PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αγορά peugeot 308 1.6 thp

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
peugeot3874 (ΚΩΣΤΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 22 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 72

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2015, 10:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Αγορά peugeot 308 1.6 thp Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας,

Είμαι φανατικός της peugeot. Ψάχνω για να αγοράσω ένα μεταχειρισμένο peugeot 308 1.6 150 hp. Θα ήθελα τη γνώμη σας. Βγάζουν προβλήματα; έχουν κάποιο θέμα με το χρονισμό; Έχω ένα peugeot 307 1.4 και σκέφτομαι να το αλλάξω για να πάω σε κάτι ποιο γρήγορο. Αξίζει;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2015, 11:07:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=28757
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2015, 13:05:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλύτερα πήγαινε στην έκδοση gt με τα 175 άλογα. Η διάφορα στην τιμή του 150 με το 175 είναι σχετικά μικρή σε σχέση με αυτά που σου προσφέρει το 175αρι-gt.
Μόνο το εξαρι κιβώτιο αν σκεφτείς, τόσο φτάνει.... Very happy


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2015, 13:37:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλύτερα πήγαινε σε κάτι άλλο, γιατί ως κάτοχος ενός τέτοιου επί 3 χρόνια και παρ όλη τη σχολαστική συντήρησή του, μπορώ να σου πω ότι είναι χαρακτηριστικά αναξιόπιστο.
Προσωπικά, στα ίδια περίπου λεφτά θα πήγαινα σε ένα Leon 1.8 TFSi facelift της προηγούμενης γενιάς. Σαφώς πιο σπορτίφ οδική συμπεριφορά, εξάρι κιβώτιο, καλύτερες επιδόσεις κι ένας κινητήρας πολύ πιο δυνατός, πολύ πιο αξιόπιστος (μόνο αντλία νερού έβγαζαν οι πρώτες γενιές) και (αν έχεις το μικρόβιο) πιο βελτιώσιμος.


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2015, 13:39:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποια έκδοση έχεις χάρη; την gt ή με τα 150;


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Οκτ 2015, 21:00:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ και ένα μην συνυπαρξη με ένα 308 premium 150ari δν έχω κανένα παράπονο αντιθέτως δείχνει πολύ πιο καλό από άλυτο που είχα και ήταν και 2 χ όρνια νεότερο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2015, 13:47:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Ποια έκδοση έχεις χάρη; την gt ή με τα 150;

Είχα την έκδοση με τα 150 άλογα. Μετά από 3 χρονάκια το πούλησα. Καλό αυτοκίνητο στο δρόμο, αλλά με προβληματική αξιοπιστία. Το depollution system faulty είχε γίνει τακτικότατος επισκέπτης...


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2015, 14:42:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α οκ τότε.. Έτσι εξηγείται πως δεν σου φαινόταν τόσο "σπορτίφ" μιας και το συγκρινες με το leon, γιατί στο 308 gt δεν ισχύει κάτι τέτοιο ειδικά με την 18αρα!
Όσο για το πιο αξιόπιστο το leon, κρατώ τις επιφυλάξεις μου ως άμεσου ψεκασμού και αυτό και ως ίδια λειτουργία ουσιαστικά, έχει τα θέματα του. Να μου πεις για το προηγούμενο 1.8 20vt να σου πω ναι!
Επίσης η ποιότητα του 308(ειδικά του gt) δεν συγκρίνεται με του leon. Σαφώς ποιοτικότερο το 308.
Κατά τα αλλά δεν λεω, είναι μια τίμια επιλογή και το leon και θεωρώ ολοκληρωμένο σε σχέση με κάποια άλλα....


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzakos (Manthos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 Rallye

Ένταξη: 12 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Οκτ 2015, 20:34:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
Εδώ και ένα μην συνυπαρξη με ένα 308 premium 150ari δν έχω κανένα παράπονο αντιθέτως δείχνει πολύ πιο καλό από άλυτο που είχα και ήταν και 2 χ όρνια νεότερο!


