PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 3008 Hdi Grip

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιαν 2016, 11:43:40    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot 3008 Hdi Grip Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σκέφτομαι να κάνω τράμπα το 207cc μου και να δώσω κάποια λεφτά και να πάρω το 3008 Diesel με το Grip control,το έχει κανένας να μου πει εντυπώσεις ?
Μεγάλωσε η οικογένεια πρέπει να μεγαλώσει και το ένα αμάξι Laughing


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιαν 2016, 19:11:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ το ίδιο έκανα με το 207cc μας. Το 3008 θα σου αρέσει υπερβολικά γιατί παρά το μέγεθός του, συμπεριφέρεται σαν μικρό αυτοκίνητο.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Ιαν 2016, 23:38:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Κι εγώ το ίδιο έκανα με το 207cc μας. Το 3008 θα σου αρέσει υπερβολικά γιατί παρά το μέγεθός του, συμπεριφέρεται σαν μικρό αυτοκίνητο.
Και σύ 3008 πήρες; Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2016, 09:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Κι εγώ το ίδιο έκανα με το 207cc μας. Το 3008 θα σου αρέσει υπερβολικά γιατί παρά το μέγεθός του, συμπεριφέρεται σαν μικρό αυτοκίνητο.


Στέλιο δεν το είχα κοιτάξει καθόλου το 3008 ,έψαχνα κυρίως για 4x4 και ημουν ανάμεσα σε Tiquan,Duster και Terios αλλά κάπου έιδα ενα 3008 με την οθόνη και το Grip control και έπαθα πλάκα με το εσωτερικό και τους χώρους.


Family Racing Team :D
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2016, 13:42:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχε απλώς υπόψιν σου ότι το 3008 θα αλλάξει εντός του έτους...


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιαν 2016, 10:11:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:

Στέλιο δεν το είχα κοιτάξει καθόλου το 3008 ,έψαχνα κυρίως για 4x4 και ημουν ανάμεσα σε Tiquan,Duster και Terios αλλά κάπου έιδα ενα 3008 με την οθόνη και το Grip control και έπαθα πλάκα με το εσωτερικό και τους χώρους.


Να σου πω την αλήθεια κι εγώ δεν ήξερα πολλά μέχρι που μπήκα σε ένα και έμεινα με το στόμα ανοιχτό. Οι χώροι που έχει είναι οι μεγαλύτεροι από όλα αυτά, μακράν. Το δε πορτ-μπαγκάζ, είναι τεράστιο και χωράει από καρότσια, βαλίτσες, παιδικά ποδήλατα μέχρι ό,τι μπορείς να φανταστείς.
Ειδικά σε ταξίδι με 5 άτομα και βαλίτσες, δε μπορώ να φανταστώ άλλο αυτοκίνητο της κατηγορίας που να ειναι τόσο άνετο στο μέγεθός του.

Το grip control αμφιβαλλω αν θα το χρειαστείς ποτέ, αλλά έχε το εσύ κι ας μην το χρησιμοποιείς.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0976s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on