PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Βιολογικός καθαρισμός αυτοκινήτου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mrtclub (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 GT

Ένταξη: 14 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 143
Τόπος: Αθήνα, Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Σεπ 2012, 14:50:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο προσωπική εμπειρία θα σας πω ότι ο βιολογικός καθαρισμός που κάνουν πολλά καταστήματα μέσω κουπονιών στο ίντερνετ είναι της πλάκας. Παίρνοντας σου λίγα χρήματα σε σχέση με έναν καλό βιολογικό καθαρισμό σαλονιού(γύρω στα 70-80-100), σου κάνουν μέτρια δουλειά έτσι ώστε να μην βγουν χαμένοι από τα χρήματα που θα λάβουν. Στου ξαδέλφου μου το αυτοκίνητο, πήραν 29 ευρώ, ήταν σε μάυρο χάλι και όταν το πήρε και μπήκα μέσα, πραγματικά βρώμαγε ακόμα όπως πριν. Όσον αφορά τα πλαστικά, όντως θέλει προσοχή, μιας και πολλοί έχουμε δει ξεθώριασμα μετά από τέτοια δουλειά σε μαγαζί. Θέλει προσοχή και ψάξιμο και δεν το πας σε όποιον να ναί. Μόνο σε ανθρώπους που τους έχεις απόλυτη εμπιστοσύνη και θετικά δείγματα δουλειάς τους.



Από Saxo πεζός και από πεζός σε 206!
http://radio-pantofla.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Αύγ 2013, 17:56:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με ρώτησε ο αδερφός μου για βιολογικό καθαρισμό για το αμάξι του. Προτίθεται να δώσει μέχρι 50 ευρώ.

Κανά καλό αξιόπιστο κατάστημα; Περιοχές Βύρωνας, Καρέας, Καισαριανή, Υμμητός, Δάφνη, Καλλιθέα, Λεωφόρος Αμφιθέας και γενικά πέριξ αυτών.

Ευχαριστώ.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrtclub (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.6 GT

Ένταξη: 14 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 143
Τόπος: Αθήνα, Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 04 Ιαν 2014, 00:20:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει ένα καλό μαγαζί στην Καλλιθέα που κάνει πολύ δουλειά και οικονομικά. Όποιος θέλει, να μου πει.



Από Saxo πεζός και από πεζός σε 206!
http://radio-pantofla.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Giannak (Γιάννης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 10 Φεβ 2014
Δημοσιεύσεις: 58

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Απρ 2014, 08:44:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημέρα, επαναφέρω το θέμα, μιας και ψαχνω να βρω καποια προσφορα για βιολογικο καθαρισμό. Αν γνωρίζετε κάποιο μαγαζί β.π ή προς το κέντρο το οποίο να είναι δοκιδασμένο να κανει καλη δουλεια, πείτε μου..Ή αν κάποιος γνωρίζει κάποιον πολύ αξιοπιστο στον καθαρισμό του αυτοκινήτου ας μου πει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Απρ 2014, 09:55:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πραγματικά είναι πολύ λίγοι αυτοί που θα σου κάνουν καλή δουλειά και θα θέλουν πανω απο 100 ευρω. Αυτοι με τα 60αρια είναι κοροϊδία. Για μενα αν έχεις ορεξη νοίκιασε την μηχανη για το βιολογικο με ενα 20αρικο παρε με αλλα τοσα τα φάρμακα δες και κανα βίντεο στο YouTube και καν το μόνος σου


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2015, 09:21:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξέρει κανείς κανένα μαγαζί προς β.π. για βιολογικό καθαρισμό; Που να κάνει καλή δουλειά εννοείται και να προσέχει..
βρήκα κάτι κουπόνια μέσω ίντερνετ με 20-30 ευρώ, αλλά διαβάζοντας σχόλια εκεί, αλλά και εδώ (έστω και 3 χρόνια πριν) κατάλαβα ότι δεν κάνουν καλή δουλειά.
Και επειδή ψάχνομαι εδώ και λίγο καιρό, ας ρίξει κανένας καμία πρόταση Wink



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
m_power_lunatic (john)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


PEUGEOT 106 1.3 RALLYE..the REAL Rallye!

Ένταξη: 10 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 307
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2015, 11:28:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για πειτε καμια προταση θελω να παω 3 αυτοκινητα,2 σμαρτ και ενα λιγο πιο μεγαλο.


