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
sps έγραψε:
Εχουμε κανενα νεο για επισκευη των αμορτισερ?
Επειδη και τα δικα μου χρειαζονται ενα φρεσκαρισμα(εχω και τα gaz ατην ακρη που και αυτα θελουν ριμπιλτ) και συζητωντας με το μαστορα μου μου ειπε οτι ενας στη καλλιθεα επισκευαζει και μπορω να στειλω και τα πεζω σπορτ και τα γκαζ.
Εχει λεει τελευταιας τεχνολογιας μηχανηματα, για πιεσεις κλπ.
Ψαχνοντας για καλλιθεα βρηκα αυτον.
http://www.koniservice.4ty.gr/
Τον ξερει κανενας?
Ετσι απο περιεργεια θα τον παρω ενα τηλ.


Σπυρο τελικα προχτες περασα κτεο και το αμορτισερομετρο εβγαλε 89-90 εμπρος 90-91 πισω,οποτε για την ωρα δεν κανω κινηση.
Αν ειναι σωστα τα νουμερα παντως τα αξιζε τα λεφτα της η αναρτηση και με το παραπανω.

πολυ καλα νουμερα!
Εγω περυσι στο ιδιο κτεο μαλλον αρα στο ιδο οργανο εβγαλε 79% εμπρος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2016, 00:43:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενεργοποιω και παλι το θεμα για να ενημερωσω με τα τελευταια νεα απο Γαλλια.
Προ μηνος περιπου εστειλα τα εμπρος αμορτισερ στην πεζω σπορτ αφου εστειλα πρωτα μαιλ ενημερωσα κλπ.Μου απαντησαν οτι πρεπει να συμπληρωσω μια προφορμα και να τα στειλω.Ρωτησα για κοστος κλπ,η απαντηση ξερη αφου παραλαβουν μετα απο 3-4 εβδομαδες τουλαχιστον θα μου απαντησουν για το κοστος.Λεω οκ τα στελνω και ο Θεος βοηθος.
Σημερα λοιπον ερχεται ενα μαιλ απο την γνωστη Patrcia της Pam Sport που καποτε ειχα ενοχλησει σχετικα με το θεμα.
Μπορειτε μου λεει να επιβεβαιωσετε οτι ειναι δικα σας τα αμορτισερ;
Λεω ναι ειναι δικα μου.
Ωραια μου λεει ξερετε δεν επισκευαζονται Crying or Very sad
Με ενημερωσε οτι πλεον εχει παρει εδω και δυο χρονια το σερβις και την πωληση των αναρτησεων της πεζω σπορτ.
Λεω τωρα τι κανω τα πεταω;Τι λυση μπορειτε να μου δωσετε;
Μου λεει θα παρετε τα αμορτισερ evo (δευτερη γενια) το ζευγαρακι 2200 Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Της εριξα μερικα ευγενικα καντηλια οτι ειναι απαραδεκτοι και οτι ενημερωσα με μαιλ κλπ κλπ και θα μπορουσανε να μου πουνε να μην τα στειλω καν (πληρωσα 78 ευρω ταχυδρομειο).
Το προβλημα ειναι οτι το δεξι αμορτισερ εχει παρει λιγακι απο το τροχαιο που ειχα το Φλεβαρη κι ετσι εδω για να γινει καποια προσπαθεια να φτιαχτει τη θεωρω αδυνατη.
Μας π****ε κανονικα η πεζω σπορτ μαζι με την παμ σπορτ.
Βρηκα στη Γαλλια 2 αμορτισερ εμπρος μετ/να με 780 αγωνιστικα χλμ να αγορασω αλλα μαλλον επειδη κι αυτος βρηκε τοιχο με αυτα τα κοστολογια τα παρατησε εβαλε bilstein με τα ιδια ελατηρια και παρελκομενα αλλα εκοψε (για να φτιαξει τα bilstein) την πατουρα που δενει το ζαμφορακι και το σωληνακι των φρενων.Με διαβεβαιωσε πως εαν η κολληση γινει με το σωστο τροπο (metal inert gas) δεν θα εχουνε θεμα,ετσι κολλησανε και αυτοι τα bilstein.
Εδω ρωτησα και δεν αναλαμβανει κανεις να κολλησει.
Ακουω καμια προταση,αποψη,συμβουλη


