PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το κοπή τη πίτα MY2016 -- 14/2 @ Ψενύχτη!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Φεβ 2016, 18:21:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

https://youtu.be/mSlPVFABF9Q
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Φεβ 2016, 20:35:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο Δημοσθένη.... Εξερετική δουλειά!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Φεβ 2016, 21:54:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAD έγραψε:
Μπράβο Δημοσθένη.... Εξερετική δουλειά!!
Ευχαριστώ Μάκη. Ελπίζω να ήταν της αρεσκείας σου το πλάνο με το Σπυρακο που ακόμα ψηλωνε το hi-fi! Laughing


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2016, 06:41:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
MAD έγραψε:
Μπράβο Δημοσθένη.... Εξερετική δουλειά!!
Ευχαριστώ Μάκη. Ελπίζω να ήταν της αρεσκείας σου το πλάνο με το Σπυρακο που ακόμα ψηλωνε το hi-fi! Laughing


Το ιδανικό είναι να γινότανε zoom την στιγμή της μάχης με το κουμπί.... θα αρκεστώ όμως στο συγκεκριμένο πλάνο!!! ΕΥΓΕ!!!!! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2016, 23:45:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping
Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping
Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping

παντα τετοια...

Μπραβο Δημοσθεση

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ (εκ μερους του κλαμπ "ας πουμε")

υγ...οποτε μπορεσεις φτιαξε ενα "teaser" video 5 (max 10) λεπτων...να χουμε να δειχνουμε
υγ2...χρειαζεσαι καποιες βασεις για να στηριζεις τις κεμερες εκτις οχηματος....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 08:39:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλά μπράβο στον κινηματογραφιστή!!!! Worthy Worthy Worthy


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 09:01:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAD έγραψε:
Το ιδανικό είναι να γινότανε zoom την στιγμή της μάχης με το κουμπί.... θα αρκεστώ όμως στο συγκεκριμένο πλάνο!!! ΕΥΓΕ!!!!!
Περιμενω να ερθει η 6η γενια καμερας που θα εχει και zoom (3x) και θα δω τι μπορω να κανω αλλη φορα Smile

MEMsound έγραψε:
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ (εκ μερους του κλαμπ "ας πουμε")
οποτε μπορεσεις φτιαξε ενα "teaser" video 5 (max 10) λεπτων...να χουμε να δειχνουμε
Ευχαριστω το κλαμπ.
Ειχα σκεφτει για teaser για να σας δωσω γευση του μονταζ αλλα ελεγα "εδω δεν ξερω ποσο θα μου παρει ολο το εργο, θελω και με teaser να ασχοληθω;"
Τωρα κατι μπορω να κανω. Να εχει και σκηνες απο ταβερνα ή καθαρα αυτοκινηση;

MEMsound έγραψε:
χρειαζεσαι καποιες βασεις για να στηριζεις τις κΑμερες εκτΟς οχηματος....
Εχω ηδη 5 καμερες που η καθεμια ερχοταν με 2 αυτοκολλητες βασεις (μια ισια και μια καμπυλωτη).
Ξερω οτι θα ηταν πιο ωραια τα πλανα χωρις εμποδια μπροστα (κολονες, οδηγος, προσκεφαλα), το θεμα ομως δεν ειναι να εχω βασεις αλλα το αν τις εμπιστευομαι. Στην πολη μεν δε θα εβαζα γιατι θα φοβαμαι μη μου τις ξηλωσουν στην κινηση (ουτε εσωτερικα του αυτοκινητου δεν τις βαζω στις ακρες, μονο κεντρικα, καθρεφτη/προσκεφαλα, για να μη μπει κανα χερι να τις τραβηξει), σε εθνικη οδο δε, δε μπορω να εχω το νου μου συνεχεια αν ειναι ακομα εκει ή αν επεσαν, ξεβεντουζαρισαν, ξεκολλησαν. Ασε που οταν ειναι σε σημειο που τις φτανω με το χερι μπορω να κανω διορθωσεις, επανεκκινησεις και θα εχω και λιγοτερο θορυβο απο αερα.
Η σκεψη σου ειναι σωστη. Η εκτελεση της ομως ειναι πιο κουραστικη (για μενα).

iceage έγραψε:
Πολλά μπράβο στον κινηματογραφιστή!!!! Worthy Worthy Worthy
Ευχαριστω τον σχολιαστη! Cheers


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 10:24:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενα μεγαλο μπραβο στον "καμερακια" της παρεας για τις υπηρεσιες του...το βιντεο απλα τα σπαει...
αντε και συντομα την επομενη εξορμηση


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 10:35:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Μπλα μπλα μπλα....


