PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Φιμε πισω φαναρια για 207

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GeorgeRc96 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rc 2009

Ένταξη: 10 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Μάϊ 2015, 23:20:42    Θέμα δημοσίευσης: Φιμε πισω φαναρια για 207 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα,
θα ηθελα να τοποθετησω φιμε μεμβρανη στα πισω φαναρια απο το 207 μου....το θεμα ειναι οτι ρωτησα και μ ζητησε 60 ευρω και μ φανηκαν πολλα για την εποχη μας για κατι που δεν ξερω σιγουρα αν θα μ αρεσει και το κρατησω...ετσι ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις καμια ιστοσελιδα που θα μπορουσα να βρω και να παραγγειλω μια τετοια μεμβρανη στο ιντερνετ για να την τοποθετησω μονος μου(εχω ολα τα καταλληλα πραγματα για την τοποθετηση)...απο μαρκες μεμβρανης θα προτιμουσα 3m ή llumar...εκτος αν εχετε να προτεινετε κατι αλλο το οποιο εχετε δοκιμασει και ειναι εξισου καλο...

ευχαριστω εκ των προτερων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniogt (stavros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207gt

Ένταξη: 22 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 67
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 10:22:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου εγω το εκανα με σπρευ.εχει γυρω στα επτα ευρω..το εκανα οσο σκουρο ηθελα εγω και αν δεν σ αρεσει παιρνεις ενα διαλυτικο και το αφαιρεις απο πανω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 12:35:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης απο eBay μπορείς να αγορασεις μεμβράνες με πολύ λίγα χρήματα αλλά θέλει λίγη τέχνη να τις βάλεις και δυο άτομα..


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GeorgeRc96 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rc 2009

Ένταξη: 10 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 15:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορω να τις βαλω δεν νομιζω να υπαρξει θεμα....οι μεμβρανες ειναι οι ιδιεσ με αυτες για τα τζαμια? ή υπαρχουν ειδικες για τα φαναρια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GeorgeRc96 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rc 2009

Ένταξη: 10 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 15:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

antoniogt έγραψε:
φιλε μου εγω το εκανα με σπρευ.εχει γυρω στα επτα ευρω..το εκανα οσο σκουρο ηθελα εγω και αν δεν σ αρεσει παιρνεις ενα διαλυτικο και το αφαιρεις απο πανω...



το διαλυτικο ομως δεν θα χαλασει οσο νανε και το χρωμα το κανονικο των φαναριων?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniogt (stavros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207gt

Ένταξη: 22 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 67
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 16:13:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα δικα μου ειναι μια χαρα και τα εχω αρκετο καιρο ετσι..και επειδη την πρωτη φορα δεν μ αρεσε οπως τα εκανα τα ξεβαψα και τα κανα ξανα...το χρωμα ηταν οπως και πριν..δεν επαθαν τπτ...προσωπικα εμενα μ αρεσε αρκετα σαν αποτελεσμα και με πολυ λιγα λεφτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 16:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GeorgeRc96 έγραψε:
Μπορω να τις βαλω δεν νομιζω να υπαρξει θεμα....οι μεμβρανες ειναι οι ιδιεσ με αυτες για τα τζαμια? ή υπαρχουν ειδικες για τα φαναρια?


Όχι.. Υπάρχουν ειδικές για τα φανάρια που μπορείς να τις δουλέψεις πιο εύκολα και είναι πιο "εύκαμπτες" αν μπορείς να τις πεις έτσι..

Ψάξε λίγο εβαυ και θα βρεις ένα σορό επιλογες..


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 16:42:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

antoniogt έγραψε:
τα δικα μου ειναι μια χαρα και τα εχω αρκετο καιρο ετσι..και επειδη την πρωτη φορα δεν μ αρεσε οπως τα εκανα τα ξεβαψα και τα κανα ξανα...το χρωμα ηταν οπως και πριν..δεν επαθαν τπτ...προσωπικα εμενα μ αρεσε αρκετα σαν αποτελεσμα και με πολυ λιγα λεφτα...


Μπορείς να στειλεις κάποιο λινκ για το σπρέι φίλε μου?

Πόσο εύκολα φευγει με το διαλυτικό μετά? Rolling eyes


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniogt (stavros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207gt

Ένταξη: 22 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 67
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 17:31:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φευγει αρκετα ευκολα φιλε μου...εγω το εβγαλα με διαλυτικο και απλα με χαρτι...το σπρευ το πηρα απο μαγαζι με χρωματα..ειναι σπρευ με βερνικι και πανω γραφει πως ειναι για τετοια δουλεια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2015, 21:09:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχει ματ αποτέλεσμα ή γυαλιστερό;;


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniogt (stavros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207gt

Ένταξη: 22 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 67
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2015, 22:56:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γυαλιστερο..γινεται οπως ακριβως το μαμα αλλα σε πιο σκουρο...μπορεις να το κανεις να ειναι θαμπο και να φαινεται σαν ματ...ισως βεβαια αν ρωτησεις να υπαρχει και σπρευ να το κανεις ματ...δεν μ ενδιαφερε εμενα και δεν το ψαξα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2015, 01:56:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι, ουτε εμένα μου αρέσει ματ.. Απλα έλεγα μήπως αυτό που αναφερεις είναι ματ..

Στα μπροστά φανάρια θα ήθελα να το δοκιμασω για να δώσω ενα τόνο ίσα που πιο σκούρο κάτι σαν τα φανάρια του rc αλλά δυστυχώς μεμβράνες τόσο ανοιχτόχρωμες δεν έχω βρει.

Οποτε ίσως δοκιμασω αυτό. Να προστατέψει και λίγο(ίσως) το φανάρι γτ κάθε χρόνο θέλει ξεθολωμα.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniogt (stavros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207gt

Ένταξη: 22 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 67
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2015, 21:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τοτε θα σε βολεψει αυτο γιατι αν δεις οτι δεν σ αρεσει το αφαιρεις....αν το κανεις οταν το βαφεις να το κανεις μια κ εξω...μην το αφησεις να στεγνωσει και μετα ξαναριξεις γιατι θα χασει την γυαλαδα του...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 15:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αλλά δεν υποτίθεται πως ανάλογα με τις στρώσεις που κανεις τόσο πιο πολύ σκουραίνει; δλδ απο αυτό δεν καθορίζεται η σκουροτητα;


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 15:31:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιες ιτ ιζ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniogt (stavros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207gt

Ένταξη: 22 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 67
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 19:04:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοω φιλε μου ν ριξεις οσες στρωσεις θες εσυ αναλογα τι θες ν κανεις απλα μην τ αφησεις να στεγνωσει και μετα ξαναριξεις...θα χασει την γυαλαδα του..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2015, 12:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααα μάλιστα! Νόμιζα πως απο την μια στρώση στην άλλη αφήνεις να στεγνώσει λίγο.. Ευχαριστώ για την εξήγηση. Very happy


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1093s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on