PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΚΤΕΟ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Αύγ 2011, 02:06:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok θα το παω μια ευθυγραμμιση ετσι κι αλλιως οποτε μια χαρα.. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 08:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ρωτήσω κάτι ''εγκυκλοπαιδικά'' και προληπτικά...

Όσοι με 207 έχετε πάει για ΚΤΕΟ και έχοντας κάνει την αλλαγή
από 205/45/17/ σε 215/45/17, σας είπαν τίποτα; Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 08:25:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πετυχημένο... Laughing Laughing Laughing

Απλά λάθος τόπικ. Στα ανέκδοτα έπρεπε να το γράψεις.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Μαριάνα (Mariana)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 GT ('08)

Ένταξη: 22 Αύγ 2010
Δημοσιεύσεις: 248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 08:31:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με αυτά που έχουν δει τα μάτια μου Κωστή, καθόλου ανέκδοτο... Laughing
Ποτέ δεν ξέρεις ''πού θα πέσεις''!...




Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μαριάνα στις Πεμ 29 Σεπ 2011, 11:31:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Σεπ 2011, 09:11:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θυμαμαι οταν ειχα το polo 16v και περασα κτεο πρωτη φορα, κοιταγε ο υπαλληλος τα λαστιχα μου (195-45-15) και ηθελε να με κοψει επειδη του φαινοταν παραξενη και μη εργοστασιακη διασταση.
Τελικα καταφερα να τον πεισω οτι εβγαινε ετσι απο το εργοστασιο και με περασε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2012, 08:00:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξερει κανεις αν το σηματακι του κτεο στην πινακιδα ειναι υποχρεωτικο να ειναι κολλημενο;; η ειναι για απλη δικη μου υπενθυμιση;;


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stamatis_vts (σταματης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo '98

Ένταξη: 14 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: attiki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2012, 08:11:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω την εντυπωση οτι ειδικα στην αττικη οδο, σε κοζαρει το οκταβια, και αμα δε δει σηματακι κτεο σε σταματαει σιγουρα.. Crying or Very sad


Don't Trust Anybody...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2012, 08:32:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Manos206 έγραψε:
Ξερει κανεις αν το σηματακι του κτεο στην πινακιδα ειναι υποχρεωτικο να ειναι κολλημενο;; η ειναι για απλη δικη μου υπενθυμιση;;

Πρεπει να ειναι κολλημενο......! Mad
Αν δεν ειναι κολλημενο στην πινακιδα και πεσεις σε ντρόλα τσεο, μπορει και να σε ζωγραφισει........ Evil
(Εγω στο ΡΨ δεν το εχω βαλει παντως, και το εχω στο ντουλαπακι μαζι με την υπολοιπη χαρτουρα του ΚΤΕΟ κτλ κτλ..... Laughing Laughing Laughing )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manos206 
Moderator
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 02 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 860
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2012, 12:25:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταλαβα... βασικα το αμαξι ειναι δηλωμενο στο νησι που δεν υποχρεουμαι να περναω κτεο απλα οταν το πηρα εδω, το ειχε στην πινακιδα σαν αθηναικο.. [γενικα ειμαι λιγο καπως με καθε ειδους αυτοκολλητο (εκτος του club) Razz ουτε το σημα των τελων δεν κολλαω]. αυτο σκεφτομουν κι εγω, να το βγαλω και να το βαλω στο ντουλαπακι..


http://www.facebook.com/sarakinikorooms
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Φεβ 2016, 11:18:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες περασα ΚΤΕΟ το μπλε cub μου και επειδή παντα ηθελα να δω έναν ελεγχο ιδιωτικου από μεσα, εβαλα και αφησα τις καμερες να γραφουν! Μετα τους κοιταγα από το χωρο αναμονης να κοιτάζονται και να λενε "ο τυπος εχει βαλει καμερες!", δεν υπηρξε θεμα παντως. 48€ στο Car Control στην Π.Ραλλη με Καρτα Καυσαερίων. Μου πε ότι του τσιμπισε λιγο στην ευθυγραμμιση αλλα ότι δε χρειαζεται να κανω κατι. Η αληθεια είναι ότι όταν εκανα το τελευταιο σερβις, τους ζητησα να μου κανουν και τους τροχους μπρος-πισω στο συνεργειο γιατι θα πηγαινα ταξιδι αλλα δεν πηγα σε βουλκανιζατέρ για ευθυγραμισση-ζυγοσταθμιση. Πηγα μετα από 1500χλμ σε λαστιχά και εκανε τη ρυθμιση αλλα το τιμονι χανει και παλι ελαχιστα. Μαλλον κατι εγινε από την απερισκεψια μου Rolling eyes
Παντως με το ΚΤΕΟ όλα καλα και χωρις καμια παρατηρηση. Το αυτοκολλητο το εβαλαν στην πινακιδα. Μια άλλη φορα μου το χαν δωσει στο χερι να το κολλησω μονος μου και όταν πηγα σπιτι ανελαβε ο ηρωας ο πατερας μου και πηγε και το κολλησε σα να ηταν ρολοι και το εβαλε ισια βασει το ετος όχι το μηνα! Καλα που το Corolla περναγε ΚΤΕΟ Γεναρη και ηταν μικρο το κακο Laughing


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1722s (PHP: 29% - SQL: 71%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on