Οι βασεις που βεντουζωνουν πανω στην λαμαρινα στο αμαξι δεν φευγουν με τιποτα. Μπορεις να σηκωσεις ολο το αμαξι με γερανο απλα δενοντας συρματοσχοινο σε βαση βεντουζα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 11:40:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Πολλά μπράβο στον κινηματογραφιστή!!!! Worthy Worthy Worthy

Μπράβο και απο μεναααααα!!!! Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
taskom (ΤΑΣΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 208 GTI 200H black (2015)

Ένταξη: 18 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 12:18:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο..... Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 12:28:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

athanas έγραψε:
ενα μεγαλο μπραβο στον "καμερακια" της παρεας για τις υπηρεσιες του...το βιντεο απλα τα σπαει...
αντε και συντομα την επομενη εξορμηση
Ευχαριστω Στεφανε. Και γω αναμενω την επομενη προκληση!

Ghost Dog έγραψε:
Μπράβο και απο μεναααααα!!!! Cool
Να σαι καλα Αρη. Τον επαιξες και συ το ρολο σου στην ταινια! Μια με το γελιο σου, μια με τις οδηγιες στο φαναρι. Πρωταγωνιστικος.

taskom έγραψε:
Μπράβο..... Twisted evil
Διαβολεμενε Τασο, χαθηκες στον οριζοντα! Embarassed

Road_Runner έγραψε:
Blue Cub έγραψε:
Μπλα μπλα μπλα....
Οι βασεις που βεντουζωνουν πανω στην λαμαρινα στο αμαξι δεν φευγουν με τιποτα. Μπορεις να σηκωσεις ολο το αμαξι με γερανο απλα δενοντας συρματοσχοινο σε βαση βεντουζα...
Καλα ρε Νικο, μη βαρας, δεν εχω εμπειρια με βεντουζες εκτος παρμπριζ. Εχω δει και κατι βιντεο με καμερες που γυρνανε να τις μαζεψουν εκει που πεσανε απο το αμαξι... Μπορει καποια στιγμη να να αγορασω και να δοκιμασω.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 15:58:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι ρε συ, στο λεω επειδη ειναι δοκιμασμενο.... μεχρι 130-140 να εισαι 100% σιγουρος οτι δεν θα φυγει. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2016, 19:30:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βγαινουμε λιγο απο το τοπικ αλλα μιας και λεγαμε για βεντουζες, θελω να μοιραστω ενα FAIL της Sony για την εικονα που εχουν στο προιον τους.
Αυτη ειναι μια ειδους βεντουζα για μεσα στο αυτοκινητο. Οχι για λαμαρινα, οχι για το παρμπριζ, για το ταμπλο. Μαζι παρεχει και σχοινακι με γατζακι ωστε να την αγκιστρωνεις στους αεραγωγους για να μην πεταξει σε περιπτωση που ξεκολλησει (γνωθι σαυτον).

Μα δειτε ρε παιδια φωτογραφια. Απ ολα τα αυτοκινητα που θα μπορουσαν να απεικονισουν (τα οποια ενδεχομενως να ειχαν καποια λεια επιφανεια για τη βεντουζα), διαλεξαν το 206 κανοντας Photoshop στην οθονη πολλαπλων ενδειξεων & αλαρμ! Crazy




Μου θυμισε το τοπικ της amelie με την ανυπαρκτη οθονη στο 206+
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=330535&highlight=#330535
λετε και αυτο της Sony να ειναι καμια "σπεσιαλ" εκδοση; Laughing Laughing Laughing


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2016, 10:59:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Μάρ 2016, 05:29:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αργησα λιγααααακι, αλλα παρτε τις φωτο που εβγαλα και εγω απο την λεβεντια τον Σπυρακo



https://goo.gl/M5fJ7D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Μάρ 2016, 09:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σσσσωραιος! Thumb Left


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Μάρ 2016, 22:47:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ότι ο Eddie Halliwell θα έκανε διαφημιστικό για μπύρα και ορυκτέλαιο, δε το φανταζόμουν ποτέ!







https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
stazzy (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207cc 1.6T (2008)

Ένταξη: 28 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Σεπ 2016, 11:14:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Αργησα λιγααααακι, αλλα παρτε τις φωτο που εβγαλα και εγω απο την λεβεντια τον Σπυρακo



https://goo.gl/M5fJ7D


Καλή ανάπαυση Σπυράκο Sad
http://www.koyzoylo.gr/2016/09/nekros-apo-pnigmo-o-spiros-valimitis-pou-diafimize-tin-taverna-tou-diko-tou-tropo-vinteo/#
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Σεπ 2016, 11:59:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κρίμα ρε γα**το.. Πραγματικό σοκ!
Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Σελίδα 13 από 13

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3215s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on