PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πληροφορίες στην αρχική σελίδα

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2016, 19:45:16    Θέμα δημοσίευσης: Πληροφορίες στην αρχική σελίδα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανοίγω αυτό εδώ το θέμα για να γράψετε τι είδους πληροφορίες θα θέλατε να υπάρχουν στην νέα αρχική σελίδα, όπως και αν έχετε κάποια ιδέα/προτίμηση για την εμφάνιση αυτής.

Ανάλογα το είδος των πληροφοριών που πρέπει να εμφανίζονται, θα γίνει και η επιλογή του κατάλληλου software, ευελπιστώντας αυτή τη φορά να περιοριστεί στο ελάχιστο ο custom κώδικας.

Αυτή τη στιγμή η αρχική σελίδα είναι σε μορφή portal και βρίσκεται στην διεύθυνση http://www.psclub.gr/portal/.

Αν έχετε και προτάσεις από κάποιο software (έχοντας οι ίδιοι εμπειρία με αυτό) μπορείτε να τις αναφέρετε.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2016, 20:47:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα προσωπικά θα μου άρεσε να εμφανίζονται διάφορες φωτογραφίες (παλιές και νεες) από συναντήσεις- εκδρομές- εκδηλωσεις με αυτοκίνητα και μέλη!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Ιαν 2016, 21:56:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω η πλέον δοκιμασμένη λύση είναι το ipboard... Migration tools από phpbb έχει... Είμαστε έτοιμοι Razz (i can help, θα σου στείλω πμ)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1174s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on