Καλότυχο και καλόστριφτο,μάστορα.


Η γνώση δίνει δύναμη και ο χαρακτήρας σεβασμό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Οκτ 2015, 12:02:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Α οκ τότε.. Έτσι εξηγείται πως δεν σου φαινόταν τόσο "σπορτίφ" μιας και το συγκρινες με το leon, γιατί στο 308 gt δεν ισχύει κάτι τέτοιο ειδικά με την 18αρα!
Όσο για το πιο αξιόπιστο το leon, κρατώ τις επιφυλάξεις μου ως άμεσου ψεκασμού και αυτό και ως ίδια λειτουργία ουσιαστικά, έχει τα θέματα του. Να μου πεις για το προηγούμενο 1.8 20vt να σου πω ναι!
Επίσης η ποιότητα του 308(ειδικά του gt) δεν συγκρίνεται με του leon. Σαφώς ποιοτικότερο το 308.
Κατά τα αλλά δεν λεω, είναι μια τίμια επιλογή και το leon και θεωρώ ολοκληρωμένο σε σχέση με κάποια άλλα....

Ο άνθρωπος που ξεκίνησε το thread ρώτησε για ένα 308 1.6Τ 150 hp. Σε σχέση με αυτό του απάντησα ότι ένα Leon 1.8 TFSi είναι κατά την άποψή μου ΠΟΛΥ καλύτερη επιλογή. Σίγουρα πιο αξιόπιστο, πολύ πιο γρήγορο, με πολύ καλύτερο εξάρι κιβώτιο και σίγουρα πιο σπορτιφ, καθώς οι Γάλλοι τα έκαναν μαντάρα στη ρύθμιση της ανάρτησης των απλών (δηλαδή όχι GT, GTi) 308. Και μειωμένη άνεση και καθόλου σπορτίφ (αλλά απλώς ασφαλής) οδική συμπεριφορά. Μεγάλη επιτυχία σου λέω... Όσο για την ποιότητα, γι' αυτό προτείνω το facelift με τα σαφώς αναβαθμισμένα υλικά, το οποίο δε νομίζω ότι υστερεί από το 308 ούτε σε αυτό τον τομέα.


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Οκτ 2015, 13:35:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

harisma23 έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
Α οκ τότε.. Έτσι εξηγείται πως δεν σου φαινόταν τόσο "σπορτίφ" μιας και το συγκρινες με το leon, γιατί στο 308 gt δεν ισχύει κάτι τέτοιο ειδικά με την 18αρα!
Όσο για το πιο αξιόπιστο το leon, κρατώ τις επιφυλάξεις μου ως άμεσου ψεκασμού και αυτό και ως ίδια λειτουργία ουσιαστικά, έχει τα θέματα του. Να μου πεις για το προηγούμενο 1.8 20vt να σου πω ναι!
Επίσης η ποιότητα του 308(ειδικά του gt) δεν συγκρίνεται με του leon. Σαφώς ποιοτικότερο το 308.
Κατά τα αλλά δεν λεω, είναι μια τίμια επιλογή και το leon και θεωρώ ολοκληρωμένο σε σχέση με κάποια άλλα....

Ο άνθρωπος που ξεκίνησε το thread ρώτησε για ένα 308 1.6Τ 150 hp. Σε σχέση με αυτό του απάντησα ότι ένα Leon 1.8 TFSi είναι κατά την άποψή μου ΠΟΛΥ καλύτερη επιλογή. Σίγουρα πιο αξιόπιστο, πολύ πιο γρήγορο, με πολύ καλύτερο εξάρι κιβώτιο και σίγουρα πιο σπορτιφ, καθώς οι Γάλλοι τα έκαναν μαντάρα στη ρύθμιση της ανάρτησης των απλών (δηλαδή όχι GT, GTi) 308. Και μειωμένη άνεση και καθόλου σπορτίφ (αλλά απλώς ασφαλής) οδική συμπεριφορά. Μεγάλη επιτυχία σου λέω... Όσο για την ποιότητα, γι' αυτό προτείνω το facelift με τα σαφώς αναβαθμισμένα υλικά, το οποίο δε νομίζω ότι υστερεί από το 308 ούτε σε αυτό τον τομέα.