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2016, 13:01:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελλάδα έχεις ψαχτεί καθόλου? Υπάρχουν ορισμένοι... αναρτησολόγοι που επισκευάζουν αναρτήσεις κομπλέ. Cool



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2016, 14:08:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alfasud έγραψε:
Ελλάδα έχεις ψαχτεί καθόλου? Υπάρχουν ορισμένοι... αναρτησολόγοι που επισκευάζουν αναρτήσεις κομπλέ. Cool


Το προβλημα ειναι οτι ζω επαρχια κι οπως καταλαβαινεις δυσκολο.
Ενα swift που ετοιμαζε ο αδερφος μου και τα εστειλε στον Bud ητανε αστα.Βεβαια τωρα εχω κι αλλο θεμα μετα το ατυχημα,εχει στραβωσει και το δεξι αμορτισερ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2016, 14:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρώτα τον Ραφαέλο Αμεντόλα. Αυτή τη στιγμή φοράω ανάρτηση που έχει επισκευάσει και φαίνεται να έχει κάνει καλή δουλειά. Εφόσον δεν πας σε καινούριο, η επισκευή είναι επισκευή τόσο εντός όσο και εκτός... συνόρων Laughing



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Οκτ 2016, 17:27:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alfasud έγραψε:
Ρώτα τον Ραφαέλο Αμεντόλα. Αυτή τη στιγμή φοράω ανάρτηση που έχει επισκευάσει και φαίνεται να έχει κάνει καλή δουλειά. Εφόσον δεν πας σε καινούριο, η επισκευή είναι επισκευή τόσο εντός όσο και εκτός... συνόρων Laughing


Σε ευχαριστω γαι την πληροφορια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Οκτ 2016, 20:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τα 2200 που σου ειπε ειναι και χωρις φπα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2016, 00:00:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
Και τα 2200 που σου ειπε ειναι και χωρις φπα!


Multi color Multi color Multi color


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2016, 19:21:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη εγω απλά θα σου πω οτι αν είναι να ρωτήσεις τον Αμέντολα πάρε και δραμαμίνες μην ζαλιστείς.... Η τιμή που είχε δώσει σε αγωνιζόμενο για 106, ήταν μεγαλύτερη απ'οτι να έπαιρνε OHLINS....!! (κυριολεκτώ)


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Οκτ 2016, 19:44:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εχω κατανοησει το θεμα γενικοτερα.....
Ψαχνοντας ρωτωντας και μιλωντας με εναν Γαλλο ο οποιος ειναι αγωνιζομενος βλεπω συχνα πυκνα οτι πολλα 207 που ειχανε peugeot sport εχουνε βαλει bilstein χωρις να αλλαξουν τιποτα αλλο,κολλωντας μαλιστα τις 2 πατουρες για το σωληνακι των φρενων και για το ζαμφορακι πανω στα καινουργια αμορτισερ.Εχω κατι φωτο αλλα ακρη δεν βγαινει και φυσικα δεν ξερω ποιο bilstein βαζουν.Εδω οσους εχω ρωτησει κανεις δνε αναλαμβανει να κανει κολληση επανω στη μπουκαλα.Ο Γαλλος μου ειπε οτι εφτιαξαν τα δικα του μαλιστα με μια κολληση M.I.G (Metal iner gas) χωρις κανενα θεμα.
Προφανως και αυτοι με την pam sport πλεον που τα εχει αναλαβει εχουνε βρει τοιχο.
Περιμενω απο την Patricia μια απαντηση και θα δω πως θα προχωρησω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Οκτ 2016, 08:35:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Το εχω κατανοησει το θεμα γενικοτερα.....
Ψαχνοντας ρωτωντας και μιλωντας με εναν Γαλλο ο οποιος ειναι αγωνιζομενος βλεπω συχνα πυκνα οτι πολλα 207 που ειχανε peugeot sport εχουνε βαλει bilstein χωρις να αλλαξουν τιποτα αλλο,κολλωντας μαλιστα τις 2 πατουρες για το σωληνακι των φρενων και για το ζαμφορακι πανω στα καινουργια αμορτισερ.Εχω κατι φωτο αλλα ακρη δεν βγαινει και φυσικα δεν ξερω ποιο bilstein βαζουν.Εδω οσους εχω ρωτησει κανεις δνε αναλαμβανει να κανει κολληση επανω στη μπουκαλα.Ο Γαλλος μου ειπε οτι εφτιαξαν τα δικα του μαλιστα με μια κολληση M.I.G (Metal iner gas) χωρις κανενα θεμα.
Προφανως και αυτοι με την pam sport πλεον που τα εχει αναλαβει εχουνε βρει τοιχο.
Περιμενω απο την Patricia μια απαντηση και θα δω πως θα προχωρησω.

