PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Υπογραφη

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2016, 11:19:49    Θέμα δημοσίευσης: Υπογραφη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διαβαζα τις οδηγιες χρησης του forum για την υπογραφη αλλα δεν είμαι σιγουρος για τη διαδικασια της αναρτησης της.
Επειδή ακομα και που εχω γραψει κατι δεν εμφανίζεται αυτόματα στα πρωτα ποστ μου (προ υπογραφης), οποτε για να μην κανω αλχημειες και ποσταρισματα-διαγραφες για να ελεγχω τη σωστη εμφανιση και λειτουργεια θελω να ρωτησω:
1. Απλα γραφω το λινκ μιας εικονας και το διχνει αυτόματα ή βαζω [img][/img] μπρος-πισω;
2. Βλεπω πως σε καποιους διχνει μικρη εικονα στην υπογραφη ενώ πατωντας πανω την φορτωνει μεγαλυτερη. Κανει αυτοματα resize ή πρεπει να γραψω καποιον κωδικα με ποσοστο σμίκρυνσης;
3. Ακομα κι αν εχω καπου ανεβασμενη εικονα, πρεπει να την μικρύνω στις διαστασεις που οριζει το forum να την ξανανεβάσω μικρη και μετα να βαλω το λινκ;


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2016, 11:31:40    Θέμα δημοσίευσης: Re: Υπογραφη Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Ναι
2. [url=http://url_megalis_eikonas][img]http://url_mikris_eikonas[/img][/url]
3. Καλό είναι στην υπογραφή να είναι μικρή η εικόνα, για να μη φαίνεται άσχημα. Οπότε στην υπογραφή βάζεις την μικρή, στο κλικ βάζεις ότι θες Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2016, 12:20:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπεροχα! Ευχαριστω. Very happy
Θα το δοκιμασω στο σπιτι αργοτερα.

Αυτην την οδηγια θα μπορουσε ο admin να την προσθεσει στις οδηγιες χρησης περι υπογραφης για μελλοντικούς ενδιαφερομενους.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Φεβ 2016, 21:13:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω ειναι ετοιμη Very happy
Για τωρα τουλαχιστον θα μεινω με αυτη.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,121s (PHP: 59% - SQL: 41%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on