Για αυτον ακριβώς τον λόγο του πρότεινα το Gt αντί του 150αριου και νόμιζα στο επόμενο σου σχόλιο πως μιλαγες για το gt σε σχέση με το leon.
Σε αυτό θα συμφωνισω πως το 150αρι δεν λέει τίποτα, είναι απλα ενα 1600 με απλά εναν thp στην θέση του κινητήρα.
Σε ποιότητα το leon fl δεν λέει επίσης πολλά. Επειδή εχω μπει και στο leon fl και στο 308 gt δεν το φτάνει το 308 με τίποτα!

Οποτε μην το κουρασουμε.. Φουλ για GT 308!!! Laughing


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Downhill (Θανάσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 Gt

Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 256
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2015, 10:58:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω ενα 308 gt δευτερο χέρι 4 χρονια ο προηγουμενος κοντευω 3 εγω.
το πήρα μεταχειρισμένο σε πολύ χαμηλή τιμή μεν, με αρκετά προβλήματα δε και σε μεταβατικό διαστημα την εποχή που η λαιον εχανε την αντιπροσωπεία. αυτο στο λεω για να καταλαβεις οτι εχω ψαξει πολύ και οχι δεν λυπήθηκα τα λεφτα στην διαδικασία.

το αυτοκίνητο οταν το πήρα εβγαζε 135 αλογα. με ψαξιμο βρήκαμε οτι ειχε θεμα στο τουρμπο που το ανελαβε ο εμπορος. με το καινουργιο τουρμπο και καποια κομάτια απο κιτ χρονισμού, εβγαζε μεταξύ 156 και 165 αλογα αναλόγως πως θα του ερχονταν.

το αυτοκίνητο το πήρα και αρχισα να ψαχνομαι. το παταγα συνεχεια μία για να δω πως παει μία για να δω μήπως ειναι μπουκωμένο τεσπα για όλους τους λαθος λογους.... το είχα ξεφτυλίσει μεχρι που εβαλα ενα πυρομετρο και είδα οτι ανεβαζε 1400αρια θερμοκρασίες και αρα μαλακιζομουνα που το παταγα. Ωστοσο διαπιστωσαμε με τον τοτε μηχανικο οτι κατι ακομα εχει θεμα και αυτό ηταν το γραναζι μεταβλητου.

μετα την αλλαγή του το αυτοκίνητο διατηρουσε καλα τις θερμοκρασιες του αλλα και παλι δεν πήγαινε οπως θα περιμενες.

αλλαζει η αντιπροσωπεια και σταματαω τα ψαξίματα δεξια και αριστερα για μαστορες, το βαζω μεσα για τσεκαρισμα κιτ χρονισμου. μου λενε η καδενα σου ειανι οριακα οποτε αλλαζω καδενα συν κατι αλλο και ουπς! οριστεεε.....

λεω μιας και ειμαστε εδω καντε και ενα καθαρισμό βαλβίδων γιατί εχω 100.000χλμ και το αυτοκινητακι βρήκε παλι τα αλογακια του αλλα...