INSANE IN THE ///MIDBRAIN...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2015, 16:09:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

clean car στη πλατεια χαλανδριου εμενα μου εκαναν πολυ καλη δουλεια αλλα το αυτοκινητο δεν ηταν σταβλος. σε σταβλους δεν ξερω τι κανουν. Πολυ καλο το παιδι και εξυπηρετικο. 29ε για 207


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Σεπ 2015, 21:46:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arvas έγραψε:
clean car στη πλατεια χαλανδριου εμενα μου εκαναν πολυ καλη δουλεια αλλα το αυτοκινητο δεν ηταν σταβλος. σε σταβλους δεν ξερω τι κανουν. Πολυ καλο το παιδι και εξυπηρετικο. 29ε για 207


Άσχετο το σχόλιο μ, αλλά στην φώτο σου, είσαι στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων κ πας προς Παιδαγωγικό, ιστορικό??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2015, 11:04:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Apostolos-106 rallye έγραψε:
Arvas έγραψε:
clean car στη πλατεια χαλανδριου εμενα μου εκαναν πολυ καλη δουλεια αλλα το αυτοκινητο δεν ηταν σταβλος. σε σταβλους δεν ξερω τι κανουν. Πολυ καλο το παιδι και εξυπηρετικο. 29ε για 207


Άσχετο το σχόλιο μ, αλλά στην φώτο σου, είσαι στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων κ πας προς Παιδαγωγικό, ιστορικό??


Δούλευες στην kgb;; Very happy Very happy Very happy
Ακριβώς αυτό αν και τελικά πήγαινα φυσικό απλά από τον πίσω δρομο.


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Σεπ 2015, 18:12:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arvas έγραψε:
Apostolos-106 rallye έγραψε:
Arvas έγραψε:
clean car στη πλατεια χαλανδριου εμενα μου εκαναν πολυ καλη δουλεια αλλα το αυτοκινητο δεν ηταν σταβλος. σε σταβλους δεν ξερω τι κανουν. Πολυ καλο το παιδι και εξυπηρετικο. 29ε για 207


Άσχετο το σχόλιο μ, αλλά στην φώτο σου, είσαι στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων κ πας προς Παιδαγωγικό, ιστορικό??


Δούλευες στην kgb;; Very happy Very happy Very happy
Ακριβώς αυτό αν και τελικά πήγαινα φυσικό απλά από τον πίσω δρομο.


χαχα Είμαι δάσκαλος και αποφοίτησα από κει, για αυτό κτλβα!

Εσύ σε ποια σχολή είσαι ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Οκτ 2015, 08:41:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αποστόλη κι εσυ γιαννιωτης?
η φωτο σου ειναι μπροστα απο τον παλιο "κυκνο" ε? (αν τον ειχες προλαβει)



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arvas (Dimitris)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207RRRRRRRRRCccccc

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 320
Τόπος: Αθήνα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Οκτ 2015, 13:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ φυσικός αποφοίτησα το 2012 από εκεί. Ακόμα σταναχωριέμαι που εφυγα..


Photobucket
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Οκτ 2015, 13:29:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξαναελα να κανεις μεταπτυχιακο Laughing



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Apostolos-106 rallye (ApostolisR)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 106 Rallye, 1.6L 16V, Year 2003

Ένταξη: 25 Οκτ 2012
Δημοσιεύσεις: 228

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Οκτ 2015, 15:05:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι από Γιάννενα κ γω. Η φώτο μου είναι στον δρόμο προς το παλιό vogue.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Οκτ 2015, 22:08:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εκει στη γωνια που εστριβες για το vogue, εκεινο το γκρεμισμένο, ηταν ο κυκνος Wink
αν ρωτησεις κανεναν 30αρη-35αρη και πανω, θα το ξερει σιγουρα



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
poularas (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) Quicksilver (2002)

Ένταξη: 20 Μάρ 2016
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 28 Μάϊ 2016, 00:08:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά ,επαναφέρω το θέμα μετά την αγορά του 206 μου. Εχουμε κανενα πλυντήριο για βιολογικό καθαρισμό(κατα προτίμηση Ν.Προαστια-Ζωγραφου-Καισαριανη αλλα δεν χαλιεμαι και αλλου) ,να κάνει καλή δουλειά. Το αμαξι είναι μια χαρά και με ένα σκούπισμα,αλλα θεωρώ μιας και το πήρα να του κάνω έναν καλό βιολογικό. Το κόστος δεν με νοιάζει τόσο,αρκεί να μην είναι κάτι εξωφρενικό Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,138s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on