PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 207 GT-RALLYE -RC ΑΝΑΡΤΗΣΗ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 17:43:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ καλή τιμή!

Πιστεύω δεν είναι με έκπτωση 25% αν δεν τους την ζητησες εσύ.
Ποτέ καμια αντιπροσωπία δεν μου έχει πει πως τρέχει κάποια προσφορά καποια συγκεκριμένη περίοδο.
Εγώ τους την ζητάω και το παίζουν και δύσκολοι λέγοντας μου.. "Εεε, άντε θα την περάσουμε..! " και άλλα τέτοια.
Άλλοι πάλι μου λένε πως η τιμή είναι με την έκπτωση ενω έχω τσεκαρει ηδη τιμή απο σέρβις μποξ και δεν κάνουν κάποια έκπτωση επι της ουσίας. Και όταν τους λέω πως αυτή είναι η αρχική τιμή μου λένε οτι την έχουν περάσει, δλδ σε κοροϊδεύουν, λες και δεν ξέρεις εσυ ήδη τιμή.. Ε, και τους το κλεινεις!! Razz Τηλέφωνο σε επόμενη αντιπροσωπία που θα σου κάνει την έκπτωση!!

Σορρυ για το μακροσκελές αλλα ήθελα να μεταφέρω λίγο την κατάσταση.
Αλλά αν δεν ξέρεις εσύ απο την αρχή τιμή, δεν βγαζεις άκρη.

Αν μπορείς λοιπον να μου πεις ξεχωριστά τιμή για εμπρός και για το πίσω αμορτισέρ γιατί το public service box δεν λέει τιμή για αυτό το ανανεωμένο κωδικο.
Επίσης ποιος σου είπε οτι είναι απο Πολονια και όχι απο Γαλλία; με αγχωνει λίγο αυτό.. Δεν πιστεύω να έχουν κάνει καμία λαλακια όπως με τα αμορτισέρ του 106 rallye αν θυμάμαι καλά που ήταν πιο μάπα(-πιο μαλακά) σε σχέση με αυτά που έβαζαν αρχικά.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
extreembak ((Γρηγόρης))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 26 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 17:52:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κάτω από τον κωδικό στην ετικέτα που έχει η συσκευασία του κάθε αμορτισέρ γράφει και χώρα προελευσης,εχω και εγω τις ανησυχίες μου σχετικά το αν είναι διαφορετικα από τα Γαλλικα που λες.Τώρα για την τιμή επειδή έχω δώσει το αμάξι και είναι μέσα η απόδειξη όταν το πάρω θα σου πω αναλυτικά.Ετσι ακριβώς είναι η κατάσταση όπως τα λες Αντρεα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 18:29:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμ, μάλιστα!! Confused Ελπίζω να μην εχουμε θέματα!

Οκ, περιμένω.. Very happy


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
extreembak ((Γρηγόρης))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 26 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιούλ 2015, 19:18:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντρέα άργησα να σου απαντήσω καθώς το αμάξι το εχα ένα μηνα στην Peugeot για να μου φέρουν ροδέλα συγκράτησης ελατηριου και παμπ στοπ, για φούσκα ουτε λόγος μου έβαλαν από άλλο μεταχειρησμενο.Λοιπόν τα πίσω αμορτισέρ κοστίζουν 146,19 με την εκπτωση + 23% φπα.αριστερο αμορτισέρ 54,71 με την εκπτωση +23% και το δεξι 55,52 + 23%.Σύνολο όλα μαζί 315,40
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 18 Ιούλ 2015, 21:33:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

extreembak έγραψε:
Αντρέα άργησα να σου απαντήσω καθώς το αμάξι το εχα ένα μηνα στην Peugeot για να μου φέρουν ροδέλα συγκράτησης ελατηριου και παμπ στοπ, για φούσκα ουτε λόγος μου έβαλαν από άλλο μεταχειρησμενο.Λοιπόν τα πίσω αμορτισέρ κοστίζουν 146,19 με την εκπτωση + 23% φπα.αριστερο αμορτισέρ 54,71 με την εκπτωση +23% και το δεξι 55,52 + 23%.Σύνολο όλα μαζί 315,40


Ενα μήνα για ανάρτηση;; Surprised αν είναι δυνατόν! Αφού ξεμπερδεψες...

Αρκετά καλή τιμή πιστεύω!! Καλά στριψιματα!!

Αν όταν αλλάξω εγώ αμορτισέρ ισχύει αυτή η τιμή λογικά για εκεί με κόβω! Very happy


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1507s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on