α) σπαει? οχι δεν σπαει. αν είναι μαμα δεν σπαει που να του ξεφτυλίσεις τον αδοξαστο. Παει? δεν ξερω. βολβο τ4, αουντι α3 1.8 ειναι τσιμα τσιμα. αν σε ικανοποιεί οκ.
β) ειναι πολύ ευαίσθητα στις βενζίνες. το δικο μου τουλαχιστον. οχι οτι αντιμετωπίζω συνέχεια θεμα αλλα αν του βαλεις "κακή" βενζίνη θα το καταλάβεις...
γ) θελουν καθαρισμα στις βαλβίδες καθε 50 με 60 χιλ χιλιομετρα. προτείνω να μήν το κανεις με υγρα γιατί εχω κανει και τίς δυο μεθοδους και δεν εχουν καμία σχεση. υπολογισε δηλαδη μια 300αρα ανα 4-5 χρονια. Αν δεν σε πειραζει να σφίξει λίγο ψηλα δεν σε απασχολεί καν.
δ) απο τα δύο (150 ή 175) σαφώς πας για το δευτερο.
ε) αν δεν το πάρεις κοντα στα 9000 το 175άρι υπαρχουν και καλύτερες επιλογες.
στ) καποια στιγμή θα αρχισει να σου καει λαδια. πολλά λαδια αλλα οχι δεν θα βγαζει λευκους καπνους μήν φανταστεις. Απλα μπορεί να καις και ενα λίτρο στα 5000 χλμ. και αυτό να ειναι και φυσιολογικό. υπαρχουν λύσεις χοντρότερου λαδιου κλπ αλλα μήν το παρεις πουτανα το αμάξι γιατί ανακατσκευή μοτεερ παει απο 3000-5000.

αυτα


Careful What You Wish You may Regret It
Careful What You Wish You Just Might Get It
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Downhill (Θανάσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 Gt

Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 256
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2015, 11:06:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΑ! και αν βρεις το 200αρι το αγοραζεις ασυζητητι... αλλο μοτερ αλλος κινητήρας ξεχνας το τελευταίο remark.


Careful What You Wish You may Regret It
Careful What You Wish You Just Might Get It
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2015, 15:53:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

που εισαι ρε Θαναση Salute
ολα καλα?
σε χασαμαν Laughing Laughing Laughing

στο θεμα μας τωρα
Downhill έγραψε:
ΑΑ! και αν βρεις το 200αρι το αγοραζεις ασυζητητι... αλλο μοτερ αλλος κινητήρας ξεχνας το τελευταίο remark.
αλλο μοτερ ο 200αρης? εχει διαφορες ναι , αλλά ποσο σημαντικες ωστε να προκειται για πιο αξιόπιστο? Rolling eyes


επισης ανακατασκευή thp στα 3 εως 5,000€ ?
παρα πολλα εβαλες
με τοσα παιρνεις καινουριο μοτερ



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Downhill (Θανάσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


308 Gt

Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 256
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2015, 16:28:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σου αλέξανδρε!!!
με χασατε λόγω υποχρεώσεων!

απο αρκετά επισημα και αξιοπιστα στόματα τα προβλήματα χρονισμού και καυσης λαδιών θεωρουνται ληγμένα. Ωστοσο δεν βαζω το χερι μου και στην φωτιά.

θα μας πουνε ομως φανταζομαι κοι οι χρήστες εδω μεσα σε καμποσο καιρό κατα ποσο στεκει αυτό...

ναι συγγνώμη για νεο μοτερ και αλλαγμα ελλατηρίων κλπ μιλουσα στα 3 με 5. για ανακατασκευή περι ορέξεως και περι γνωριμιών....οι αποψεις διιστανται και εχουν αναλυθεί εκτενώς σε διαφορες συζητήσεις εδω μεσα


Careful What You Wish You may Regret It
Careful What You Wish You Just Might Get It
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Οκτ 2015, 16:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Downhill έγραψε:
απο αρκετά επισημα και αξιοπιστα στόματα τα προβλήματα χρονισμού και καυσης λαδιών θεωρουνται ληγμένα. Ωστοσο δεν βαζω το χερι μου και στην φωτιά.
το ευχομαι κι εγω Cool



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Νοέ 2015, 13:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ πάλι συμφωνώ με το προλαλίσαντα για το λεον 1.8 16v tfsi


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2407s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on