Επειδή χαζεύουμε το ιδιο site θα εχεις δει οτι κάποιοι αγωνιζόμενοι γράφουν οτι φοράνε rtec...
Απλα το αναφέρω μπορεί να ειναι άσχετο..
http://www.rtec.ws/shop/product/peugeot-207-av-bilstein-filete-step-2-29852?category=38370


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Οκτ 2016, 08:53:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι βεβαια αλλα εδω μαλλον θελουν ολα αλλαγη ενω βλεπω οτι bilstein φορανε αυτοι που ηδη φορουσανε peugeot sport που σημαινει οτι εχουνε ταιριαξει.Εγω εχω την ατυχια να μιλαω με ενα Γαλλο ο οποιος μολις πηρε το αμαξι απο Ιταλο αγωνιζομενο,ειναι ενημερος αλλα δεν ξερει ακριβως τι φοραει.Μαλιστα ρωτωντας τον γιατι εβγαλε τα αμορτισερ της ps μου ειπε οτι του ειπε ο Ιταλος οτι τα bilstein ειναι επισκευασιμα και more flexible οπως ειπε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Οκτ 2016, 12:30:43    Θέμα δημοσίευσης: volvos Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχουν στιγμες στη ζωη που πρεπει να αποδεχτουμε οτι εχουμε κανει μαλ***α και να ξεκιναμε απο το μηδεν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Οκτ 2016, 15:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: volvos Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Υπαρχουν στιγμες στη ζωη που πρεπει να αποδεχτουμε οτι εχουμε κανει μαλ***α και να ξεκιναμε απο το μηδεν


Ως προς τι η μαλ***α δεν κατανοησα Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Οκτ 2016, 20:49:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
JDROGAS έγραψε:
Το εχω κατανοησει το θεμα γενικοτερα.....
Απλα το αναφέρω μπορεί να ειναι άσχετο..
http://www.rtec.ws/shop/product/peugeot-207-av-bilstein-filete-step-2-29852?category=38370


Ορισμένες, εύλογες νομίζω, ερωτήσεις.

1.Ποιος θα τη σετάρει αυτή;
2. Με τι συνολικό βάρος έχει υπολογιστεί;
3. Με τι αναρτώμενο βάρος ανά άκρο;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Οκτ 2016, 11:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:
akis1976 έγραψε:
JDROGAS έγραψε:
Το εχω κατανοησει το θεμα γενικοτερα.....
Απλα το αναφέρω μπορεί να ειναι άσχετο..
http://www.rtec.ws/shop/product/peugeot-207-av-bilstein-filete-step-2-29852?category=38370


Ορισμένες, εύλογες νομίζω, ερωτήσεις.

1.Ποιος θα τη σετάρει αυτή;
2. Με τι συνολικό βάρος έχει υπολογιστεί;
3. Με τι αναρτώμενο βάρος ανά άκρο;

Προφανώς οι ίδιοι,αφού τους δώσεις κάποιες πληροφορίες,όπως γίνεται και με την GAZ.
- Ø60 mm specific spring - determined rate for your application
- Hydraulic R.Tec valving regarding the spring
- Option : helper spring or second spring following the application


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Οκτ 2016, 18:04:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη τσεκαρε και viarouge.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2452s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on