PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ζητείται κάθισμα από 206 τρίπορτο (ή το κάτω κομμάτι)

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αγορές - Ζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
aimilios (Αιμίλιος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Πεθγεοτ 206 1.4 (8v) XT (2000)

Ένταξη: 06 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: kallithea

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιούν 2016, 17:02:17    Θέμα δημοσίευσης: ζητείται κάθισμα από 206 τρίπορτο (ή το κάτω κομμάτι) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε 206 τρίπορτο το κάθισμα του οδηγού δεν πάει μπροστά όταν κάνω την ανάκλιση. Έτσι είναι δύσκολο να μπει κάποιος πίσω.

Αν έχει κάποιος ολόκληρο κάθισμα ή μόνο το κάτω κομμάτι (σιδηρόδρομοι) μου λέει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2016, 07:57:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω προσπαθω παντα να προλαβαινω τους πισω για να μην ριξουν τα καθισματα μονοι τους να βγουν.
Μια-δυο φορες εχουν κανει το μοχλο, αντι για μπροστα που ειναι για να απελευθερωθει ο διαδρομος, προς τα πισω που ειναι για την πλατη μονο και εχω ακουσει ολα τα δοντια του γραναζιου.
Και δεν ξερουν και μενουν ακομα εγκλοβισμενοι γιατι τα ποδια τους ειναι ακομα κατω απο τον ακινητο διαδρομο...
Whip


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
aimilios (Αιμίλιος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Πεθγεοτ 206 1.4 (8v) XT (2000)

Ένταξη: 06 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: kallithea

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2016, 13:29:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Blue Cub έγραψε:
Εγω προσπαθω παντα να προλαβαινω τους πισω για να μην ριξουν τα καθισματα μονοι τους να βγουν.
Μια-δυο φορες εχουν κανει το μοχλο, αντι για μπροστα που ειναι για να απελευθερωθει ο διαδρομος, προς τα πισω που ειναι για την πλατη μονο και εχω ακουσει ολα τα δοντια του γραναζιου.
Και δεν ξερουν και μενουν ακομα εγκλοβισμενοι γιατι τα ποδια τους ειναι ακομα κατω απο τον ακινητο διαδρομο...
Whip


Το δικό μου δεν έχει πάθει την ζημιά στον μηχανισμό της ανάκλισης.
Έχει κολλήσει ο μηχανισμός που είναι στους σιδηρόδρομους που ενεργοποιείται από ένα σύρμα όταν έχει γείρει η πλάτη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αγορές - Ζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0899s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on