PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σασμάν 307

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
angelokeeper (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 07 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιαν 2016, 16:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Σασμάν 307 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά.Έχω ένα πρόβλημα στη 5η. Προ καιρού δεν μου την έπαιρνε άνετα άλλαξα βαλβολίνες και βελτιώθηκε κάπως. Τους τελευταίους 6 μήνες άρχισε να μου την πετάει όταν άφηνα το γκάζι. Πλέον ακόμη και αν την κρατάω μου την πετάει αρκετά συχνά ακόμη και αν παταω γκάζι και αμέσως γρατσουνάει. υπάρχει περίπτωση να κούρεψε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιαν 2016, 18:30:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως υπαρχει καποιο προβλημα με τα ντιζακια του επιλογεα;


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
angelokeeper (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 07 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιαν 2016, 18:47:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομίζω . Φοβαμαι πως παω για άλλαγμα σασμαν αν είναι κάποιο ανταλλακτικό έχει καλώς. Θα το λυσω αύριο στο μηχανικο. Θα το ανοιξει και θα δουμε τελικα. Έκανα ταξιδι αναγκαστικα με 4η και 80 αφου η πεμπτη με"άφησε" απο κόρινθο για Λάρισα. Όσες φορές επιχείρησα να βάλω πέμπτη κούμπωνε αλλά μόλις πατούσα γκάζι την πέταγε και γρατσουνουσε και ας την κρατούσα με όλη τη δύναμη. Οι υπόλοιπες σχέσεις μπαίνουν άψογα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιαν 2016, 20:42:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικά θα εχει κουρέψει το γρανάζι της πέμπτης,ίσως να μπορέσει να σου αλλάξει μόνο το γρανάζι και οχι ολο το σασμάν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
angelokeeper (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 07 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 19
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 30 Ιαν 2016, 19:06:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το κοστούμι βγήκε. Βρήκα καβούκι άλλο και 2 γρανάζια σε καλή κατάσταση συν κάτι τσιμουχες κ ρουλεμαν. Δεν χρειαζοταν αλλαγη σασμαν κοστος περιπου 100 ε παραπανω αμφιβολου καταστασης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1042s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on